niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska kwestionuje tezy MAK!

ponieważ poruszono temat zieleni w naszym mieście chciałabym za pośrednictwem tego forum serdecznie podziekować tym wszystkim osobom z tego zakładu za wspaniałe ukwiecenie naszego miasta. Co roku jestem pełna podziwu dla efetów wspaniałej roboty jaką wykonują ci ludzie. Trudno nie przejść bez podziwu i zachwytu dla ich pracy w postaci tak pięknych, kolorowych i pomysłowych kwietników, ktore zdobią place i ulice naszego miasta. Co roku ci skromni ludzie mozolą się w trudzie aby w to smętne miasto tchnąć trochę pięknych barw .

I to właśniei nalezy podkreślić jako jeden z nielicznych plusów tego miasta.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Jest taka choroba kojarzona z dewiacjami, są to bardzo rzadkie przypadki ale 1 na 100000 się zadarzają, ludzie których ta choroba dopadła uwielbiają szczać do zlewów bo bardzo lubią obserwować swoje szczyny, srają do garów bo uwielbiają widok swojego gówna. Zazwyczaj osiągają przy tym zaspokojenie i błogi stan. Nic tylko pozazdrościć mustsphie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

przylaczam sie do podziekowan...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Witam.
Napewno to jest droga tylko tymczasowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

to teraz kasztanku ty sie przedstaw:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Łomżyniak z całym szacunkiem... ale trochę za ostro pojechałeś... ale to Twoja sprawa nie wnikam, natomiast co do Ciebie Basia24 to naprawdę nie masz pojęcia co wypisujesz . Ile razy byłaś u nas na nocnej zmianie co ??? Siedzisz sobie kilka godzin za kampem i tak naprawdę g...no wiesz co się dzieje a co do prezesa to nie wiem czemu tak trzymasz jego stronę a tak nawiasem pisząc to czemu tego nie okazujesz w pracy ??? na forum go bronisz a w pracy już nie??? Boisz się czegoś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

za czyste, ukwiecone miasto i choinki na święta,
wielkie dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Łomżyniak skoro ci tam tak żle to dlaczego pracujesz tam już cztery lata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Łomża sama w sobie jest piekna,a pracownicy zieleni tego dopełniają.Witam natomiast całe całe lizusowo-ratuszowe-garnuszkowe grono.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Witam. Zaciekawil mnie ten post gdyz studiuje w Olsztynie i tutaj jest takie osiedle "Nagorki" i tak sobie pomyslalem ze moze ktos szuka lomzyniakow na tym osiedlu hehe. Pozdrawaim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Niech żyje łomżyńska koltunerja. Znów blokują rozwój MIASTA. żamiast tego sklepu postaw sobie stragan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Ja też dziękuję, za wycięcie wszystkich drzew w pień, za te piękne duże parki itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Jak wam poszło??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Dojrzewanie, scharakteryzuj jednego z bohaterów "syzyfowych prac" lub "kamienie na szaniec". i dalej takie coś dziwne żeby wyeksponować cechy świadczące od dojżewaniu coś takiego nie jestem pewien :p

Sram na wszych Karłów, Eunuchów, Impotentów, Wy...Kolejeńców kaTTynskichh!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Do Grey,

Bylam na tescie, trafilam do babki...

MS pytania bardzo podobne, jak nie takie same, co krążą w necie (szesciany...i jakies inne pierdoly). Mma mieszane uczucia, chyba obłałam, jutro do 15 mają dzwonic, jezeli nie to znavczy, ze przygoda z Policja zakonczona ;/ chlip chlip

Na tescie byly tylkio 4 osoby, moze i malo kandydatow, ale to nie zniemia faktu ze test psychologiczny zaliczają pojedyncze osoby :(

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

TAK TO JUZ PEWNE:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Sprawdziłem testowe... mam bezbłędnie! AaA Faza haha a te otwarte też całkiem niezłe!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

no charakterystyka to przegięcie... już nawet pierd*loną recenzję bym wolał napisać.... żeby była rozprawka, to by był luzik

Sram na wszych Karłów, Eunuchów, Impotentów, Wy...Kolejeńców kaTTynskichh!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Ewika w Białymstoku miałas ?? Moglabys opisac jak wygladala rozmowa z psychologiem ? Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Poczekajmy do oficjalnej informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Oficjalnej informacji że to MArta nie ma. Fakt jest faktem że znaleziono zwłoki młodej kobiety. Kto by to nie był to wielka tragedia. <"> \'/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

No i mam nadzieję, że to się jednak nie okaże, że to Marta...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

A gdzie można wyniki sprawdzić?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

niestety ale rysopis zgadza sie z tą osobą co znaleźli ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

tutaj http://bi.gazeta.pl/im/2/5143/m5143912.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

do petera: nie jestem z nim rodzino przed kilkoma miesiącami też jego nie znałam, a przychodząc tu na rozmowe to przyszłam tak dla odczepnego bo dużo plotek słyszałam na temattej firmy i chcialam zobaczyc jak jest na prawde. nie powiem ze jest super , ze prezes jest idealny bo tak nigdzie nie ma juz nie jeden raz dostalam zje....bke ale to nie znaczy ze czasami ktos nie zasluguje na porzadny opie...... a co do wygladu o ktorym mowa w twojej wypowiedzi to chcesz to mozemy sie spotkać i wtedy sie wypowiadaj na ten temat!!!!!co Ty na to???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

A macie jeszcze jakieś informacje na ten temat??:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Jaka biedna? Ludzie.. jesteście jacyś nienormalni. Głupia była to skoczyła i chwała jej za to, bo im mniej takich u nas tym lepiej :D <peace>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Hm no nie wiem czy sie zbierze :P a poza tym jade tam pierwszy raz wiec nie bede wiedziala co, gdzie i jak :D dlatego wolalabym ten pierwszy raz pojechac z organizowaną wycieczką ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Hahahaha smiech na sali zeby z napisania rozprawki ubolewac... charakterystyka bochatera z takich lektur, banał. Ciekawe co byscie napisali na temat, ktory mialem dwa lata temu: (rozprawka) Rola smiechu w literaturze na konkretnych przykładach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

oczywiscie trzeba współczuć,ale to był jej wybór !!! bardziej trzeba współczuć rodzicom , którzy stracili 3 córki pod szczuczynem, to jest dopiero trauma stracic (byc może, niewiem ) wszystkie dzieci na raz!!!!!!

RIP [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

siekacz123

CO TY WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli na swojej drodze ta młoda osoba spotykała tylko takich "palantów" jak Ty (bez obrazy dla innych "palantów") i nie miała nikogo z kim mogła pogadać to wcale się nie dziwię, że odebrała sobie życie.

Nie była głupia!!! była wrażliwa i widocznie nie dała sobie rady z tym co jej życie zgotowało.

Pozdrawiam
BUŁKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Współczuję rodzinie Marty "Boże Daj wytrwałość tym którzy zostali".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Autor: basia24 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-04-08 09:58

do gożdzikowy: przyjdz do mnie to Ci powiem czemu pisze tak jak pisze! nie trzymam jego strony tylko na forum. po prostu dla mnie on jest normalnym facetem,. moze dlatego nie pisze o nim żle bo znam ludzi którzy maja swoje biznesy i są dużo dużo gorsi. nasz prezes w porównaniu z niektórymi innymi łomżyńskimi właścicielami to nawet nie kwalifikuje sie do nich.

O MATKO ROZMAITA !!!!!!!!


NORMALNYM FACETEM???????????????????????????
DZIEWCZYNO!!!!!!!!!! PRZESTAŃ ĆPAĆ!!!!!!!!!
Twoje wypowiedzi coraz bardziej przypominają bredzenie !!!!!!!
Masz z nim romans czy co??????????????
Pozatym czy to jest normalne że pracodawca puszcza do swoich podwładnych (bez względu na płeć wiek i zajmowane stanowisko)
takie epitety że nawet wstyd to pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

P@wcio dumny jesteś? Dobrze się bawiłeś? NA te pytania sam sobie odpowiedz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Ja jednak wolałabym Twoją:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Heheh.. wrażliwa... ^^ W dzisiejszych czasach wszystkie są wrażliwe i każda myśli, że będzie łatwo i czeka ją wielka miłość i będzie to już chłopak, którego pozna w już przedszkolu.. To jest chore, tak samo jak chore staje się społeczeństwo. Tyle na temat ode mnie, bo szkoda mi czasu na tematy o jakichś małolatach mających kompleksy po przeczytaniu kolejnego numeru 'Bravo' czy jak to tam się zwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

od razu mówię: numeru nie mam ale byłam tam.... i nie polecam... co prawda byłam tam na jesieni i 'masakrycznie' tam zmarzłam... warunki... cóż lepiej nie będę mówić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

koc!o nie gadaj tyle bo teraz w 2lo się uczysz. To samo pisałem aaa lektury można było sobie zmyślić :D Nie każdy czytał wszystkie książki co Ty :P aaa temat był troche inny... , bardziej skomplikowany niż napisałeś. Fakt faktem, że trzeba bylo się uczyć nie tylko rozprawki!

Na zawsze Twój SAJMON :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Ja wiem, że w tym roku szykuje sie mocna ekipa z Białegostoku, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany i szukałby informacji na ten temat, to piszcie do mnie maile.
Zachęcam szczerze:)
A co do tego, o czym pisał Kefas, to zgadzam się :) nie ma to jak przyjechać o której się chce, wyjechać o której się chce :) Nie martwić się, że nie starczy czasu na przejście przez Rybkę, czy na cokolwiek innego. Problemem może być jedynie trudniejszy dojazd, ale ze wszystkim można sobie poradzić, co widać po przykładzie Kefasa :)

Pozdrawiam:)

PS. Lednogóra- najbliższa stacja a potem ok 8-9 km na pole :) ale droga całkiem przyjemna i ciągle prosto, w Skrzetuszewie przy sklepie skręca się w prawi ;P łatwo trafić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

a narew przypadkiem nie plynie w druga strone? zawsze topielcow wyciagnao wlasnie w strone Nowogrodu a nie Bialegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Na Mazuriiiiiii ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Tylko najgorzej jak sie tych ksiazek nie czytalo;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

deryk kiedyś był poruszany problem z tym komisem. Szkoda,że wcześniej nie widziałeś tego tematu i pewnie zaniosłeś tam tel ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

ciach rozbawiles mnie swoja wypowiedzia, ale nie ma co sie oszukiwac dokladnie jest tak jak napisales:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

wlodek golfem wygral

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Podaje link do artykułu :

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5146919.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Do Aquaparku na Litwe, wcale nie daleko, bo jakies 200km, cena biletu na autokar( bo na samochod trzeba miec jakies papierki) to 79zl a bilet do basenow jakies 30zl, nocleg tez nie drogo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

nastepny poszkodowany przy wejsciu :) zalisz sie czy chwalisz?

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Nie żalę sie ani nie chwalę . Poprostu piszę co mysle na temat majówki. Hauzer ty jesteś właścicielem czy managerem Yamy że taki obruszony ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Nie było tak źle :/ trochę nie wyszły mi niektóre otwarte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Ale napisać poprawnie wyraz "nie narzekam" to już takie łatwe nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

to zes zablysnal haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

Ten temat był pod tytułem "UWAGA!! Komis-serwis na Broniewskiego(przy salonie Ideii) oszuści i partacze!!" napisany przez autora 6020, warto zajrzeć do archiwum i przeczytać, aż strach pomyśleć jak taki komis/serwis może funkcjonować!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska kwestionuje tezy MAK!

"Marat utopiła się w Narwi..." oto wpis autorstwa pana cz bez przesady;/ zeby tak przekrecic imie;/

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org