niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HIPERMARKET - kupujmy taniej

W działalności klubu wioślarskiego brali udział członkowie narodowości żydowskiej. L. Kobendza informuje o zebraniu, na którym przegłosowano wniosek o nieprzyjmowaniu osób pochodzenia żydowskiego w poczet członków. Informacja ta nie ma potwierdzenia w przypisach, na które powołuje się wymieniony autor. WE wrześniu 1932 r. 40 osób wystąpiło o zwołanie nadzwyczajnego zebrania członków, którego głównym tematem miał być postulat o nieprzyjmowaniu Żydów do Towarzystwa. Na zebraniu tym projektu tego nie poddano pod głosowanie, nikt bowiem w tej sprawie nie chciał się wypowiedzieć.


Studia Łomżyńskie nr V cdn. ...................................


Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Jest duża szansa na rozpoczęcie realizacji w tym roku , prawdopodobnie na całość w tej chwili pieniędzy nie ma. Dobre i to. Powolutku aż do skutku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Punki....
...a niepunki mogą przyjść?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

brawo autochton - jedyny w tym temacie głos rozsądku i niezaprzeczalnej wiedzy ...

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

He, mysle ze macie rację, Łagodne przeboje były fajne, ale wtedy gdy weszły. Teraz po tym czasie, nc się nie zmieniło, Zupełnie. Jak było - tak i jest. Nie wiem czy właściciele tego nie słyszą ? Poza tym, w Radiu Łomża nic sie nie dzieje, Nie ma nawet prezenterów z Łomży ! Wszystko podobno leci z satelity z Warszawy. Ale kwas. Podobno przełączają się na muzykę z komputera w dzień, a już popołudniu włączają satelitę, i myślą że nikt się nie pozna ! Ale fałsz !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

I znowu punki dostana (...)l!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

>nie znam Lądynu hmmm to gdzies w Europie czy w Azji?<

na Madagaskarze.

co placzecie chlopcy? Luksusowe vódki potanieja, koniaki itd, np Johny Walker...

tylko kogo na niego stać?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

zawalista zabawa, bo jak inaczej 30-latek ma sie pobawic w "zastrzelanca" zeby nie narazic sie na osnieszenie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Nie ma zasady. A juz na pewno nie stan konta.
Moja opinia jest taka - to czy dostaniesz wize czy nie, roztrzyga sie na odcinku 2 metrow - to sa 2 metry ktore pokonujesz podchodzac do okiekna.
Zupelnie inaczej prowadza z toba rozmowe, gdy maja ci dac wize, a zupelnie inaczej gdy wiedza ze nie chca ci dac.
Regula jest chyba tak ze jak za dlugo z toba gada to raczej wizy nie chce ci dac.
Osoby, ktore dostaja wize, najczesciej dlugo sie nie produkowali.

Moja jedyna rada - podchodz do okiekank tak jakbys szedl po wize, a nie jak po los na loterii - jesli wiesz o co mi chodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Ale o co chodzi...?
O pocztę internetową? - jeśli tak, to już jest jeden wątek na ten temat!
O gaz w samochodach? - doprecyzuj o co Tobie chodzi!

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Proszę administratorów o przekazanie do odpowiednich instytucji (policja, bądź prokuratura) informacji posiadanych na temat połączenia użytkownika Skinhead88 i zgłoszenie popełnienia przestępstwa - szerzenia nienawiści rasowej i propagowania nazizmu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Tak tylko że spółdzielnia troszku za późno powprowadzała obowiązek nawietrzników w wymienianych oknach. Wcześniej nikt o tym nie pomyślał. Dopiero po licznych skargach mieszkańców spółdzielnia zaczęła myśleć, na szczęście coś wymyśliła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Światowi liderzy pragną, abyś przyłączył się do protestu przeciw islamskim
fundamentalistom. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w ogólnoświatowej
demonstracji przeciw reżimowi Al Kaidy, w ten piątek o godz. 12.00.
Powszechnie wiadomo, że islamscy fundamentaliści są przeciwnikami picia
alkoholu oraz nie znoszą widoku nagich kobiet, dlatego zachęcamy wszystkie
kobiety, aby w piątek o godz. 12 biegały nago po biurze, a w tym czasie
mężczyźni z piwem w dłoniach, będą próbowali je złapać. Naszym zdaniem jest
to najlepszy sposób okazania naszego sprzeciwu wobec terroryzmu Al Kaidy, a
poza tym w ten sposób zdekonspirujemy ich zwolenników wśród nas /islamscy
fundamentaliści to ci, którzy nie przyłączą się do naszego protestu /
Pamiętaj, w piątek o 12:00! Ty też możesz pomóc w walce z terroryzmem!!

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

".....Jezeli spoldzielnia wymyslila ze te okna co montowano wczesniej sa zle To moze trzeba isc do producenta i im o tym powiedziec ze jezeli mam gwarancje a przez te okno mam problem w domu to niech dadza mi nowe a ja doplace...."
Chciałem nieśmiało zauważyć, że okna wybierałeś sobie SAM a spółdzielnia jedynie zwraca koszty montażu - Już od dawien dawna wymogiem spółdzielni był montaż okien z tzw. mikrowentylacją - tylko pytanie do Ciebie czy korzystasz z tej funkcji i czy w ogóle masz świadomość, że Twoje okna na 100% są własnie w taką funkcję wyposażone??? Ja u siebie nie mam nawiewników (jak wymieniałem okna nie było tego wymogu) a problem z wentylacją rozwiązałem wspólnie z obsługą administracji - jak się okazało mój otwór wentylacyjny w kuchni nie był wykuty w tym kominie co trzeba (zasada przemienności kondygnacji) i .... dokładnie wiedzialem co mój sąsiad gotuje na obiad. Nie należy rozsierdzać się tylko rzeczowo i spokojnie porozmawiać z konkretną administracją. W końcu pracownicy Społdzielni są po to aby pomóc rozwiązać problem a nie odwrotnie. Wymóg montowania nawiewników obowiązuje w pokojach a nie w kuchniach. Z tym że nikt Ci nie nakazuje montować tych urządzeń możesz sam w swoim domu robić co Ci się podoba możesz nawet zamontować witraże ale nie oczekuj że dostaniesz zwrot pieniedzy za montaż. Jeżeli ktoś za coś płaci może stawiać warunki ..... tak jak w tym przypadku spółdzielnia .......

DOBRA RADA - udaj się do swojej administracji i porozmawiaj na ten temat tak jak ja to zrobiłem - teraz przynajmniej nie jestem skazany na zapach przypalonych mielonych wydobywający się z mojej kratki wentylacyjnej


Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

TeRmOz
Wentylacja grawitacyjna, bo taka u nas w blokach funkcjonuje nie jest idealnym rozwiązaniem (czyt. najtańszym) ale nic nie może dziać się bez przyczyny - powinieneś zażądać podania konkretnego powodu braku ciągu. Wiem, że na poprawność działania wentylacji a raczej jej niedziałania mają również wpływ okapy kuchenne instalowane przez niektórych naszych sąsiadów. Powinieneś to sprawdzić czy któryś z Twoich sąsiadów nie "wpycha" Ci powietrza do mieszkania swoim wentylatorem. W przypadku wentylacji grawitacyjnej PRAWO zabrania stosowania takich urządzeń.
Nie traktuj moich słów jako napaść na Ciebie tylko jako rady jednego z Forumowiczów, bo takie założenie miały moje wcześniejsze i aktualne słowa skierowane do Ciebie.

Pozdrawiam i życzę ciągu zasysającego wszystko co nie jest przytwierdzone na stałe :D

Tiger

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Czym rózni się odpis aktu urodzenia od wyciągu z odpisu aktu urodzenia????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Ja bym obstawała za tym że odpis aktu urodzenia - to jest "przepisanie" wszystkiego co jest w tym akcie, coś tak jakby ksero. A wyciąg z odpisu to wersja skrócona - tylko najistotniejsze rzeczy. Ale upierać się przy tym nie będę....;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Krótko mówiąć jest wersja pełna i skrócona. Przetrenowałem to. Pełnej wersji żądają na przykład w ambasadzie USA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Moi znajomi na własne oczy widzieli , jak w biały dzień na placu przedszkolnym przy szkole podst. nr 3 (od strony akwarium) , gnojek wyważał drzwi od samochodu łapką ,by ukraść radio. Dopiero gdy włączył się alarm w samochodzie i ludzie zaczęli się przyglądać , niespiesznie się oddalił. W tym rejonie radia nawet w biały dzień giną nagminnie. Myślę , że dół Polowej i odcinek przy niej Wojska Polskiego to nasz Bronx. Może jeszcze 1 Maja.
~~~~~~~~~~
autochton
~~~~~~~~~~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

heh dobry pomysl z nagimi kobietami :D bo piwa to ja niechce :p

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Wykrywalność przestępstw jest zależna od wielu czynników, ale nie od marki pistoletów czy koloru noszonej bielizny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Jak Lars trzaskał po garach to ty jeszcze w pieluchy robiłeś.
On jest wielki!!!!!!!!!
A ty pewnie wolisz Boys nie trzeba tak daleko jeździć na koncerty(na muszlę przecież tylko dwa kroki)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Tak na marginesie.... To nie Zbigniew Kwaliński, ale Zbigniew Chwaliński :))))

http://www.kgp.gov.pl/KJK/NAZWISKA/chwalinski.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

SzEjK skoro tak nazywasz wszystkich punków to tylko prezentujesz ty m swój poziom inteligencji i totalny brak tolerancji. Wiesz wogóle co to takiego???

użytkownik usunięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Bardzo dobrze, że wreszcie łomżyńscy policjanci dostaną porządny sprzęt.
Te stare P-64 zacinały się co drugi strzał. Szkoda tylko, że tak mało P-99 trafi do Łomży. A poza tym lepiej, żeby policjanci nosili te nowe kamizelki nawet nieco "na wyrost" do sytuacji i na postrach, bo a nuż się kiedyś okaże, że któremuś życie uratują.

Chyba warto dmuchać na zimne.
Pozdrawiam.
grover

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Koncertów nie było już od dawna więc to nie jest uwstecznienie a więc co do skinów to może masz racje są tylko pseudo skini tacy co marzą na ścianach "wihite power" i "stalowy front" ja już mam tego dość i co oni sobą reprezentują a co do Agrafka masz racje jak (prawie zawsze)

PUNX NOT DEAD !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Ja tam myśle że to dobry pomysł. A do tych wszystkich pseudo skinów: co wy wiecie o swojej kulturze? Naoglądał sie taki w telewizji, a teraz chodzi i sie wozi. Małolaty które nie wiem czemu mają coś przeciwko innym( często inteligentniejszym).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Mi dla odmiany same piwo wystarczy;) Mam dość kobiet:P

użytkownik usunięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Cze grover p-64 top b dobra bron tylko wymaga konserwacji i dobrej amunicji a nie zlezalej po bylej NRD.POlicjant ma sie bronic a nie atakowac i CZAK w zupelnosci wystarcza.Pewno nie wisz ze P-64 to inaczej CZAK

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Koszmitka zgadzam sie z twoim zdaniem :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Koszmitka tobie jako strej dupie nie nalerzy sie jakis w miarte dobry placek? Wiem ze on pownien byc raczej cieply bo na starasc to wypadaja zeby :D


hmm dlaczego urzywasz niku typowo kobiecego ?:???/ aaaa jestes facetem ?

użytkownik usunięty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Poczytaj sobie projekt tej ustawy na stronie http://info.onet.pl/930831,11,item.html zanim zaczniesz takie glupoty tu wypisywac.

Projekt, przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia, zakłada, że pacjenci płaciliby za zabiegi, których skuteczność nie jest w pełni potwierdzona albo które można zastąpić tańszymi.
Resort zdrowia proponuje, aby pacjenci płacili między innymi za zapłodnienie in vitro i kruszenia kamieni nerkowych ultradźwiękami, co dzisiaj też nie jest refundowane. Pacjenci płaciliby też za leczenie stwardnienia rozsianego interferonem, leczenie otyłości metodami chirurgicznymi i za pewną grupę zabiegów kardiochirurgicznych. Częściowo płatne byłoby wyżywienie i zakwaterowanie w sanatoriach oraz łóżko i jedzenie w szpitalach.
Płacić mieliby też ci, którzy w szpitalu chcą leżeć w pojedynczym pokoju, lepiej jeść i na przykład samemu wybierać lekarza, pielęgniarkę czy położną. Częściowo lub całkowicie płaciłoby się za transport sanitarny z wyłączeniem sytuacji wymagających natychmiastowego leczenia. Wiceminister zdrowia Ewa Kralkowska zastrzega, że jest to wstępny projekt i wymaga wielu poprawek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Zbychu - dobrze mówisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

ja tez osobiście wole jak jest chłodniej. Jednak w tamtym roku upały na południu i zachodzie zabiły wiele osób. Skrajne ochłodzenie tez nie jest korzystne jak dowiedziono w filmie "pojutrze"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

...i tu drogi Realisto zaczyna sie problem. Analogicznie sytuacje mozna przyrownac do sytuacji w Lomzy. grunt to zmowa cenowa...

Marek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Widocznie z samymi loolami gadales albo wogole nie gadales , WSA zajela w tym roku w rankingu "Rzeczypospolitej" i "Perspektyw" 3 miejsce w Polsce wsrod inzynierskich i licencjackich. Coraz wiecej sie uczy studentow. A ty co porabiasz ?? studiujesz gdzies czy co ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

Grover: "Nauczyliśmy się, że wszystko najlepiej mieć za darmo."
otóż Polacy nic nie mają za darmo! Całe życie płacą podatek na słuzbę zdrowia - to ile razy mają płacic za to samo? Podatków płacimy w sumie ok 80 % (dodaj te akcyzy, Vaty w towarach, Zusy itd) choć ponazywali je różnie. Niech nam dadzą NORMALNE pensje i bez potrącen- to wtedy będziemy opłacać wszystko sami, ale skąd będą wtedy kraść?
W innych państwach rzeczywiście są dopłaty, ale fundusze społeczne rozliczane są w miarę uczciwie, a u nas? Wprowadzenie dopłat da tylko ulgę złodziejom okradajacym, albo marnotrawiącym budżet bo wtedy nie będą zmuszani do dodatkowych wydatków i więcej zostanie dla nich.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

gdybym mial lepszy rower i troche wolnego czasu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HIPERMARKET - kupujmy taniej

No jak będe to po 21-ej, więc myślę że jeszcze bedziecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org