niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Eurowizja fnał

Jak zwykle bez naszych:( dzięki dla tych co znowu wysłali tego zj..ba wiśniewskiego!!! niech ktoś coś z tym w końcu zrobi! wszyscy naokoło Polski wybrani -Litwa-prosta i śmieszna piosenka ,Ukrania nawet Armenia! a My??? niestety znowu będziemy źyć wspomnieniami sukcesu Edyty Górniak

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

heheh to było pewne że tak się stanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

Michał chciał pokazać, że znowu zapylił. Dzieciorób nienasycony. Sposób na Eurowizję jest prosty. Każdy dawno to dostrzegł, tylko nie my. Bierze się piosnkę (bo nie o utwór muzyczny tu chodzi) typu "Wolność" od czereśniaków marki Boys. Tłumaczy się to na angielski i wysyła z tym DODĘ ELEKTRODĘ. I pierwsze miejsce zapewnione. Czy zauważyliście, że 90% utworów w półfinale euro to wykonawcy z "dużymi cyckami i długimi, gołymi nogami (lub balet z tymi atrybutami w tle). A Michał jak to Michał. Zielony i tyle!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

a które miejsce zajeliśmy ? bo nawet nie oglądałem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

,,Peter" z żąlem muszę przyznać, że co napisałeś to wszystko prawda.
NIe poznała sę Europa na ,, Ich Troje" a przecież był były skład, obecny, przyszły i nowo poczety. <Czerwone nie dało rady, zielone nie przeszło. Jaki kolor teraz?> Panie Michale koncz waść , wstydu oszczędź!

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

wisniewski na eurowizji to porazka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Eurowizja fnał

A tak pięknie krzyczał na eliminacjach w warszawie że "EUROVISION 2007 - Warszawa" a tu nie za bardzo wyszło ;/ skakała skakała aż się zes........
porażka;/:[

Anioł wcale nie musi być z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

A ja wam powiem że to nie jest wina wykonawcy. Wczoraj nie podołałaby ani Cerekwicka, ani The Jet Set, ani nikt inny.

Eurowizja to taki twór gdzie nie głosuje się na piosenkę, tylko na narodowość, co poradzimy że nas nie lubia w Europie?
Tak będzie za rok, dwa i dziesięć i tego nikt nie zmieni.

Pewne grupy państw przechodzą co roku: Turcy, byłe kraje radziecie, byłe kraje Jugosławii, a dlaczego? są to nacje które są najbadziej emigracyjne w Europie to raz, po drugie Litwin zawsze zagłoszuje na Łotysza, a Białorusin na rosjanina.
Trzecia sprawa to to że Państwa które zawsze głosowały na nas: Niemcy, Cypr, czy Malta - wczoraj nie brały udziału w półfinale, dlatego mało ich to obchodziło. Gdybyśmy wystąpili w finale - napewno dostalibysmy wiecej głosów.

Tak więc nie jest to wina artysty tylko narodowości, co z żalem stwierdzam
Górnik zwyciężała gdy było Jury w każdym kraju a nie audio tele.
Ich Troje 2 lata temu zajęli 7 miejsce bo występowali od razu w finale.

Zobaczcie ze nawet Kate Ryan odpadła wczoraj, a przecież jest bardziej znana w Europie niz Ich Troje

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

ich troje to porazka , juz lepiej wziasc babcie 60 letnia :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

Ja osobiście nie mam nic do Wiśnieskiego jak i do zespołu Ich troje jak

komus przeszkadza jego śpiew lub zachowanie to nie musi ich słuchać ,

proste.


waldek 27



Wtedy nie uważełeś co robisz, teraz rób co uważasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

,,Ich troje to porażka'', tylko,że to dzięki Wam wszystkim oni tam się znaleźli.Trzeba było na nich nie głosować...:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

oni nawet fajnie zaśpiewali , poprostu ta cała eurowizja to chujostwo , przecież Armenia lub finowie to poprostu zamułe zrobili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

Po pierwsze potwierdze niektóre wypowiedzi Eurowizja to goowno. Po drugie Wiśniewski to goowniany wykonawca czegos co niektorzy ludzie bez mózgu nazywają muzyką. Po trzecie Doda bez cyckonosza dostała by się dalej śpiewajć wlazł kotek na płotek i spierd.. się.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

Ja bym nawet wyslal Denzela i napewno bylo by lepiej!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

Mam nadzieję, że Lordi wygrają bo to najlepsze co się w Eurowizji trafiło.
Sama impreza niczym nie zaskakuje już od dawna. Ciągle jest to samo i w takich samych konfiguracjach. Całe szczęście, że niektórym narodom (Finowie) znudziły się odgrzewanie tych samych kotletów z nowymi twarzami, cyckami i nogami.
A Wiśniewski jest OK :)


Look behind you! A three-headed monkey!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

a jak wam się podobało w tym roku ja uważam że UKRAINA była świetna. Podobał mi się układ choreograficzny ale i tak było fajnie. muzyczka wpadająca w ucho

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

Jet Set mogli cos zawojowac. Tak samo jak DJ Bobo ze Szwajcarii ale jak zwykle eliminacje rzadza sie wlasnymi prawami.

Verka Serduchka powinna wygrac:)

a odpowiedz na to dlaczego Serbia wygrala jest taka: Dejan Kalijevic udostepnil dla calego swiata swoj program do odblokowywania telefonow komorkowych z simlocka, takich jak Nokia 6630, 6680 i inne z BB5. Jest Serbem, a na stronie gsmhosting.com wyraznie dal do zrozumienia o glos na Serbie na Eurowizji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

mi serbia sie zupełnie nie podobała a półfinał ...

tam trzeba mieć poparcie wśrud innych krajów a polska kłuci sie z karzdym jak tylko ma okazje (czego wię chcemy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Eurowizja fnał

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org