sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Dziki" nie chce odchodzić z GKSu

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,wid,8863374,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Dziki" nie chce odchodzić z GKSu

Mam nadzieję, ze Rafał zostanie w Bełchatowie.....z GKSem jest blisko wywalczenia tytułu Mistrza Polski. W tym klubie rozwinął się.
Liczę, że tam zostanie. Z GKSem może mieć szanse grać w eliminacjach LM lub w Pucharze UEFA, a swoją postawą na boisku w OE w 100% zasługuje na możliwość gry w europejskich pucharach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Dziki" nie chce odchodzić z GKSu

i dobrze niech zostanie :DD:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Dziki" nie chce odchodzić z GKSu

Już najwyższy czas na jego powrót do Łomży. Dawno mówiłem, że nie wolno go sprzedawać za grosze bo to wartościowy zawodnik. Gdybyśmy postępowali jak trener Liverpool w stosunku do Dudka to byśmy byli jedną nogą w O.E. W du*pie tam zawodnicze ambicje. Za nogę kablem do stołu i odwiązywać tylko na mecze. Teraz się cieszymy, że połowa drużyny pięknie gra w lepszych ekipach. Cieszymy się, że trener spi*przył w najbardziej stresowym dla drużyny terminie przed końcem rozgrywek. Słuchamy newsów i radocha nas ogarnia jak to się naszym u rywali powodzi. Boguski mógł z powodzeniem występować w pierwszoligowym ŁKS Łomża !!!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Dziki" nie chce odchodzić z GKSu

Peter ..... + odemnie masz ... !!! ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org