środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakład Stolarski

Chciałbym zrobić sobie meble kuchenne na zamówienie poszukuje zakładu stolarskiego. Prosze podawac nr. tel. do jakis zakladów polecanych przez was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład Stolarski

temat taki był już na forum,poszukaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład Stolarski

Paweł Borkowski solidna firma i uczciwa jest przeciez radnym mnaszego miasta:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład Stolarski

A ja polecam Ci Darka Mucharskiego - wiele razy juz robil cos dla mnie i moich znajomych i zawsze bylismy zadowoleni...kazdy polecal go kolejnym ludziom - co o czyms swiadczy...prawda ? ;)
Poszukam Ci jego nr kom, ale jakby cos, to mozesz go znalesc w jego zakladzie, ktory miesci sie na terenach bylych zakladow - wjezdza sie brama na przeciw stacji "Kurpiewski" - ORLEN - na ul.Pilsudskiego - jedziesz do samego konca, a potem w lewo i znowu do samego konca - tam bedzie taka hurtownia papiernicza, wjezdzasz za nia, i tam jest jego zaklad - ale postaram sie znalesc jego nr i podam Ci... Powodzenia, pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład Stolarski

Naprawde solidna firma to Pan Grzegorz, niestety nazwiska nie pamietam. Dysponuje jego numerem i stacjonarnym i komorkowym. Oto one:
086 218 53 40
604 055 882
Mam nadzieje, ze nie bezie mial za zle, ze te numery podalam. Robil mi zabudowe przedpokoju i kuchnie, jestem do dzisiaj zachwycona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład Stolarski

Naprawde solidna firma to Pan Grzegorz, niestety nazwiska nie pamietam. Dysponuje jego numerem i stacjonarnym i komorkowym. Oto one:
086 218 53 40
604 055 882
Mam nadzieje, ze nie bezie mial za zle, ze te numery podalam. Robil mi zabudowe przedpokoju i kuchnie, jestem do dzisiaj zachwycony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakład Stolarski

Jezeli cena dla CIebie niegra roli to kazdy zaklad zrobi CI te meble.Ja pracuje w stolarni i jezeli potrzebujesz cos taniej to zapraszam.To moj nr gg 8925018.Nie bedziesz zalowal:)Zawsze do usług

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org