piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep ABC na Piłsudskiego

Sklep motoryzacyjny ABC naprawy przeglądy klimatyzacja robiłem klimatyzację nabicie Plus sprawdzenie Mam fakturę dwóch gości wymiata w przez 3,5 godziny z tą sprawą robili sprawdzenie co to chodziło ale to im nie przeszkadzało bo oni mieli sprzątać stwierdzili uszkodzenie jednego uszczelki I to było OK próbowali napełnić klimatyzacja jedna maszyna dalej stwierdziła nieszczelność więc postanowili postawić 2:00 w drugiej okazało się że jest brak czynnika więc z powrotem do poprzedniej stwierdzili że napiję wyjeżdżając Klimatyzacja nie działa bo gdzieś brak napięcia do sprężarki więc jak stoją trzy godziny i nie chcę się sprawdzić napięcia za to się płaci a właściciel przy reklamacji każe się umówić na inny termin to jest Ola nie klienta i odstąpienie od zobowiązań bo to nie jest spanie z ABC umówienie się na usługę tylko reklamacja telefonicznie było inaczej uzgadniane Więc za taki szajs na który mam fakturę dziękuję i na pewno nie polecam zdecydowanie odradzam każdemu

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

damn son.. o kropkach i przecinkach slyszales?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Tak słyszałem a to by za wykonaną pracę prace odpowiedział stawkę Na co mam fakturę a nie kraść i oszukiwać czy takie względy potrafisz zrozumieć

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Chłopie zamiast na klimatyzację, wydaj pieniądze na lekcje polskiego.. Tego nie da się czytać, a co dopiero zrozumieć. XXI w złożyć zdania nie potrafią, a dają im prawojazdy..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

A może inaczej jak ktoś przy okazji zachowuje się nie fair To już nie myślisz okropnie mi przeciwnika Leszno stawiane zarzuty mam dowody siano nie polecam

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

klawiatura szwankowała ale ok. teraz Soory

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Wez ktos przetlumacz ten belkot na polski. Prosze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Skasowali za usługę której naprawdę nie było , bynajmniej nie do końca zrobiona. W ramach niewykonanej usługi jesteś traktowany jak nowy kl...t szkoda słów

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

To po co im płaciłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Bo uwierzyłem na słowo a teraz mam nauczkę i więc dowody że oszukali, Mój czas też kosztuje, więc przestroga dla tych co chcą tam coś robić a jak zrobisz to sprawdz to w innm warsztacie bo ja zapłaciłem za coś czego nie ma. Niech to będzie nauczką dla innych..... a raczej przestrogą

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Może ktoś racjonalnie napisać o co dokładnie chodzi. Który to dokładnie serwis bo w tytule pisze jak wół sklep ABC na Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

TAK sklep motoryzacyjny przed ESKULAPEM a dla zainteresowanych mam dowód za usługę i to że za niedokończoną pracę kase policzył a teraz udaje kubusia. Więc jak maią robić twoje auto to naprawde bym sie zastanowł.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

To nie reklama a finał będzie i nie z zemsty a dla przykładu by za nieskończo prace niebrać kasy

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

to w sklepie robili Ci klimatyzację? Bo tak to zrozumiałem. Sorry ale klimę robię zawsze tylko i wyłącznie w jednym warsztacie. Ale nie podam nazwy aby nie było posądzenia o reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Tam mają jeszcze warsztat z tyłu.. więc na pewno nie w sklepie tą klimę mu robili :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Sklep i z tyłu warsztat to ta sama firma. W rozmowie telefonicznej miałem przyjechać by stwierdzić zaistniałą sytuację i załagodzić sprawę, a jednak nikomu się nie chciało nawet na to spojrzeć mało tego namawia by się umówić na wizytę za koleiny czas i kasę . Każdy popełnia błędy lecz nie każdy potrafi się do tego przyznać...
Atak na marginesie, wszystko miało być zrobione do godziny a trwało 3h ,25 m
Miała być sprawdzona szczelność i nabity czynnik, doszła w trakcie wymiana oringa, za całość 180 zł i bigos bo sprężarka się nie działa i uznali wzrokowo bez sprawdzania brak napięcia co okazało się nieprawdą.
Wykryta nieszczelność jest w takim miejscu że nie ma szans by zrobić to mechanicznie,
tak duża że nie sposób nabić czynnika, co z resztą sugerowała maszyna wystarczyło przeczytać, a do tygodnia i tak już go nie było WIĘC ?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Dokładnie tam

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Ciężko się domyśleć co tu napisane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Chciał Konsul taniej gdzieś z tyłu zrobić ale nie wyszło, musiał zabulić podwójnie . Tak to z tego zrozumiałam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Całkiem nie taniej bo stawki takie same a może i większe. Tak zapłaciłem niepotrzebnie za spapraną i nie do końca wykonaną usługę, więc ten post ma tylko jeden cel a mianowicie by zamiast kilmy nie nabili właśnie ciebie tak jak mnie ale jak się nie odezwie Pan z ABC to będzie wniosek i niech się nauczy szanować innych

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep ABC na Piłsudskiego

Właśnie chciałam klimę odgrzybić, gdzie jeszcze można..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org