piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Glany - są jeszcze w modzie?

Siemka, czy glany są jeszcze w modzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Glany - są jeszcze w modzie?

Glany chyba nigdy nie wyjdą z mody. Sam mam jedną parę, w której chodzę głównie jesienią oraz na różne koncerty .Zimą również dają radę .Moja rada : jeśli już się zdecydujesz na glany to nie kupuj sobie glanów ze sztucznej skóry ale postaw na dobrze wykonane buty z naturalnej skóry bo takie są o wiele wygodniejsze oraz wygodniej bedzie Ci się w nich chodziło. Skóra jest cieplejsza tak wiec równie dobrze bedą pasowały jako buty zimowe.
Tutaj masz na przykład polskiego producenta glanów:
http://www.butyotmet.pl/glany-damskie - mają tam dobrze wykonane glany damskie oraz męskie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Glany - są jeszcze w modzie?

Mnie sie tam nigdy nie podobały ale widzę osoby w glanach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Glany - są jeszcze w modzie?

Moim zdaniem to buty ponadczasowe. Warto kupić dobrej jakości i skórzane - posłużą lata a stopa nie będzie się dusić.
No chyba że to chwilowy kaprys to nie warto przepłacać. Kosztują sporo. Glany nie do każdego stroju pasują. Kiedyś kupiłam super wygodne na eobuwie, ale nie pasowały do mojego stylu. Na szczęście zwrot był za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Glany - są jeszcze w modzie?

O widzę, że ktoś pyta o glany - starając się być na czasie, z partią Kukiza.
Tak - glany są i będą modne. Tak jak muzyka wykonywana przez Pawła Kukiza.

Disco polo w glanach !!!
Hej,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Glany - są jeszcze w modzie?

buty ortopedyczne? tak jak najbardziej ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org