wtorek, 11 marca 2025 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czy ktoś szuka psa

Od wczoraj na osiedlu przy ulicy Dmowskiego błąka się psiak. Średniej wielkości, koloru biszkoptowego. Ma na szyi skórzaną obrożę, a także czerwoną obrożę przeciw kleszczom. Czy może ktoś go szuka. Dziś rano ok. 8.00 był przed blokiem Nr 4.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś szuka psa

Pies należy do pani mieszkającej przy Wojska Polskiego, to nie pierwszy raz jak jej uciekła. Jest to suczka o imieniu Sońka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś szuka psa

A czy jest jakiś kontakt z tą Panią? Chętnie zadzwoniłabym lub nawet odprowadziła psa, kiedy znów się pojawi. Pies wygląda tak jakby od kilku dni się błąkał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czy ktoś szuka psa

No właśnie kontatku brak. Pani bywa stałym gościem klubu seniora z tego co mi wiadomo. Więc można by tam wydrukować ogłoszenie i powiesić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org