sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przygotowanie wesela

Witam,

chciałbym zasięgnąć waszych opinii forumowicze:) szukam sali na wesele na 2016r. , może jakieś podpowiedzi, wasze sugestie?wesele tak na ok 100 osób, chodzi żeby było nie za drogo(w sensie przyzwoita cena) a jedzenie i obsługa bardzo dobra. Podpowiedzcie mi coś. Sonata jedwabne co sądzicie?Hotel Gromada w Łomży?Stara Waciarnia w Łomży?może też wy coś proponujcie i piszcie gdzie warto i dlaczego.

Tak samo jeśli chodzi o zespół jaki byście polecali, i też w miarę przystępnej cenie.

No i oczywiście video + foto reporter i też w miarę przystępna cena, ale dobra jakość i żeby było warto.

Piszcie wszystko co wiecie na powyższe tematy. Kto wie o czymś i chciałby polecić to bardzo proszę. Wątek przyda się z pewnością nie jednemu forumowiczowi planującemu taką okoliczność.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:)

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Jak dla mnie wesela nie rób wcale jak Cię nie stać. Szukasz dobrze, albo tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Ja robiłam wesele w Swojskiej Kuchni w Kisielnicy - polecam!! Sala inna niż wszystkie (w odcieniach czerwieni), jedzenie gościom smakowało, a cena bardzo atrakcyjna.

Zespół - SERVER z Hajnówki - ekstra zabawa do białego rana! Goście do dziś wspominają =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Nie powiedziałem, że nie stać tylko nie stać mnie na królewskie warunki, chodzi o wszystko w granicach przyzwoitości.

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

wszystkie ceny sa zblizone do siebie i nie ma co tu wymyslac tylko wolnego terminu szukac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Ale jest sala i sala, jest catering i catering, jest zespol i zespol. Wlasnie jest duza roznica bo.jedni za duzo drozsza cene maja duzo gorsze warunki jak Ci za nizsza cene.

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

pochodz popatrz po salach zerknij w jadlospis i sie zorjetujesz co chcesz wtedy i przy okazji o termin zapytasz z forum nic sie nie dowiesz a i tak bedziesz musial zobaczyc chyba ze jestes leniem smierdzacym i mama za ciebie to zrobi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Kazdy szuka czegos innego i kazdy patrzy na cos innego... jeden lubi wystawne sale inny woli swojskie klimaty. Dla jednego wazne jest zeby sala byla z dala od glosnych ulic w zielonej gluszy inny na to nie zwraca uwagi. Musisz sobie zrobic tabelke z wytycznymi co dla Ciebie jest najwazniejsze w sali i szukaj pod tym wzgledem idealu dla siebie... Odnosnie jedzenia i obslugi duzo sal w Łomży jest na dosc wysokim poziomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Popytaj w Kozikach, może ma ktoś wolną stodołę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Maruda nie spamuj!!! Jesli nie masz nic madrego do powiedzenia to po prostu zaprzestan posac.

Hm a co do sal?moze ktos z was ma jakies opinie odnosnie Sonaty w Jedwbnym, sali przy hotelu Gromada, Starej Waciarni?chodzi mi o wasza opinie odnosnie jakosci obslugi, jakosci dan???

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Mogę wypowiedzieć się jedynie o starej waciarni. Miałem tam swoje wesele i poprawiny. Obsługa, sala na duży plus. Braliśmy 6 ciepłych dań, przystawki i było tego pełno (swoją drogą obiady bierzemy stamtąd cały czas). Każdy zadowolony i najedzony. Jedyną obawę budziły u nas schody wejściowe, ale wszyscy wyszli z wesela cało i zdrowo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

Super dzięki za opinię:) a może ktoś coś powie o Sonacie w Jedwabnym i o hotelu Gromada?

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przygotowanie wesela

???

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org