sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Prosze bardzo jaką odpowiedz dostaniecie po zlozeniu CV.

Dnia Poniedziałek, 8 Grudnia 2014 18:15 rektutacja SPORTJET <rekrutacja.sportjet@gmail.com> napisał(a)
Witam,

Pragniemy poinformować, przeszedł Pan pierwszy etap rekrutacji a CV zostało rozpatrzone pozytywnie. Drugim etapem jest utworzenie wzoru umowy, który otrzyma Pan w celu zapoznania się z warunkami pracy i jeśli będzie Pan nadal zainteresowany, dojdzie do spotkania w celu jej podpisania. W tym celu prosimy o nadesłanie skanu lub zdjęcia dwóch stron dowodu do sporządzenia wzoru umowy.

Pozdrawiamy SPORTJET

O to próba wyciągniecia danych osobowych. Nie reagujcie na tego typu odpowiedzi. Wysylajac skan dowodu dajecie dla obcej osoby mozliwosc wzięcia kredytu itp.

(JP=JEZUS PANEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

szwindel wyczuwalny z kilometra , zlewam szczochami takie numery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Bardzo dobry pomysl opisujcie tych wszystkich ktorzy oferuja prace

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Nawet nie ma takiej firmy w Łomży,do tego co jakiś czas podobne ogłoszenia się pojawiają.
W innym numer wymyślony na poczekaniu,na maila wysyłają odpowiedz z automatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

zawsze ktos to lyknie i prezent bedzie mial na swieta jak znalazl do 5 tys prezenty daja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

wszystkie oferty których adres e- mail kończy się na gmail.com to oszustwa. Albo skan dowodu chcą albo jakiś link wysyłają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

mnie tez zastanawia jedno DLACZEGO ADMINISTRATOR STRONY AKCEPTUJE TAKIE OGLOSZENIA WIEDZAC ZE TO KLAMSTWO.



NIE MOGE ZNALESC NIGDZIE KONTAKTU DO OSOBY KTORA DODAJE (AKCEPTUJE) OGLOSZENIA.

Raz napisalam maila ogolnie do 4lomza zeby jedno ogloszenie usuneli bo ja wiem ze to oszusci ale nawet nie dostalam odpowiedzi. a ogloszenia dalej wisi.

co innego na ostroleckiej stronie.

tam tez byla osoba ktora chciala tylko wyciagnac dane osobowe tez ja zglosilam i dostalam odp. od administratora ze ogloszenie usniete.

Jesli ja bym byla adminem to bardziej przylozylabym sie do pracy. ale na 4lomza siedza tluki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Dobrze że o tym piszesz.. Wszędzie oszustwa no ja nie mogę.. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

też pisałam i w ogłoszeniach że oszustwa a dalej to samo nikt nie reaguje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

nie klikac w zadne linki nie skanowac dowodów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Wy jesteście na tyle głupi żeby wysyłać obcym osobom skany dowodów ? Nawet mi was nie żal.Jakbym kazał wsadzić palec w ogień,to wsadzicie ? Zapamiętajcie raz na zawsze,bo nie każdy patrzę dostał mózg.Skoro ktoś chce cie zatrudnić\"szanująca się firma\" nie podaje samego adresu e-mail darmowego,bez telefonu kontaktowego czy adresu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Wy jesteście na tyle głupi żeby wysyłać obcym osobom skany dowodów ? Nawet mi was nie żal.Jakbym kazał wsadzić palec w ogień,to wsadzicie ? Zapamiętajcie raz na zawsze,bo nie każdy patrzę dostał mózg.Skoro ktoś chce cie zatrudnić\\\"szanująca się firma\\\" nie podaje samego adresu e-mail darmowego,bez telefonu kontaktowego czy adresu.


NIKT NIE MOWI ZE SKANUJE TYLKO ZE TAKIE ODPOWIEDZI PRZYCHODZĄ JAK SIE CV WYSLE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Autor: fionix w każdym Twoim słowem 1 000 000 % racji !!!!!








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

fionix
Ok,to po co wysyłają nie wiadomo gdzie,skoro proszą o skan ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik hali. Opis stanowiska: opieka nad ekspozycją artykułów; układanie produktów; przestrzeganie z.
e-mail: lechowicz.dominika@gmail.com

nastepne...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

Dane z dowodu biora tez od najemcow osoby wynajmujace mieszkania ... ;)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

potwierdz synek co ty umiesz i co oczekujesz od zycia ,trawe kiedys sie palilo na polach. pokaz swoje CV co napisales do pracodawcy potem rozkminiekto winny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OGLOSZENIA TYPU DAM PRACE

boski chyba nie zalapałes o co w temacie chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org