niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sylwester w Łomży na Starym Rynku

No właśnie. Będzie czy nie będzie? Czy w poniedziałek doradca ds. imperek zapowie, że zrobi nam miejską bibę? Czy prezydent wypełni wyborcze obietnice?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

wypełni, przecież ludowi trzeba dać igrzyska a na chleb poczekamy:)
już w starożytnym Rzymie tak senatorowie zdobywali głosy pospólstwa hahaha








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

to może i walki gladiatorów będa :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

To taki duży koszt bo nie wiedziałem?

Scenę miasto kupiło. Marnotrastwem byłoby nie użycie jej.
Artystów z MDK. Straż miejska i tak czuwa na Rynku co roku.
Za śmieci zabulimy 1,5 melona to taki sylwek to pikuś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

władza nie jest od t ego żeby zrobić dla hołoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

@bogdan60pls, dlatego hołota taka jak Ty najpierw powinna nauczyć się piśmiennictwa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

na stronie ..moja-ostroleka.pl można zobaczyć jak tam organizowany jest miejski sylwester...w łomży tak nigdy jeszcze nie było

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

W Łomży na Sylwestra było zawsze super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

https://www.facebook.com/obudzmy.lomzynska.starowke/photos/a.194854143889360.44618.193227194052055/811851965522905/?type=1&theater

Jeśli chodzi o Sylwestra na starówce to polecam ten fanpage na facebooku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

Obudźmy łomżyńską starówkę - Profil założony przez osobę, która twierdzi, że Łomża to miasto podlaskie, a Ziemia Łomżyńska to podlasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

Panie DFX - jak mniemam Panie Damianie - tak to jest z wami fanami PIS-u najpierw twierdzicie że Polska nie jest niepodległa, samoloty wybuchają, a Łomża nie jest na podlasiu - Jak wysyłasz Pan list do rodziny to co tam jest napisane - Łomża woj.mazowieckie ? Może i kiedys to miasto leżało na mazowszu ale trzeba sie w końcu pogodzić z tym że teraz jesteśmy w granicach podlasia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

Panie krzynio, wystarczy rozróżniać podział administracyjny od geograficznego i wie się, że Łomża leży na mazowszu i przynależy do województwa podlaskiego.

Ja się pytam CO Z SYLWESTREM NA STARYM RYNKU!

Zambrów ma, Ostrołęka ma, nawet Kolno (z którego śmieje się ćwierć Polski) ma, a my jak w ciemnogrodzie, a potem się dziwimy, że młodzież wyjeżdża.
Przecież tu nie ma rozrywki, nawet Sylwestra nie ma. Jarmarki są dla dziadków a nie młodych i energicznych ludzi.

JAK ŻYĆ? PANIE PREZYDENCIE ... JAK ŻYĆ?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

panowie skończcie tą wojne polsko-polską

.........................................................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

Panie Krzysztofie S. ps. krzynio, ps \"C...\", proszę mi nie wpierać że jestem fanem pisu, czy jakiejkolwiek innej partii. Po pierwsze należy zacząć od tego, że nie jestem socjalistą, a za socjalne, socjalistyczne można uznać wszystkie obecne w polskim sejmie partie. Proszę zweryfikować swoją marną wiedzę, nie tylko w tym temacie.
Już wymienialiśmy swoje zdanie na temat przynależności Łomży do regionu, ale widać że jest pan niereformowalny. Myślę, że zauważyli to też wyborcy, którzy pomimo nachalnej promocji pańskiej osoby nie wybrali pana do Rady Miasta- i dobrze! Zacytuję tu fragment mojej odpowiedzi na pańskie teorie \"Wracając do tego o czym wyborcy myślą, to uważam, że przeciętny człowiek prawdopodobnie myśli o tym co tu i teraz, natomiast polityk, powinien myśleć strategicznie o tym co było, o tym co jest i o tym co będzie. Jeżeli Pan myśli tylko o tym co \"tu i teraz\" to proszę wybaczyć, nie nadaje się Pan na polityka.\"

Wracając do tematu sylwestra na starym rynku. Uważam, że powinien się odbyć, ale nie za pieniądze z budżetu Miasta. Miasto powinno przy tego typu imprezach uczestniczyć jako partner, jako jednostka wspomagająca, która udostępnia miejsca i w ramach współpracy zapewnia artystów z MDK. Tego typu imprezy powinny opierać się na wkładzie finansowym ze strony sponsorów, którzy dzięki temu mogliby odpisać koszty organizacji imprezy od części podatków lokalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester w Łomży na Starym Rynku

Zawsze kiedy byłem było super ale było to dawno,dawno temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org