sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brzydkie zapachy.

Nie wiem kogo o takie coś zapytac wiec pisze tutaj.
Mieszkam na małej wiosce i około 2 metrów od mojego okna jest polna droga. I ciągle jeden pan jeżdzi z śmierdzącym nazwozem pod moimi oknami mimo iż jest inna droga, trochę dłuższa. Jest jakieś stowarzyszenie ekologii łomży czy coś takiego, żebym mógł zwrócić się z tym problemem ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

Gwoździe

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

a masz dowód że ów nawóz nie jest naturalny ? ciesz się naturalnymi zapachami :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

A Twoje zapachy ubikacji to co ? Perfumeria ?
I ktoś to musi wywozić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

a dzisiaj leżał na zawadzkiej na środku drogi obornik ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

jak ci nie pasuje to sie przenies do miasta albo jedz gdzies w góry tam pachnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

panienka z okienka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

To niech ten Pan z obornikiem przejedzie się po Łomży, może tym załata wszystkie dziury w drogach... Proponuję skończyć rolnictwo i zamienić się w mieszczucha:) Zobacz... nasza Łomża taka piękna :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

Sklep internetowy https://dhyan.pl/ jest bardzo dobrze wyposażony w tybetańskie i buddyście przedmioty rytualne ale także zapachy, kadzidełka i kominki. Zobaczcie koniecznie i zapoznacie się z ofertami. Ja tam zamawiałam kilka przedmiotów i naprawdę polecam bo jakość jest dobra jak na takie ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brzydkie zapachy.

Zachciało się życia na wsi to zaakceptuj zapachy. Woń gnojownika wcale nie jest zła. Zapach wsi jest piękny, przypomina mi moje dzieciństwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org