sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Tak jak w temacie czy polecacie tego Pana i czy ktoś wie z doświadczenia ile czasu czeka się na film i czy jest solidny. Czy warto go wybrać ?. Będę wdzięczna za odpowiedzi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Polecam :)
Film otrzymałam do podglądu ( ściągnięcie z serwera ) w poniedziałek. A na płytach odebrałam tydzień po ślubie.
Ale to kwestia dogadania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Majorka011. Dzięki za informację. I jeśli mogę wiedzieć to ile kosztuje u niego film ?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

milion pięćset sto dziewięćset

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Proszę o poważne odpowiedzi;)
Czytałam gdzieś na forum że pani czekała rok na płytę i nie wiem czy to prawda dlatego proszę o konkretne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Nie pamiętam kwoty, ale ona i tak by nic ci nie pomogła bo to już 4 lata minęły więc ceny się zmieniły. Ogólnie wówczas nie było to drogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Arek jest ok :}
polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Co prawda nam robił film, i długo czekaliśmy, ale było warto. Nawet więcej: bardzo warto. Film wyszedł bardzo ładnie i kolorowo. Bezbłędnie. Sąsiadce nagrywał ktoś z Nowogrodu i wyszło fatalnie. Nie dość ze obraz się trzęsie, to jeszcze kolorystyka jak z lat 80 tych. Nam Arek zrobił bardzo ładny film. Jednym słowem: warto zaczekać i mieć fajny film, niż pospiesznie odebrać na pół zmontowany film z wesela. Z tego co wiem Arek przeprowadził się do Ostrołęki i tam wykonuje filmy. My kontaktowaliśmy się przez internet i pomimo obaw mojej żony wyszło ładnie, prosto, schludnie. Mało tego, poprawki, które chciała moja żona wykonał za darmo. Więc nie mamy się do czego przyczepić. No może poza długim terminem oczekiwania, ale z tego co wiem chyba u każdego trzeba czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy polecacie kamerzystę A.Perzanowskiego?

Wszystko jest fajnie jeśli wykonuje to sam Arek, czyli kręci i montuje. W naszym przypadku miał być on i do ostatniej chwili tak też myślałam, gdy nagle w domu widzę innego człowieka, nie raczył mnie poinformować, że będzie ktoś inny. Także proponowałabym aby największy nacisk położyć na bardzo dokładane określenie swoich warunków w tym m. in. czy faktycznie na ślubie będzie ta osoba która podpisywała umowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org