sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ogrzewanie w bloku

Mam pytanie;ile kosztuje ogrzewanie 100 m mieszkania w bloku,oczywiście plus minus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

około2,5tyś.do 3tyś.rocznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Dzięki,a może się orientujesz jaki jest czynsz,oczywiście bez ogrzewania, wody i prądu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

ok.300-400 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

OGRZEWANIE Z 200 ZL
i niktorzy co lubieja chlodniej lub maja mieszkania srodkowe maja zwroty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

sorry 2000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Dzięki,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

ot i wiarygodne info -

100 m mieszkania w bloku, gdzie i ile jest takich mieszkań w Łomży?

a tu każdy pisze, że ok ....
coś, gdzieś słyszał , tylko gdzie ci informatorzy mieszkają ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Mam pytanie;ile kosztuje ogrzewanie 100 m mieszkania w bloku,oczywiście plus minus


700zl ogrzewanie elektryczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Czy w bloku możesz mieć ogrzewanie elektryczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

2000zł za ogrzewanie mieszkania 100m? to jakim cudem w okresie rozliczeniowym były posty pt dopłaty po 500-1000zł (za mieszkania zapewne mniejsze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Ceny się zgadzają - i czynsz i ogrzewanie, tylko metraż nie bardzo. Takie ceny to przy 50m2.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

w bloku możesz mieć wszystko elektryczne a nawet powinieneś ale prąd jest za drogi i to sie nie opłaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

takie mieszkania sa na malachowskiego w nowych blokach kolo jedynki szkoly nowe bloki ksieznaj anny nowe bloki jeszcze co niktore klime maja w srodku klijent nasz pan teraz nawet zbuduja ci i 200 metry jak chcesz i cie stac na to

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

lomzyk ale piątek pytał ile kosztuje ogrzanie tych stu metrów . Mysle ze nikt piątkowi konkretnie nie odpowie bo jednemu odpowiada temperatura 18 st. a drugiemu 26 st. Zalezy tez od bloku i wielu innych czynników. Nowe bloki mogą mieć też inne zasoby energi cieplnej jak ciepłownia miejska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

nowe bloki maja solary energia zewnatrz czerpanaa w tym masz racje kazdy inaczej grzejesrodkowe mieszkania to wogle nie grzane sa tylko w lazienkach i drzwi otwieraja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

piątek tak z ciekawości pytasz czy masz ochotę sobie zmienić lokum ? czy dla kogoś zasięgasz informacji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Zaznaczyłem plus minus ,bo mam świadomość ile jest zmiennych w tych obliczeniach.Obecnie ogrzewam dom i wydałem 4 tyś a moja znajoma 2,5.Przydatną informacją była ta od 2,5 do 3 tyś bo jest to chyba najbardziej realne.W Łomży jest sporo mieszkań 100 metrowych,a nawet dwupoziomowych bo jak słusznie ktoś zauważył klient nasz pan.Do czego mi ta informacja? w sumie do niczego porównywaliśmy ze znajomymi koszty utrzymania domu i mieszkania w bloku.Sam na razie nie planuję przeprowadzki do bloku ale kto wie czy za kilka lat tego nie zrobię .Bardzo podobały się nam mieszkania koło Baboli,tylko te sąsiedztwo kościoła trochę do bani,ale sam budynek i mieszkania piękne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Żeby te mieszkania koło Baboli były po 300.000 to może i by były atrakcyjne, ale 600.000?
Przecież za tą kwotę można mieć nowy dom wolnostojący.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Prąd jest dużo tańszy , bo 1500zł płacisz rocznie i siedzisz w zimnie a tak jest gorąco

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

No cóż kto co lubi , mam dom ,ale na starość to chyba wolałbym takie porządne mieszkanie nawet za 600 tyś. Wygodnie,duża przestrzeń,mała liczba sąsiadów, piękny widok tylko ten kościół psuje lokalizację( oczywiście chodzi mi o śpiewy w niedzielę od 6 rano,a nie o samo sąsiedztwo kościoła)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

To zalezy 1)czy w nowym czy starym budownictwie 2) czy lubisz jak jest cieplej czy chlodniej 3)od spoldzielni 4)od polozenia mieszkania czyli czy srodkowe, czy parterowe itd. Moge Ci powiedziec mniej wiecej ze w Jednosci w nowych blokach za nieszkanie srodkowe 72mkw ktore rzadko trzrba ogrzewac mozna dostac po 600-700zl zwrotu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

pauliska.... tylko od czego ten zwrot jak nie wiem ile płacisz zaliczki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

wyliczaja raty miesieczne mniej zurzyjesz to zwracaja wiecej zurzyjesz to doplacasz co pol roku raty wyliczaja badz co roku zalezy od spoldzielni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Wszystko rozumiem,ale jaka jest wysokość tych zaliczek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

w spoldzielniach sie popytaj wszystko ci powiedza dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Jakie zaliczki, ludzie..

Piatek, wszystko jest wliczone d czynszu ktory za taki metraz jak pisalam wczesniej to 330zl/mc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

To zależy jak wycieplisz mieszkanie. Ja mam zwroty.

lomzanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Proszę bardzo, takie są koszty ogrzewania mojego mieszkania za ostatnie lata:
2012/2013 - 1900 pln
2011/2012 - 1300 pln
2010/2011 - 1400 pln
2009/2010 - 1600 pln
2008/2009 - 1300 pln
2007/2008 - 1100 pln



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Rany siurek, za ten rok powinienes miec najmniej bo zimy nie bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

jełop - ten rok się jeszcze nie skończył

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

Chyba warto pomyśleć o tzw. rekuperacji, żeby trochę zaoszczędzić na kosztach za ogrzewanie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ogrzewanie w bloku

orany_julek a jakiej wielkości masz to mieszkanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org