poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odzież ciążowa

Czy dostanę w którymś z Łomżyńskich sklepów odzież ciążową? Interesują mnie spodnie, leginsy ciążowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odzież ciążowa

Na Kazańskiej był jakiś czas temu taki sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odzież ciążowa

1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odzież ciążowa

Witam,
zachęcam zakupy w sklepach internetowych :) np. na www.sweetmama.pl są super ciuszki dla przyszłych mam, a ceny są konkurencyjne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odzież ciążowa

i kolejny temat o tym samym... wiem że ciąża czasami spowalnia myślenie ale żeby aż tak...
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=497189&t=497189
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=635419&t=635419
zajeło mi to 30 sekund z dzieckiem na kolanach... czyli w sumie są już 3 wątki na ten sam temat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odzież ciążowa

Ja też polecam raczej sklepy internetowe - pamiętaj, że zawsze możesz tam zwrócić towar, tzn. odesłać go. Dla mnie i mojej żony to było super wygodne - kupowała coś tam, przychodziło do domu, mogla sobie wszystko przymierzyć, a potem zwrócić niepasujące.
Jakbyśmy mieszkali np. w Warszawie, a nie w mniejszym mieście to ja rozumiem, że wygodniej jest pójść do sklepu i sobie wybrać, ale u nas wybór w takich kwestiach jak ubiór ciążowy raczej słaby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org