piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet z Netią kończy mi się umowa

Kończy mi sie w styczniu umowa z Netią na internet ADSL. Czy trzeba pisąć jakieś wypowiedzienia, czy z automatu sama się wypowiada? Zastanawiam sie nad przedłużeniem o ile nie znajdzie się nic korzystniejszego.... Jak u nas chodzi mobilny net?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z Netią kończy mi się umowa

Trzeba wypowiedzieć umowę. Zazwyczaj jest chyba u nich miesięczny okres wypowiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z Netią kończy mi się umowa

W umowie masz podpunkt, że jak 30 dni przed upływem umowy nie napiszesz \"wypowiadam/rezygnuję - umowa nr........... podpisana dnia ............. podpisana przez .................. usługa zakończona w lokalu (adres)..................\" automatycznie przechodzisz na czas nieokreślony i tu musisz poczytać w umowie bo były z miesięcznym lub trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia, najpewniej to w momencie podpisania umowy napisać kolejny papier z wypowiedzeniem umowy i masz z głowy - koniec umowy to koniec umowy - zachowaj podstemplowane papierki - umowę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z Netią kończy mi się umowa

... i wypowiedzenie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet z Netią kończy mi się umowa

Nie kupuj sobie do domu mobilnego. Sam mam internet a w zasadzie miałem bo w tym miesiącu wypowiedziałem w play. Niby miał być taki szybki ale nie był taki jak w reklamie oraz zdarzały się przestoje. W kazdym pomieszczeniu w domu działał sobie tak jak chciał.
DObrą ofertę ma UPC. Szczegolnie jeśli jesteś nowym klientem oraz jeśli weźmiesz sobie pakiet internet plus telewizja plus telefon stacjonarny. Jest wtedy o wiele taniej niż normalnie.
Zerknij sobie jeszcze tutaj: http://panwybierak.pl/oferty/telewizja-internet-telefon/19 - możesz wpisać sobie swój adres oraz pojawią Ci się aktualne oferty na dzień dzisiejszy. Jest to porównywarka ofert. Coś takiego jak skapie czy ceneo ale dotycząca ofert telekomunikacyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org