sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miss ekonoma

W ekonomiku zblizaja sie wybory Miss.Na liste byly zapisane kandydatki i o dziwo nie powiadomiono ich o nastepnych spotkaniach,poniewaz zeszloroczna miss wraz ze swoimi kolezankami wybraly sie nawzajem.a inne dziewczyny,ktore byly zapisane zostaly odrzucone na bok jak smieci.Wszystko zostalo zorganizowane po cichu.Czy to jest w porzadku? Teraz jak najszybciej powinna dowiedziec sie o tym Dyrekcja szkoly.Bo za takie machlojki powinno sie karac.Dlaczego tak sie dzieje i to w szkole tak popularnej. BO sa od nich ladniejsze i zgrabniejsze,ktore chcialyby wziac udzial a nie moga? Dorosli to znaczy nauczyciele powinni rzadzic ,a nie jakies smieci.To trzeba wyjasnic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

jak trzeba, to trzeba

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

popieram ! Koniecznie !

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

A co ty chcesz od zeszłorocznej miSS ASi to nie jej klasa organizuje wybory!!! więc to nie ona ustala takie spotkania
A wogole ile jest w tym roku kandydatek????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Bo naprawde chcialy wziac udzial ladne i zgrabne dziewczyny,a te szmaciary unikaja ich.a ta zeszloroczna Miss mowi ze nic na temat wyborow nie wie ,a siedzi w tym.Lepiej ,zeby to naprawila .bo poniesie konsekwencje swoich machlojek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Aska mowila do jednej dziewczyny ze nic nie wie o nastepnym spotkaniu ,a to nie prawda.A to dlaczego pocichu ustalaja miedzy soba spotkania.a te kandydatki co sie zapisaly zostaly poprostu zmyte.Chyba cos jest nie tak.I dlatego musi cala dyrekcja sie dowiedziec.Szkola powinna wybrac kandydatki ,a nie miedzy soba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

i jeszcze jedno dziewczyny z pierwszych klas sie pozglaszaly i zostaly zmyte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

miss tamtego roku - to porazka - brzydota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Powazny problem narasta....

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ekonomik nie ma własnej strony i forum? To mniej dzieciarni by tu się wypowiadało na takie marne tematy... mis ekonomika, jaj nie róbcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

wlasnie brzydota.bo to sa machlojki dziewczyn.W tym roku jest to samo same smieci beda.Bo te ladne i zgrabne zostaly przez te smieci odrzucone.A by bylo na co popatrzec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

III TA organizuje Wybory,I nikt nikogo nie odrzuca bo kandydatki same się zgłaszają.
Aśka nic niewie bo niebierze w tym udziału a ładna jest więc nie piszcie głupot na jej temat
z 1 klas to wiem ze MAgda z 1 A się zgłosiła
i z mojej kl jest kandydatka
a ktoś wie ile obecnie jest wszystkich kandydatek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Aska Ladna??? hahaha.tapete z niej zdejmij to zobaczysz.duzo ladniejsze sa od niej i to o wiele.I wlasnie te najladniejsze nie biora udzialu choc chcialy.Bo co by byla konkurencja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ja bralam udzial w tych wyborach 2 lata temu i bylo dokladnie to samo wiec nie ma sie co dziwic na moich oczach odrzucane byly ladne laski i tlyko dlatego,ze te ktore to organizuja nie czuja do niektorych sympatii,ale na to nic nie poradzi nikt,bo nawet jury na wyborach kieruje sie nie wygladem,a np. zaslugami kandydatek.Asia z tamtego roku byla akurat slusznie wybrana,bo nie dosc,ze ladnie wygladala to jest baaardzo skromna i nie obnosi sie z tym tytulem,czego nie mozna powiedziec o MISSce przed Asia,ktora nosila gflowe wyzej niz mogla ja podniesc,a od kad stracila tytul to widzialam ja moze z 5 razy,teraz cicho sza.I dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

to ty jesteś kobietą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

No aSIA JEST SKROMNA i Ładna w tamtym roku najlepiej wyglądała.
Niewiedziałam że oni tam odrzucają kandydatki
w NAszej szkole dużo jest ładnych dziewczyn i nie wszstkie ida na miSS niestety a warto bo fajne nagrody są itd
Niewiem kto w tym roku się zgłosił oby fajne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Przejdz sie po ekonomie i zobacz jaki laski tam chodza niedosc ze ladne ,zgrabne to i na dodatek z charakterem.pisze bo znam. te co na miss to sie umywaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

CZLOWIEKU CZY TY WIESZ CO TY PISZESZ?? ZE NIBY JA COS TAM USTAWIAM?? SLUCHAJ PO 1 TO NIE JA WYBIERAM KANDYDATKI WIEC NIEWIEM CZEMU TY MASZ JAKIES PRETENSJE DO MNIE?? PO 2 ORGANIZATORZY WYBIERAJA TE DZIEWCZYNY KTORE IM SIE PODOBAJA WIEC JEZELI TY IM SIE NIE SPODOBALAS TO NIE MOJA WINA PO 3 JESZCZE RAZ CI NAPISZE ZE TO NIE JA WYBIERAM DZIEWCZYNY NA WYBORY MISS TYLKO TE OSOBY CO TO ORGANIZUJA I DZIEWCZYNY NIE SA WYBIERANE Z JAKIEJS "PACZKI" TYLKO Z CALEJ SZKOLY. A TY JEZELI MASZ JAKIES PRETENSJE DO KOGOS TO NAPEWNO NIE DO MNIE BO TO NIE JA WYBIERALAM DZIEWCZYNY !! WIDOCZNIE NIESPODOBALAS SIE NIKOMU KTO TO ORGANIZUJE I MASZ JAKIES PRETENSJE DO MNIE ? ZACHOWUJESZ SIE DZIECINNIE GRAZAC MI . JESLI JESTES POWAZNA TO BYS NAJPIERW POROZMAWIALA ZE MNA NA TEN TEMAT I NIE ROBILA TAKIEGO PROBLEMU !! ULZYLO CI JAK TO NAPISALAS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Do administracji, zamknąć ten żałosny temat dla dzieciarni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ja wam powiem co sądze o tym wszystkim . Dla mnie to żadna sie tam nienadaje wszystki mordy mają wytapetowane, że szpachelką trzeba by było zeskrobywać. A o byłej miss to nic nie powiem po za tym że wyżej sra niż głowe ma.Paskuctwo takie że szokkk niech sie umyje na mordzie i dopiero startuje , a pozatym każda tam z siebei dziwkę robi.
Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd - dziewczyny pełnoletnie a zachowują sie jak dzieci z przedszkola.

Michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

tapete zeskrobać i dopiero oceniać

o O o o O
o O o O
O O o o O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

MICHATEK TY TO TAKI MADRY JESTES ZE AZ SZKODA MI CIEBIE WIESZ!! NAPEWNO TYLE TAPETY NIE MAM CO TO NIEKTORE DZIEWCZYNY CHYBA COS CI SIE W OCZACH POPRZESTAWIALO !!! A NAPEWNO NIE PANOSZE SIE PO SZKOLE Z UNIESIONA GLOWA !!!!!!!!!!!!!!! NAJLEPIEJ MOWIC O INNYCH JACY TO ONI SA A CIEKAWE JAK TY WYGLADASZ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

kocur piszesz zeby isc z tym do dyrekcji.. to na h*j czkeasz?? idz i sie wyżal! po co robisz z dziewczyny potwora jak jej nie znasz... chcialbys byc tyak znany jak ona i oczerniany na łomzynskim forum?? zastanow sie nad soba...

"Walczmy z alkoholizmem!!!Pijmy więc więcej aby inni mieli mniej!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

dajcie znac dla CBA bo to smierdzi mi korupcja

hahah ze wiekszych klopotow i problemow nie macie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

w kwestii wyjasnienia,w szkole odbył sie casting kandydatek do wyborow Miss,klasa organizujaca wybiera z posrod chetnych kandydatek 6 dziewczat ktore nastepnie startuja w wyborach.Zgłosic mogly sie wszystkie.Takze od strony formalnej wszystko przebiega prawidlowo,czuwa nad tym Opiekun S.U. Wszelkie "tapeciary"zostaly z miejsca skreslone gdyz reprezentantka Ekonomika ma byc naturalnie piekna i wlasnie taka bedzie.Przykro czytac te wszystkie wymysły!!!Szkoda ze zawsze Ci najmniej zorientowani i nie zaangazowani w wszelkie przygotowania potrafia tylko narzekac,podejrzewac i krytykowac.Odrobine szacunku...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

O co wam chodzi to organizatorzy III TA wybierają dziewczyny a nie zeszłoroczna Miss
więc pomyśl zanim coś napiszesz
Bo jeśli mowisz ze Asia sie tapetuje to chyba nie widziałeś dziewczyn z 1 klas to jest marakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

ty jan_serce po H go czytasz jak cie nie interesuje naburmuszona parówo popacz na swoje tematy! k...... co za człowiek wszytko mu sie nie podoba ciebie powinni zablokowac dorosły palancie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

buahahah, Aska ogarnij sie....... wylacz capsa i wez korepetycje z polksiego..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

hahaha to zes dowalil z tym CBA ale w sumie to masz racje hie hie hie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Tak jest, za korupcę zdegradują je do 3 ligi albo i do okręgówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

najlepiej to dajcie tu zdjecia tych dziewczyn i my wybiezemy te kandydatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

wiecie co.. jesteście żałośni..
do kocur117: jezeli masz jakiekolwiek pretensje to zglos sie z tym do organizatorow czyli do klasy IIITA a nie wiem skąd twoje pretensje do Asi. Nie znasz jej wiec nie wypowiadaj sie na jej temat. Po pierwsze to ona nie ma z tym nic wspólnego. To że była miss w tamtym roku to nie musi oznaczac że teraz jest w to wmieszana. Twoja siostra czy dziewczyna sie nie dostala i dlatego masz pretensje? bo nie sadze żebyś od tak sobie interesował sie ktora dziewczyna sie dostala a ktora nie. Jeżeli chcesz to idź z tym śmiesznym problemem do dyrektora to Cie wyśmieje :) a Asi w to nie mieszaj bo ona nie ma z tym nic wspolnego.
A co do waszej wypowiedzi na temat dziewczyn które sie dostały na miss to jeżeli sie dostały to widocznie na to zasługiwały. Widać że jesteś pusty bo oceniasz ludzi nie znając ich. Czlowieku najpierw sie zastanow wogole czy to co piszesz ma jakis sens.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

ciekawe ile razy trzeba kucnąć, żeby zostać taką miss hahaha

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

do SaneOne ciekawe jakim trzeba byc debilem i idiota zeby cos takiego napisac ?:/ dzieki lomzynianka62 fionix i cala reszta co mysli o tym debilu to samo co ja jezeli niewiesz jak jest to po co sie wypowiadasz?ehh zalozne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

heh nie ma za co Asiu.. takie jest tylko moje zdanie.. nie znaja sytuacji a sie wypowiadają :| żałosne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

no masakra, alez was skrzywdzili, moze poskarzcie sie rodzicom??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

asiia00: chcesz mi się wypłakać z głową na kolanach?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ale ludzie trochę kultury. Miejcie trochę szacunku i ograniczcie słowa. Wzywać dziewczynę od dziwek tylko dlatego że startowała w wyborach miss, czy te Twoje pytanie SaneOne, naprawdę żałosne. Jan_Serce jak nie pasuje Tobie temat, to do niego nie zaglądaj, jak widać temat ma nawet sporą popularność, a nie jest powiedziane, ile lat trzeba mieć, żeby na forum się wypowiadać.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ten kto wystawil ten temat pewnie musi sie uważać za pieknośćale niestety jest paszczurem.



Bóg nie zna litości

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

siarak: ja mam specyficzne poczucie humoru... mnie to bawi...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma


Ja jak Ja--> sam weź korepetycje

kocur117 i cała reszta wy jesteście Nienormalni czepiacie się Do Asi bo Wygrała Zasłużyła to tak się stało Zazdrościcie albo koleżanka się jakaś niedostała to się czepiacie do niewinnej Asi
Ona nie wybiera dziewczyn do Miss tylko organizatorzy jak jakiejś dziewczyny niechcą to może w następnym roku
Zastanówcie się troche zanim coś napiszecie o kimś bo naprawde jej nieznacie
A co do tapety to przejdź po szkole i się rozejrzyj po 1 klasach zwłaszcza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Asiu nie musisz dziękować
i Nie przejmuj się luidzie tacy są zazdrość i tyle koleżanka siostra sie nie dostała to trzeba na kogoś zwalić winę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

fionix: czyżby rozdwojenie jaźni?

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

moja babca tez sie nie dostala, pewnie ma za zadkie wlosy :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

rzadkie...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

SaneOne --NIE mam rozdwojenia jaźni zajmij się sobą kretynie
już poprostu sobie żarty robicie z tego tematu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Przezywacie to wszystko jakby ta cala MISS miala milion dolcow otrzymac za ten tytul... to ma byc zwyczajna zabawa,a ludzie robia afere na cala Lomze...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

fionix za tego kretyna połamę ci nogi...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

chociaz moze nie będę się brudził...

**** ci w oko dupolizie... pewnie myslisz, ze jak trochę pocukrujesz, to poruchasz buehehe

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

SaneOne--to połam chamie bo tylko taki bije dziewczyne <****>

MasaViV -- to nie afera poprostu to ten Kocur117 ma nie pokolei osądzając innych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

do kocur117:

Jestes beznadziejna dziewczyno dlatego nie dostalas sie do miss poniewaz jestes brzydka i nosisz spodnie po pachy. Taka prawda. Tak sie sklada ze wiem kim jestes. I stwierdzam ze w dupie bylas gowno wiesz i gowno widzialas.. A od Aski sie odpierdol bo co do nakladania tapety to Ty jestes najlepsza.. sama przyznalas wyzej ze w pierwszych kalasach sa tapeciary a jedna z okrutnych jestes Ty.. wiec zanim o kims cos napiszesz to spojrz na siebie.. a jak chcesz isc do pana dyrektora to przeciez drzwi otwarte:) nikt CIe nie trzyma. Nawet jesli on Cie poprze i pozwoli startowac w miss to i tak bys zostala wysmiana na oczach calej szkoly.. ale zle Ci nie zycze powodzenia. hahaha WESOLYCH SWIAT tak wogole!!! buhaahahha pomysl czasem.. ale w sumie to kolor Twoich (blond) wlosow mowi sam za siebie.. nie liczymy na jakies madre posuniecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Najlepsze wyjście , to odwołać wybory , bo dzieciarnia nie umie się zachować. Wniosek do dyrektora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

a Więc kocurku wyjaśniło sie kim jesteś
autochton:Wybory się odbędą !!! I wygra najlepsza a nie żadna podstawiona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

wygra najlepsza z podstawionych :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Żal za dupę ściska, to są jakieś beznadziejne wybory szkoły a nie Miss World... :/ A wy problemy stwarzacie, jak dla mnie to pierwsza lepsza może wygrać, albo i żadna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Każda która chce wygrać powinna sie zgłosić do mnie. Z moją protekcją wygrana gwarantowana, a hostessy zawsze mis ie przydadzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ludzie co z wami się dzieje? Co roku jakaś klasa organizuje wybory Miss Ekonomika i to od tej klasy zależy która z dziewczyn się zawalifikuje. Niestety czasem jest tak dużo kandydatek i trzeba wybrać tylko 6 czy coś koło tego, więc siłą rzeczy nie każdy się załapie. Do tej pory nie było z tym problemu a teraz? Kim niektórzy z was jesteście, żeby oceniać czy ktos jest ładny czy brzydki. Wydaje mi się, że komuś się nie udało załapać i mści się tworząc takie posty. Zanim zaczniesz oceniać innych spójrz w lustro. To tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

pomsyl dziecko co piszesz!!! hahaha, przeczysz sama sobie!!
"Kim niektórzy z was jesteście, żeby oceniać czy ktos jest ładny czy brzydki"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

ja bym Markaca wysłał na miss ekonomika



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

no, nie przegiecie :D padlem na kolana coz za problem, co za napiecie ile buractwa! Ahahahaha :D Przepowazny temat :)
Dawno nie czytalem takich betonow :D
Ahahahahahaha, o nie moge :D
Jeszcze jeszcze jeszcze! :D

ahahahahahaha :D

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

To tak wiele chętnych startuje na miss ekonomika?

To sobie pra wybory zorganizujcie, wtedy będzie sprawiedliwie;)


PS.

Autor: SaneOne (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21-12-07 17:59

połamę ci nogi...



SaneOne - zazwyczaj mam podobne zdanie i poczucie humoru jak Ty, ale pisze się <b>połamię<b>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

jeszcze temat sie nie skonczyl:)? juz myslalem, ze dopiero za rok go zobacze...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

gtw-tomek:

racja... piszę się "połamię" :P
mały błąd :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

SaneOne:

Taki ze mnie polonista a nie wiem że prawybory pisze się łącznie ;)

hah

PS Do 23 roku życia sam mówiłem i pisałem kłamę ale mnie oświecili ludzie z Gdańska. To taki nasz regionalizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Yhh... Macie Problemy ;) Może I Jest Nie Tak ;) Zazwyczaj Wszystko Prędzej Lub Później Się Wydaje :) Tak Pewnie Będzie I W Tym Przypadku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Ty kocur117 kuczesiowa idiotko zacznij nosic nizsze spodnie to pogadamy hehe gdzie ty zgrabna i z czym do ludzi? To ty nakladasz na ryj strukture i nawet szpachelka nie da rady zdrapac!!! Wcale sie nie dziwie ze cie nie wzieli na te Misski bo morde masz jakby ci ktos patelnia za**ał a zęby jak Ronalldinio hehe Syszalam ze tak sie na chama pchalas ze juz cie przesluchac nie mogli hehe i ze taki lachomat z ciebie jakiego swiat nie widzial buahah Wiec nie osmieszaj ekonoma na cala Łomże!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

hahaha tak glupiego tematu dawno na forum nie widzialam... chyba od czasow ,,podgladacza w lasku Jednaczewskim,, :)

matko kochana,dziewczyny,co wy tak przezywacie?wybory miss szkoly?!nie oszukujmy sie ale to juz nie te wybory,co kiedys...teraz ekonom to jeden wielki wybieg mody,gdzie panny zamiast wziac sie za nauke to tylko o strojach mysla...
,, zacznij nosic nizsze spodnie to pogadamy ,, czeslawa nie sadzilam,ze ludzie moga byc az tak pusci,ale widze jednak ,ze moga...
rozmawiasz z drugim czlowiekiem dopiero wtedy gdy ta osoba nosi jeansy odslaniajace piz de?no gratuluje... ''wielka ikono mody''od niskich jeansow:w tym momencie to ty osmieszasz zarowno siebie jak i ekonom :) a jesli chcesz byc taka hop do przodu z moda,to moze poczytaj jakies magazyny i dowiesz sie,ze spodnie nizsze stanem wychodza z mody...widac nie jestes taka ''oh i ah'', jak ci sie wydaje :)

a propo tematu... nie od dzis wiadomo,ze w JAKICHKOLWIEK wyborach miss wieksze szanse maja te dziewczyny,ktore znaja jury czy organizatorow,wiec kocurku nie przezywaj tak bo(jak to mowi Ferdek) ci zylka we d*pie peknie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

oj blachary wy się macie

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

haaaah5 - dokladnie, dokladnie:))) maja sie ludzie hahaha:D

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

hahahahah ty idiotko akurat znam tego kocura i to nie jest zadna tam dziewucha tylko chlopak co w tamtym roku uczyl sie w ekonomiku.dajcie spokoj takimi bzdurami sie zajmowac wstyd hahahaha. czeslawa ty masz jakos obsesje .zakonczcie ten mdly temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

idiotki poszukaj w rodzinie.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

buahahha, foto tragedia i nie wiedzialem ze jak sie ma 120cm wzrostu to tez mozna na miss startowac buahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

120cm? dziecko, idz do szkoly i sie naucz ile to jest 120cm, a nie glupoty wypisujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

hahaha, zabolalo?? bez kitu, knypy na miss buahahahhaa, dziecko?? hahaha, jeszcze lepiej, wybierzcie teraz miss karłow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

A pisałem odwołać ten bajzel i do roboty , tzn nauki. Obciach na całego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

kocur idź na forum fotki z takimi problemami albo napisz do brawo - tam Ci pomogą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

nie ma jak zakladanie nowych kont i pisanie o tym samym! pozdrawiam i wiecej pokory! pokory! i kultury!

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

dla mnie to obciach totalny. Panny mają równo nasrane pod sufitem. Zamiast blysnąć intelektem wykształceniem to wystawiają wątpliwej urody modry i dupska i dać im tu tytuł. Ja nie wiem tez co padło na głowę dyrekcji tej szkoły aby promowć takie miernoty i takie głupie pomysły. czy ekonomik błysnął jakimiś innymi sprawami w dziedzinie wykształcenia poziomu nauki chyba nie.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

zgadzam sie w zupelnosci z Nasza. Dlamnie te wybory sa zupelnie bez sensu. Wygra taka a pozniej chodzi caly rok z glowa do gory jakby co najmniej Miss Polonia zostala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

a wracajac do tej malutkiej miss-ki, to nie jest taka zla :D na bata bym ja wrzucil z mila checia :DDDDD neich sie doezwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

do kocur117:


;] hee ależ spodobał mi sie wątek kuczeskiej szmaty hahah dzziewczyno spujż sobie w lusterko i zobacz jaką d z i w k e widzisz . he już tammm kamilek sie chwalił jak ci sperma po polikach spływała ostatnio to mu sie nawet tak spodobalo ze u ciebie coraz czesciej mieszka pff dziewczyno masz dopiero 16 lat a robisz już za dziwke z dózym dośwwiadczeniem heehe i ty na miss?? pff chyba w robieniu lachy hahha tam idz bratu zrób bo niewyrzyty i musi walić ręke hehe aaa słyszeliście jak kuczesiowe dzieci troski zapiepszały z puszkami by na nastemppny rok zycia zarobbic ?? hahaha przykkre
w rzyciu ta szmata na miss:D pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

kreatura nie znam kocura117(jej/jego sprawa co robi) ale teraz to ty pokazujesz jaka jestes przykra wypisujac takie rzeczy na forum...masz cos do tej dziewczyny,to powiedz jej to w oczy a nie oznajmiasz to wszem i wobec a w oczy pewnie pieknie ladnie...czyzbys nie miala odwagi?! myslisz ze na forum jestes taka anonimowa?mylisz sie i to bardzo... pokazalabys lepiej klase i sie zamknela...zreszta gdzie tu szukac klasy u dziewczyny,ktora tylko plotami sie zajmuje...bylas materacem?widzialas? dziecko, nauka sie zajmij a nie wypisujesz takie ,,madrosci,,...
macie czym sie podniecac...to sa tylko wybory szkolne!ludzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

a jesli czujesz taka wielka potrzebe udzielania sie na forum to popracuj najpierw nad ortografia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

buahhaha, za ortografie 5 punktow dla ekonomika buahhaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

no własnie popatrzecie jaki poziom reprezntuja sobą specjalistu od lansu i bansu z ekonomika. Powiem krótko wycieruchy , smierdziuchy , lachociagi modociane do nauki się brać. Toż wy jestescie mniej niz zero.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

dokladnie Nasza...zadna ladna i do tego powaznie myslaca dziewczyna nie zglosibaby sie do takiego konkursu,tylko nauki by pilnowala... z tego co widze zglaszaja sie same tapeciary potrzebujace na gwalt jakiego lansu... wiecej pokory...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

hahahahaha normalnie mnie zniszczyła ta wypowiedź kreatury... dawno się tak nie uśmiałem...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

aj ten temat to jeden wielki smiech na sali,ale kraetura naprawde dala czadu... jak jej tak szkoda dupki kocura,to niech nadstawi swoja hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

ejjj *** wam do mojej ortografi i napisałem jak se chciałem wię jak sie nie podoba to nie patrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

"se" to możesz guza nabić jak się potkniesz...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

ewentualnie pierdyknac barana w sciane hahaha... zaraz dysleksja sie wykreci hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

He, jakie to śmieszne :) Tak czytając to, widzę, jaki poziom reprezentują dziewczęta z naszego miasta :) Serdecznie je pozdrawiam hehe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

A ja tak sobie czytam i się śmieje, czytam i brechtam. Ludzie czy wy wogóle wiecie kto jest dziewczyną a kto chłopakiem?;>

A co do miss, nie interesuje mnie wasze zdanie, dla mnie bylo wszystko okej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

hehe temat coraz ciekawiej sie rozwija :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

powiem krotko... przeczytalem dwa razy co napisal kreatura90...ani ortograficznie nie przypadlo mi do gustu...ani skladniowo, nie mowie juz o tym...ze nie rozumiem tego co tam jest napisane? czy ja jestem dziwny?

druga sprawa...dziewczyny...nie podniecajcie sie tak bardzo, bo nie ma czym...

dziwi mnie tez popularnosc tego tematu, ktory powinien zakonczyc swe zycie juz dawno temu...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Tyku popieram :P decyzja nie należała do Was a była miss jak i ta teraźniejsza napewno prezentują o wiele wiecej niz niektore tutaj osoby... pozatym uważam, że to naprawde ładne dziewczyny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Nasza pfff chyba masz jakiś uraz skoro tak twierdzisz... wbrew Twoim oczekiwaniom niejedna z tych dziewczyn przewyzsza Cie swoja inteligencja... widać, że poprostu zazdroscisz i nie ma co sie tu oszukiwac. Powiem ktrótko... w dupie byłaś gówno widziałaś... nie odzywaj sie skoro tak naprawde nie wiesz jak jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

znając ta dziewczyne plakalam ze smiechu hahahaha dobre dobre ;] hee ależ spodobał mi sie wątek kuczeskiej szmaty hahah dzziewczyno spujż sobie w lusterko i zobacz jaką d z i w k e widzisz . he już tammm kamilek sie chwalił jak ci sperma po polikach spływała ostatnio to mu sie nawet tak spodobalo ze u ciebie coraz czesciej mieszka pff dziewczyno masz dopiero 16 lat a robisz już za dziwke z dózym dośwwiadczeniem heehe i ty na miss?? pff chyba w robieniu lachy hahha tam idz bratu zrób bo niewyrzyty i musi walić ręke hehe aaa słyszeliście jak kuczesiowe dzieci troski zapiepszały z puszkami by na nastemppny rok zycia zarobbic ?? hahaha przykkre
w rzyciu ta szmata na miss:D pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

tamten tekst to oczywiscie nie mojego autorstwa tylko cytowany został ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

Na cholerę odświeżać temat z 2007 roku, w którym ostatni post był z 28 stycznia 2008?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miss ekonoma

temat mnie tak rozbawil, ze wybaczcie ale opanoqac sie nie moglam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org