niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przeładowane ciężarówki:)

http://4lomza.pl/index.php?wiad=29940



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

http://4lomza.pl/index.php?wiad=29940
Gdyby panowie inspektorzy ruszyli na połów drogami wojewódzkimi, powiatowymi itd:)nomen omen, to dopiero odkryliby przeładowanie. Chyba, że to ja rowerem je tak zdewastowałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

No i to jest mandat :) Takie mandaty powinny byc - to moze czegos by sie nauczyli...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

Piach zapewne na obwodnicę Stawisk. No przewoźnik dostał ładny mandacik, kierowcy również. Ale zdążyli zaoszczędzić dużo więcej więc opłacało im się zapłacić taki mandat ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

Gdyby dobre drogi budowali i na materiale nie oszczędzali to taki tonaz w niczym by tym drogom nie zaszkodził.

W niemczech jeżdżą też przeladowane i nic się nie dzieje. U nas również można kupić pozwolenie na podwyższenie nośności do masy technicznej pojazdu także nie jest do końca prawda że przeladowana ciężarówka niszczy drogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

To jest po prostu kolejny sposób żeby wyrwać kolejne $ z kieszeni Polaków i łatać ciągle powiększająca się dziurę budżetową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

KILOMETR DROBI KOSZTUJE U NAS NAJWIĘCEJ W EUROPIE, PALIWO W PORÓWNANIU DO ZAROBKÓW NAJWIĘCEJ W EUROPIE, JEDZENIE NAJWIĘCEJ W EUROPIE WIEC CIESZMY SIĘ ZE MAMY TAK WSPANIAŁY RZĄD KTÓRY DBA O NAS ZE MAMY NOWY ASFALT CO PIEC LAT ŚREDNIO I ŻE MOŻEMY W TYM UCZESTNICZYĆ I WSPIERAĆ NASZYCH SUPER POSŁÓW, PRZECIEŻ POLAKOWI NIE SĄ POTRZEBNE PIENIĄDZE NA NIC, WAŻNE BY MIAŁ DUŻO PRACY ,CHAROWAŁ JAK WÓŁ, A TO CO ZAROBI OD DAWAŁ PAŃSTWU I TYM ZŁODZIEJOM. I MOIM ZDANIEM KIEROWCY NIE SĄ WINNI PRZEŁADOWANIU CIĘŻARÓWEK, GDYŻ MUSZĄ TO ROBIĆ BY MIEĆ JAKAŚ PRACE, A ŻEBY JA MIEĆ JAK WIĘKSZOŚĆ ROBI TO CO SZEF KAŻE I TO SZEFÓW POWINNI KARAĆ W TAKICH PRZYPADKACH DWOMA MANDATAMI, ALBO JEDNYM TAKIM CO BY WIĘCEJ GO NIE KUSIŁO KOMBINOWAĆ.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

rafikkkkkkkkk25 napisałes to tak,że ja bym nie ujeła tego lepiej!Poza tym rzad bardzo dobrze wie co sie w kraju dzieje, ale skoro ludzie daja rade to nie jest źle wiec nie musza nic ulepszac...poza tym zawsze jest tak ze wszystko spada na tych co sa najnizej, nigdy prezes, dyrektor czy jakis naczelnik nie jest ukarany...ehhhh szkoda sie wkurzac tym syfem!

Sprawdź posnet!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

Szkoda się wkurzać, ale gdy będziemy częściej mówić ,krzyczeć ,wychodzić może na ulice (żartuje z tym wychodzeniem),to może ci na górze się zastanowią nad tym co robią, i wiem że jedna osoba nie może nic ale kilka osób może już coś, a pisze to bo miałem kiedyś szefa który był pewny że nikt go nie zostawi że jest panem i władco, no i się mylił gdy wszyscy na raz odeszli w najmniej odpowiednim momencie dla niego, został na lodzie i do tej pory nie może się podnieść z tego, wiec moim zdaniem wystarczy tylko solidarność i kilka osoba i będzie lepiej. Od razu nic się nie zmienia, ale z czasem uczymy kultury i mentalności innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

A tory rdzewieją. o ile latwiej byloby jezdzic po polsce gdyby tiry na tory postawic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

Przecież zatrzymane ciężarówki to nie tiry...
Troszkę ruszyć łepetynką Jeamsie zanim coś się napierdzi na forum.

Tranzyt też nie pójdzie na tory bo byłoby to dużo droższe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

dokładnie, ale po co to robić lepiej jest zrujnować wszystko, tory, drogi, szkoły, zakłady pracy a na koniec podnieść podatki i polikwidować zus i krus i powiedzieć nie mamy pieniędzy na emerytury .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przeładowane ciężarówki:)

Wrócą żydki i będą pieniążki nie wiecie o co chodzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org