piątek, 28 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przychodnia na Reymonta

Część wszystkim!

Co myślicie o tej konkretnej poradni zdrowia , i oczywiście o doktor Krystynie Nizik ?

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Przychodnia jak kazda inna.Wielkie kolejki do lekarza ,jeszcze wiecej zarazkow ot i tyle.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Do dr Nizik, nie mam zastrzeżeń poza tym, że w sobotę i niedzielę zero kontaktu (nawet w b.pilnej sprawie).

Organizacja pracy rejestracji pozostawia wieeeeeeeeeeeele do życzenia. Nie ma np: umawiania na godziny, rejestracji telefonicznej, kolejności rejestracj. Jak przyjdziesz z dzieckiem nawet z gorączką 40 stopni to czekasz w kolejce, mimo że rano o 7 byłaś zarejestrowana. Ogólnie bajzel rejestracyjny i wojna pod gabinetem.

Pozdrawiam
BUŁKA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Dla mnie ta przychodnia jest ok.Leczę się u dr.Masłowskiej i muszę przyznać,że jest ona lekarzem z powołania,nie traktuje pacjenta jak intruza,tylko poświęca mu tyle czasu,aż go dokładnie zbada.Oby było więcej takich lekarzy jak Pani dr.Masłowska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Generalnie wielki burdel organizacyjny. Dantejskie sceny pod drzwiami.
Przychodnia zorbiła się dość popularnai powiększyła grono swoich pacjentów co namniej dwukrotnie. Lekarzy jednak nie przybyło.

Obowiązuje prawo dżungli lub opcjonalnie karne zarejstrowanie się i wyczekiwanie w kolejce pod drzwiami. Telefonicznie oczywiścię Cię nie zapiszą. Do tego Nizik i Pisowodzka między czasie robią szczepienie dzieci w sąsiadującym gabinecie. Każda taka niezaplanowana wizytka to 30 min. w plecy.

Szukam nowej przychodni. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do lekarzy, ale organizacyjnie to trzeci świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Jak przyjdzie Ci z byle katarkiem dziecka iść do lekarza (zwłaszcza z malutkim dzieckiem) to nie dość, że umęczysz dziecko to i sam musisz wziąść urlop lub wynająć jakiegoś kolejkowicza, który zadzwoni i poinformuje ... jeszcze tylko 1 osoba - przyjeżdżaj! Wielka strata czasu.

Ach żeby tak NFZ oddał nam tę kase, którą ryczałtowo wpłaca do każdej przychodni za sam fakt, że wybraliśmy takiego to a takiego lekarza. Mógłbym sobie za te same pieniądze ściągnąć tego samego lekarza z przychodni do domu! Cóż ale jak to w Polsce. Sama fikcja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Witam ponownie.

Potwierdza się moja opinia o organizacyjnym bajzlu. Już kilka razy miałam spięcie z pielęgniarkami w rejestracji. Godzina 16.00, a one już nie rejestrują do lekarzy. Przychodnia czynna do 18.00. Jak posłałam kilka dłuższych to raczyły wyjąć kartę. A już zaczyna się wielki problem kiedy nie ma twojego lekarza! Inny przyjmuje jak intruza, wyjątkiem jest dr Cyndzas, on zawsze miły i sympatyczny.
Dzięki Najwyższemu nie muszę często tam się pojawiać.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Moja rodzina od lat leczona jest przez dr Dąbrowską --przemiły człowiek , dobry diagnosta , dokładny i wrażliwy lekarz i nigdy nie odmawia pomocy - niezależnie od pory dnia czy nocy --nie zauważyłam także jakiś aroganckich zachowań pielęgniarek . ja osobiście nie spotkałam się z nieuprzejmym zachowaniem --zawsze z uśmiechem ..fakt --rejestrowanie powinno być takze telefoniczne , Byłam w przychodni wczoraj -kolejki duże ,ale i okres przeziębień w pełni ...sytuacje np wczoraj -nieprzyjemne stwarzają sami pacjenci -agresja , wpychanie się bez kolejki ..złośliwości ..Obserwuje tylko jedno --wczoraj jedna z lekarek spóznia się 40 minut i nawet słowa " przepraszam " --ale to mnie ani ziębi ani grzeje ja do niej nigdy nie pójdę ...Ufam i leczę się tylko u dr Dąbrowskiej , a jak Jej nie ma wybieram dr Masłowską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Widocznie krystynab miałaś szczęście którego inni nie mają że trafiłaś na takiego lekarza, bo moim zdaniem chodząc do lekarza to trzeba mieć zdrowie, czas i pieniądze. Na naszym rejonie mówiąc o wszelkich mafiach czy przekrętach to jest pikuś. NFZ to jest dopiero banda złodziei i oszustów. Przeciętny przestępca z naszego rejonu to dla nich przedszkolak. Zazwyczaj na pogotowie chodzimy w sytuacji gdzie nie mamy już wyjścia. Spróbujcie się udać i oceńcie to sami. Taki cham który ma odwagę nazwać się lekarzem robi wielką łaskę że wyjdzie do pacjenta, a wcześniej przyjmie pielęgniarka która musi spisać dane bo to dla nich kasa. Stan pacjenta jest na pozycji drugoplanowej. I a propo do NFZ może jakiś mądraliński znajdzie ten temat, skoro prawo jest dla wszystkich i ja mam czekać cierpliwie raz na kilka lat na przyjęcie przez lekarza w awaryjnej sytuacji to może ZUS tak samo zaczeka na swoją składkę czy może znajdzie się mądry i uchwali że odsetki obowiązują po obu stronach.


Więc gdzie się leczyć skoro służba zdrowia jest chora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

I bardzo dobrze, że nie ma rejestracji telefonicznej. Człowiek przed okienkiem musi być ważniejszy od jakiegoś lenia po drugiej stronie słuchawki, bo się sam pofatygował! Mam dość sytuacji w których ja czekam, a w rejestracji pani wisi na słuchawce i każe mi czekać! Na szczęście nie korzystam z państwowej służby zdrowia i prędko nie skorzystam.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

I tu sie z Tobą nie zgadzam markac. Minęły czasy PRL-u , że trzeba stać w kolejkach. Ja na szczęście korzystam z przychodni mieszczącej się w Eskulapie. Nie mam czasu na przesiadywanie w kolejkach , bo jak większość osób pracuję i nazywanie leniem kogoś kto nie ma tyle czasu co Ty jest przesadą. W ubiegłym tygodniu zadzwoniłem do przychodni i umówiłem się telefonicznie na konkretną - wolną godzinę . Przyjeżdżam i po około 5 minutach wchodzę , bo jestem zapisany . Spokój i kultura. Na drzwiach oczywiście jest informacja , że osoby z ostym bólem , honorowi dawcy krwi , itp. są obsługiwane poza kolejką. I to rozumiem. Każdy z nas ma wybór lekarza i przychodni i ja z tego wyboru skorzystałem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Apropo dr Nizik moim zdaniem jest najlepszym pediatrą w Łomży więc myślę że warto poczekać w kolejce tym bardziej że przyjmuje bardzo sprawnie.Smieszą mnie te narzekania w kolejce do prywatnego gabinetu też czeka się bardzo długo ,płaci za to kokosy i jeszcze ładnie dziękuje a jakoś nikt nie narzeka .Przychodnia ma masę pacjentów i z tąd wynikaja kolejki nie wierzę w to że ktos nie został przyjety w naprawdę ważnej sprawie.Piszesz o Eskulapie mozliwe że tam jest szybciej ale Reymonta prawie każdy kojarzy a w eskulapie nawet nie wiem kto przyjmuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Roler, czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Ja nie korzystam z państwowej służby zdrowia, dlatego nie mam już takich problemów o jakich pisałem, gdzie gość w telefonie jest ważniejszy ode mnie. Też jestem zarejestrowany w Eskulapie i jestem bardzo zadowolony, chociaz zdarza sie, że też trzeba czekać. Złości mnie tylko fakt, że na państwową służbę zdrowia dalej muszę płacić ze składek, mimo, że z niej nie korzystam, nie chcę i nie spełniają moich oczekiwań! To przecież jest chore, że człowiek pracuje i musi brać urlop na cały dzień, żeby stać z rana w kolejce ciągnącej się kilometr za starszymi paniami w płaszczach, które zajmują półtora miejsca na krześle. One maja czas, mogą poczekać...
Niech mi ktoś powie, bo w Warszawie nie znalazłem Eskulapu, czy jest jakaś alternatywa, którą polecacie?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

"Złości mnie tylko fakt, że na państwową służbę zdrowia dalej muszę płacić ze składek, mimo, że z niej nie korzystam,"

Nie korzystarz mówisz. No dobrze rozumiem, że w razie np. wypadku samochodowego zabierze Cię karetka eskulapu do szpitala również eskulapu? Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

markac:
Jeżeli chodzi o alternatywy w Warszawie:
- Centrum Medyczne LIM - bardzo profesjonalnie, wysoki standard i kultura
- Promedis - bardzo miło i sympatycznie, jednak odnoszę wrażenie, że lekarze nieco gorsi niż w LIM
- LuxMed - organizacyjny burdel, niski poziom, nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Witam czy zmieniło się coś w tej przychodni na lepsze? Warto zapisać dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

czy warto się tam zapisać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Ktos tam pisal o dr Maslowskiej

ktora na wszystko przepisuje etopiryne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Dużo się zmieniło, rejestracja na godziny,nie ma kolejek, a W. Masłowska nie pracuje już tam kilka lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

Potwierdzę opinię motyla62.

Wprowadzono rejestrację telefoniczną i zapisy na godziny.
W tym celu trzeba dzwonić 666996393, można też pod ciągle aktualny nr: 864736655.
Wprawdzie z porad lekarza korzystam niezbyt często, ale jeśli trzeba w kolejkach już nie stoję, zwłaszcza że nie zjawiam się dwie godziny przed wyznaczoną przez rejestratorkę godziną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przychodnia na Reymonta

przychodnia moze byc polecam pana dr Maciejewskiego tez lekarz z powołania pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org