niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podziękowania i gratulacje...

Ukłony w kierunku wykonawcy drogi przy nowej galerii veneda. Studzienki są tak wkomponowane w jezdnię że prawie ich nie czuć. Super robota, po zimie pewnie będziemy jeździć slalomem.

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

Ukłony to się należą durniowi który zamknął nitkę drogi od strony ks. anny , za tydzień początek roku szkolnego. Bardzo fajnie będzie się jeździć w stronę szkoły. Jak by nie można było tego zrobić na odwrót .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

również składam ukłony baranowi który stawia sygnalizacje świetlne na prawo i na lewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

to prawda 3 światła na tak małym odcinku to będzie chyba paraliż całkowity dojazdu i przejazdu obok Galerii , ale chyba w ratuszu wszystko to przewidzieli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

Zamiast się kłonić ... byście napisali kilka listów lub coś zrobili bo jedno ulice wyremontują zrobią gówno to zaraz całe miasto będzie w światłach i studzienkach ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

Podziekujmy PUZONOWI Z MAKBUDU ON SIE NAPOMPUJE I WYSSIE TE STUDZIENKI. PUZON ZADZI!!!!

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

Co_Ja_Pacze nie zapominaj o ulubionych rondkach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

no to ja polece po bandzie i poproszę jeszcze sygnalizację świetlną na ks anny i szosie z. może ktoś sponsoruje bo miasta nie stać podobno:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

Na każdej wyjazdówce z zadupia typu Ks.Anny i Ks. Janusza powinni wstawic światła i rondo:):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

I zielone światło powinno się włączać raz na godzinę i to tylko przez 2 minuty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podziękowania i gratulacje...

ze Starego Rynku powinni zrobić jedno wielkie rondo ze sygnalizacją albo jeszcze inaczej kilka małych rondek tak żeby mogli się ganiać po nich w czasie przerw i podziwiać jacy oni są mądrzy, potrafią pięknie organizować ruch w naszym mieście

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org