sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rodzice zmarłej Magdy - jak to bylło?

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,14342606,wiadomosc.html

Kolejny artykuł o rodzicach tragicznie zmarłej dziewczynki z Sosnowca. Urządzają sobie apartament w Łodzi, będą zakładać własną działalność gospodarczą. Wyjaśnijcie mi jak to było naprawdę, bo pogubiłem się w tym wszystkim. Ojciec dziecka wiedział o tym co naprawdę się stało, i też wykazał się zdolnościami aktorskimi czy w ogóle nie miał świadomości, że żona go oszukuje, że zabiła mu córkę? No bo jeśli nie wiedział, jak może teraz z nią żyć, ja sobie tego nie wyobrażam.
I jak to jest, że kobieta, która pozbawiła życia małe dziecko (chociażby i nieumyślnie) żyje na wolności i otrzymuje takie przywileje? Apartament od Rutkowskiego, wyposażenie, swoją firmę. W tym kraju dzieją się różne dziwne rzeczy ale to jest dosłownie chore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice zmarłej Magdy - jak to bylło?


podobno bezrobotne i bezmieszkaniowe " matki " , inwestują teraz w śliskie kocyki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice zmarłej Magdy - jak to bylło?

Ale co ciekawe to, że badanie wariografem ojca robiła ŁOMŻYŃSKA firma !!!!!
Strefa Prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice zmarłej Magdy - jak to bylło?

Tak Matka Madzi urządza sobie nowy dom

http://www.fakt.pl/Matka-Madzi-urzadza-nowe-mieszkanie-Matka-Madzi-z-Sosnowca-mebluje-mieszkanie-Rodzice-Madzi-z-Sosnowca-urzadzaja-nowy-dom,artykuly,151948,1.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice zmarłej Magdy - jak to bylło?

Rutkowski na tym zarobił i teraz odpalił im dolę co tu nie zrozumiałego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rodzice zmarłej Magdy - jak to bylło?

To co mnie fascynuje w tej historii, to fakt iż kobieta "przysłużyła" się śmierci swego dziecka, prokuratura prowadzi dochodzenie, które mam nadzieję zakończy się sprawą w sądzie i słusznym wyrokiem, a państwo W. są poszkodowani przez los, tacy biedni, krzywdzeni przez wszystkich wokół itp.
To jest jakaś patologia. Urządzają sobie życie w "świetle jupiterów" z ewentualnym wyrokiem sądu w tle. Układają sobie życie na śmierci własnego dziecka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org