sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie to kupić????

Witam mam pytanko, gdzie można kupić zawiasy do regału do szklanych drzwiczek?? Chodzi mi o takie jakby podwójne w które wkłada się szybę, nie o takie których używa się do drewnianych drzwiczek.
Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam, ale mam nadzieję, że ktoś pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

http://allegro.pl/zawias-zawiasy-uchwyt-do-szkla-drzwi-szklanych-i2162393238.html

http://allegro.pl/zawiasy-do-drzwi-szklanych-wpuszczanych-polecam-i2181752173.html


w łomży to w okleinie dostaniesz albo na skrzyzowaniu sikorskiego z wojska polskiego i jest sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

Dzięki :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

w Polsce trudno określić kto to jest lewica, a kto prawica, najwięcej jest populistów więc podział może być na ty z lekka rozgarniętych i PiS_dowatych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

Ala na pewno kupisz w demarcie ! za centrum 4plus jadąc ul.Sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

u Łady na Sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

za stacją pryma jest sklep z takimi akcesoriami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

dzięki wszystkim za pomoc :)

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

Kupisz w CenterMebel za Pryma,w Demarcie za 4Plus i u Łady na skrzyzowaniu Sikorskiego i Woj.Polskiego obok sklepu motoryzacyjnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

ok, dziś tam skoczę i myślę, że z takiego wyboru sklepów coś wybiorę. jeszcze raz dziękuję :)

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

No i byłam w 3ech sklepach: Demart, Center Mebel i Okleinie i nie znalazłam tego co chciałam. W tym Center Mebel podobno kiedyś mieli, ale nie mają i mieć nie będą :/

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

Jest jeszcze hurtownia i tam to może być w dawnych magazynach WZGS obok warsztatów stolarskich.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie to kupić????

fanka bocianka a możesz mi podać jakiś dokładniejszy namiar? Nie pochodzę z Łomży i nie bardzo orientuję się jak ktoś pisze "w dawnych..; tam gdzie był.. itp", bo mieszkam tu od 2óch lat dopiero :)
Byłabym wdzięczna :)

FIFFI RIFFI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org