piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Czy ktoś miał usuwany przez chirurga szczękowego "ząb mądrości" w łomżyńskich gabinetach? Jakie są orientacyjne koszta? Dodam, że ząb nie wyszedł jeszcze do końca i prawdopodobnie trzeba będzie nacinać dziąsło. :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

a po co ty chcesz go wyrywać jak ci jeszcze nawet dobrze nie wyszedł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Miałam podobną sytuację, ząb usunął mi dr Głuszkowski (starszy). Szczerze polecam, zupełnie bezboleśnie. Zapłaciłam 100 zł. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Tak, 100zl (w tym podwójne znieczulenie, bo bardzo się bałam :) ) u starszego Głuszkowskiego przy Polowej. Trzeba było nacinać dziąsło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

A czy może ktoś podać nr telefonu do Pana doktora?
Jak się nazywa starszy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

po co ci telefon? z reguly udaje sie to zrobic z marszu. mlodszy chyba jeszcze nie wyrywa. na razie znieczula i uczy sie od mistrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tez polecam.
________________________________

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

A na NFZ przyjmuje? Czy w ten sposób też z marszu można się do niego dostać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

"Minimal" proponuje Tobie umówić się na wizytę w szpitalu zrobią ci to bez płatnie jeśli masz ubezpieczenie. Ja chodziłam tam i nie mogę narzekać! Wyrwanie zęba w gabinecie prywatnym kosztuje ok.100zł. Podam tobie numer zadzwoń i umów się na wizytę (86) 473-33-85.
POZDRAWIAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

tel. 86 216 03 93 - to do Głuszkowskiego "starszego", na ul. Polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Nie będę szła do niego nie wiedząc czy go zastanę, bo z moich informacji wynika że często go nie ma w gabinecie.
A skoro goostavie twierdzisz że młodszy pan Głuszkowski nie wyrywa zębów to nie powinieneś się w ogóle w temacie wypowiadać, bo jesteś sto lat za murzynami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

W szpitalu podobno terminy na kwiecień a mi morda puchnie. Nie moge czekać ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Słyszałam (nie sprawdziłam- słyszałam) że pani ze szpitala nie jest zła, ale jak sobie nie radzi, odsyła do kliniki na Sybiraków, a tam jest baaardzo drogo, kilkukrotnie drożej niż u Głuszkowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Ja usuwałam w szpitalu już trzy ósemki, została mi jeszcze jedna i jestem zadowolona, bardzo miłe Panie tam są, znieczulenie tez dają;) z tego co się orientuję to jeśli kogoś boli to chyba ma ustalany wcześniejszy termin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Tuli lepiej zapłacić 100 zł i załatwić sprawę w kilka sekund niż męczyć się z Panią godzinę czy dwie. Zdecydowana większość kobiet ma mniej siły żeby wyrywać zęby i to wyrywanie trwa nawet do dwóch godzin. Moja koleżanka przez to boi się dentysty jak ognia.
U nas jeszcze nie jest tak drogo, w Białym za wyrwanie ósemki liczą sobie od 300 w górę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)


trzeba uważać z tym wyrywaniem "zębów mądrości" , bo może powstać wielka dziura i resztki oleju się wyleją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

mala czarna ty to jakaś upiorna niewiasta takimi horrorami jak z rękawa sypiesz, przez ciebie połowa łomżyniaków do dentysty nie pójdzie brrrrr co za baba,
na ul. Długiej bardzo sympatyczni stomatolodzy na nfz usuną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Moge podac numer do P. Wrobelskiego z Wyszynskiego 16 mi usuwal zab madrosci na NFZ dostalem 2 znieczulenia wszystko poszlo szybko sprawnie bezbolesnie. Polecam

JP - JEZUS PANEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Dziękuję wszystkim za informacje. Jestem już po :D Szybko, sprawnie i bezboleśnie załatwił sprawę Pan Głuszkowski. Polecam wszystkim, którym przeszkadza nadmiar mądrości ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

Moja sytuacja była krytyczna z wyrwaniem. Wyrywałam w Bodent na ul. Sybiraków koszt niestety 400zł. wyrywa chirurg z Białegostoku który jest 2 razy w miesiącu w Łomży. Nie załuje tej decyzji, bez nacinania i zszywania dziąsła się nie obeszło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koszt wyrwania zęba prywatnie (ósemka)

papay możesz podać numer do P. Wrobelskiego z Wyszynskiego 16?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org