sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stadion ŁKS-u

Witam.

temat stadionu naszego ŁKS-u jest dosyć znany, mimo, że jest szansa na awans do 2 ligii to możemy nie mieć stadionu spełniającego wymogi drugoligowe : http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=6324.

Co wy sądzicie na ten temat? Wg mnie śledzie celowo nie chcą przekazać pieniędzy na modernizację naszego stadionu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Tiaaaa. Dobrze kombinujesz Marcin, dobrze. Weź pod uwaję jeszcze dwie rzeczy.
Po pierwsze o wykreśleniu tej inwestycji z budżetu zadecydował samorząd województwa, czyli ludzie wybrani w całym województwie, a nie tylko w Białymstoku.
Po drugie, chyba z rozpędu, Te same śledzie nie chciały wstawić do budżetu modernizacji stadionu, na którym gra Jagiellonia. Zapewne też celowo.
Co Ty o tym sądzisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Ja mysle ze nie ma co zwalac na samorzad wojewodztwa. Włodarze naszego miasta i dzialacze ŁKS-u to po prostu nieudacznicy, ktorzy nie moga sie dogadac nawet miedzy soba a co tu jeszcze mowic o poszukiwaniu wspolnie srodkow w budzecie wojewodztwa.

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Do dziki Hun:
Powiedz mi w takim razie jedną rzecz. To na jakiego groma modernizowany był stadion na Słonecznej??? Bo tego po prostu nie wiem - kupe kasy w błoto, skoro mówi się teraz o remoncie stadionu Jagi. Więc nie wciskaj ludziom kitu o tym,że Waszej biednej Jadze też nie dali pieniędzy na remont - BO TEN REMONT BYŁ!!! Jaga gra przecież na odremontowanym stadionie Hetmana. Chyba Śledzie chcą teraz remont białostockich boisk szkolnych przeprowadzić, bo to chyba wcześniej nastąpi niż my dostaniemy jakiekolwiek fundusze od tych złodziei. A ten Pan który po meczu z Kozienicami obiecywał pieniądze to niech mi się na oczy nie pokazuje........

Marcin_23 masz racje --- TO CELOWE DZIAŁANIE ŚLEDZIOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

ajj...znowu te sledzie, aby jak najwiecej dla siebie, a dla Łomży wszystko minimalnie,mysle, ze teraz przydalby sie jakis porzadny protest,manifestacja jest w tej chwili raczej nierealna az do wiosny, wiec moze 4lomza moglo by zrobic cos takiego jak w sprawie protestu w pogotowiu??Zasypalibysmy mailami marszalka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

kibic0: nieudacznicy sprowadzili piłkarzy, nieudacznicy wprowadzili łks do III ligi, nieudacznicy sprawili,ze jest na 1. miejscu w tabeli, nieudacznicy...

pomyśl troche zanim coś napiszesz NIUDACZNIKU.

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Do greenpi.
Stadion Jagiellonii był modernizowany pod kątem gry w II lidze. Był modernizowany WYŁĄCZNIE za prywatne pieniądze. Te pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto, dzieki temu Jagiellonia mogła rozgrywać swoje mecze w Białymstoku. Teraz jeśli marzy się gra w I trzeba postawić ośwetlenie, zadaszenie nad częścią trybuny i być może także podgrzewaną murawę.
W tym roku Jagiellonia chciała, podobnie jak ŁKS, uzyskać pieniądze ze źródła publicznego, podobnie jak ŁKS chciała je uzyskac z kasy samorządu wojewódzkiego i podobnie jak ŁKS dostała kosza.
Takich ludzi wybraliśmy a nie innych i do siebie możemy mieć pretensje, a nie zwalać wszystko na swoich wyimaginowanych przeciwników.
Bardzo prosto jest wszystko zwalić na Żydów, cyklistów, masonów, dziennikarzy, albo brydżystów, ale może przyczyny błędów leży gdzie indziej. Może znacznie bliżej nas. Może nawet czasem w nas samych?
Życzę Tobie greenpi i innym kibicom ŁKS-u, żeby Twój ukochany zespół awansował do II ligi i żeby mógł w niej zagrać na dostosowanym do potrzeb II ligi stadionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

trudno odmówić racji dzikiemu Hunowi ... ale perspektywa modernizacji stadionu oddala się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

W związku z tym składam nasjerdeczniejsze życzenia całemu Białemustokowi: niech ich ukochana Jaga od przyszłego sezonu awansuje do III ligi i nie obraziłbym się, gdyby spadła jeszcze niżej.
Niech sobie stadion Gwardii, pobudowany za pieniądze nas wszystkich teraz za nasze pieniadze modernizują. Ale niechnie ma kto na nim grać.
Pewno modernizacja białostockiego stadionu to nagroda dla tych kibiców co już się wyrzynają z okrzykiem " śmierć dysydentom".
Brawo władzie wojewóckie.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Zobaczymy co z tego będzie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

hauzer trolu
Tak sie zachwycacie tymi frajerami. Ja im nie odbieram tego co zrobili do tej pory dla ŁKS-u. Ale zawiedli na calej linii jesli chodzi o stadion. Zarząd klubu i miasta nie moga dojsc do porozumienia od dluzszego czasu. Wiec jak w takich warunkach walczyc o pieniadze z zewnatrz. Nie zwalajcie wszystkiego na bialystok
Jesli dojdzie do sytuacji ze ŁKS w II lidze bedzie gral w bialymstoku, czy w innym miescie to bedzie to tragedia i wstyd dla klubu i miasta.

Grzegorz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Coś słyszałem, że pobudują jak ŁKS wejdzie do I ligi. Ale może to tylko plotki, chociaż fajnie by było ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Peter a nie mówili o Lidze Mistrzów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

kibic0:Zarzad to jak narazie zrobil wiecej niz ktokolwiek wczesniej. Przypominam Ci, ze satadion popadl w ruine za kadencji poprzednikow obecnego zarzadu. Gdyby poprzednicy pomysleli o remoncie i modernizacji moze teraz bysmy mieli juz chociaz polowe prac zwiazanych z modernizacja wykonanych. Faktem jest, ze brak jest pelnego porozumienia pomiedzy klubem a miastem, ale by znalezc przyczyne braku stadionu spelniajacego jakies normy cofnalbym sie o kilka lat wstecz i tam zaczal szukac winnych. Takie jest moje zdanie na ten temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Wygląda na to że stadion bedziemy mieli najwcześniej w 2007 , bo dopiero od tego roku woj. podlaskie dostanie więcej kasy z Unii w ramch programu rozwoju sciany wschodniej... Wtedy pieniądze powinno miec miasto a tym bardziej wojewódźtwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Carmello: będziemy mieli - masz chyba na myśli Białystok?
Chyba że wczwśniej szlag trafi to tzw. padliaskie wojewoctwo i nie oni będą o kasie decydować.
W przeciwnym razie zapomnij, aby białostoccy decydenci, z Jurgielami i Putrami, Cimoszewiczami i Fedorowiczami dopuścili aby cokolwiek poza Białymstokiem powstało.
Ich horyzont myślowy nie przekracza rogatek Białegostoku.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Dla przypomnienia co nasze miasto planuje na swój stadion w 2006 roku: 500.000 pln środki ogółem , w tym środki własne 200.000pln , kredyty: 300.000 pln. Wydaje mi się , że tyle to nie starczy na spełnienie wymogów II ligowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stadion ŁKS-u

Jak władze wojewódzkie pomagają Łomży w budowie stadionu w/g wiceprezydenta Łomży Marcina Sroczyńskiego.



Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org