niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziady z WOŚP

Szukają na byle co sponsora np odkurzacz.
Gdy weszłam się zapisać gościu około 50 lat chyby nie jaki Pyczot zaczoł gadać do mnie o zboczonych rzeczach wstyd wszystkiego a przy tym były małe dzieci.nie spodziewała się po tym .A dziś przechodziłam natknełam się na widok jak sztabowcy dzidka popychali na schodach.Złodzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

pewnie dobra z ciebie cobra i dlatego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

? czy ty na pewno jesteś tą jakąś czarną lilith .? jakoś styl zapachniał mi kurczakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

Co to za bełkot?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

I kolejna WOŚP w styczniu i znów Jurek bogatszy, no i po co pracować jak można w jeden dzień zarobić prawie na całe życie. Dalej popierajcie Jurka, a pani minister zdrowia olewa dotacje dla szpitali tylko "kopie ziemię w Smoleńsku hektarami na głębokość 2 metrów" i to jest właśnie idiotyzm. Wypuszczą na kraj paru idiotów i chodzą po firmach i żebrzą a rząd wydaje 55 milionów złotych jednorazowo dla "zasłużonych urzędników" którzy się niby starają. Do obsługi kancelarii premiera jest zatrudnionych rekordowa liczba pracowników w ilości 340 osób./ Nie pamiętają tego nawet najstarsi górale/.


PS. Pan Jurek nie zaczyna jedzenia bez dobrego piwka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

aaa sprzęt który jest również i w łomżyńskim szpitalu to pewnie mikołaj przyniósł ludzie nawet jesli on z tej kasy ma cos i dla siebie no sory on tez zyc musi z czegos a kupę pracy napewno tez w to wkłada nie wiecie ile on z tego zgarnia tylko wyobraźnia wam za mocno pracuje ale prawda jest taka dobrze że są jeszcze ludzie którzy chcą pomagać innym w czasach gdzie ludzie w łyżce wody by cię utopili jakbys miała ciut lepiej niż reszta a zazdrościcie wszystkiego a co do rządu no cóz nie od dzis mają nas tam w du.....pie i mieć bedą i zajmować sie bedą zapychaniem własnych kieszeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

Tylko większość tego sprzętu to nie działa bo ministerstwo nie posiada pieniędzy na przeszkolenie ludzi do jego obsługi. Wiem ze
źródła, że część sprzętu stoi latami i nawet nie została odpalona, bo nie mają na ten temat odpowiedniej wiedzy. i kółko się zamyka. Po co więc ten sprzęt. A tak naprawdę jeśli potrzebuje się fachowej pomocy medycznej to albo jej nie ma albo trzeba czekać latami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

Wesołych Świąt:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

to, że nie wiedzą jak obsłużyć sprzęt to chyba nie jest wina Jurka!
Może jeszcze powinien zapłacić za szkolenie, serwis, i dodatkowe wynagrodzenie za to, że ktoś zgodzi się korzystać ze sprzętu, który dostał za darmo?
O co wam ludzie chodzi z tym Owsiakiem? Pomaga służbie zdrowia, przy okazji sam coś przeje, ale to chyba normalne i sprawiedliwe! Dzięki niemu w szpitalach wprowadzono przesiewowe badanie słuchu, dzięki czemu... a po co mam się tu rozpisywać...
Powiem Wam tylko taką ciekawostkę: każdy szpital w Polsce dostał sprzęt do tego badania kilka lat temu wraz z kompletem jednorazowych końcówek tzw smoczków. A jak te końcówki się skończyły to Szpitale zażyczyły sobie żeby Owsiak im te końcówki dostarczał za darmo, bo jak nie, to nie będą robić tych badań, mimo że to są groszowe sprawy. To tak jak byście komuś dali w prezencie auto, a obdarowany postawił przed wami warunek: Będę nim jeździł, ale musisz mi go tankować:) Albo ekspres do kawy, a on zażyczy kawę, albo k.u.r.....a czajnik a On każe Wam kupować mu herbatę! Czy to normalne?
I na zakończenie, oczywiście Owsiak co roku płaci i rozsyła te "smoczki" żeby Wasze dzieci miały wcześniej wykrytą wadę słuchu. A jak jest wcześniej wykryta wada, to można dziecko tak pokierować, żeby rozwijało się normalnie, albo całkowicie wyleczyć. Wiem bo przerabiałem to z moim dzieckiem i nie pierdu-pierdu, że jest inaczej.

----------------------
Wszyscy są w stanie sprawić, żeby w pomieszczeniu stało się jaśniej - jedni jak wchodzą inni jak wychodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

W odniesieniu jak wyżej.

Jaka egoistyczna i egocentryczna mentalność pierwszych "katolików" taki tu powszechny katolicyzm i jego współczesny "Sanhedryn" obrządku Rzymskokatolickiego ze upowszechnioną starotestamentalną żydowską mentalnością kultywowaną na nowo po staremu w bezgranicznej nowocześniejszej doskonalszej wersji.


Katoliccy Arcykapłani i przedstawiciele "Sanhedrynu" (episkopatu) twórcy i strażnicy Wielkiej Tajemnicy (Wiary)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

W odniesieniu jak wyżej.

Szanowni Państwo mają jakieś pytania co do mentalności brania a nie dawania ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziady z WOŚP

Hahahaha xDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org