niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Infoland

Czy ktoś z was korzysta z usług firmy Infoland ?? bo mi w styczniu się kończy umowa i chce zmienić usługodawce internetu bo przy takiej cenie i prędkości co daje Vectra no to głowa mnie jusz boli .... bo słyszałem że w Infolandzie jest pół Mega za 59 zł i sieć osiedlowa najlepiej napiszcie swoje uwagi i pozytywne opinie o tej firmie albo inno któro byście godnie polecali ... za komentarze dziękuje ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

Chodzi ci o tą na Bawełnianej firme ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

A ile jest Infolandów w Łomży ? chyba jeden czy się może pomyliłem =/ zna ktoś lepszy internet niż Vectra ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

A co na Bawełnie jas jakas firma z netem??

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

Chyba na Lniarskiej !?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

w NordCom'ie na Bema mają neta ale nie wiem jak chodzi i za ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

Oj cienko chodzi, kolega miał....... jak dla mnie nie do przyjęcia. Podłączali toto drogą radiową....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

w Nordcomie to nędza nędza nędza ..........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

na jakiej ulicy mieszkasz bo wiem, ze na Staffa, Zeromskiego i Prusa ma IST na dniach już zakładać,a ja z ich usług jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

Ja na Reymonta i chyba IST nie ma tutaj =/ kurde żeby zrobili do stycznia bo już mam dość tej Vectry nawet przez sieć grać nie można =/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

śledczy a jaki masz pakiet że tak nędznie chodzi :P ? ja to właśnie planuje 1Mb wziąść z kablóweczki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

najniższy i płace 59 zł za lipne 118 kb i tak tyle nie ma, i tylko mi zostaje albo przedłużyć na tych samych warunkach albo zrezygnować bo za tako kase nie opłaca się !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

Net z Vectry chodzi pięknie. Mam 1mbit, ale testy prędkości i tak pokazują więcej.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Infoland

A możno zerwać umowe i założyć od nowa w nowych cenach ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org