środa, 31 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Siatkówka

Wiem ze temat był poruszany nie raz ale naprawdę myślę ze trzeba coś ruszyć w tym temacie. Chcialbym ze w Łomzy cos sie ruszylo w temacie zawodowej meskiej siatkowki.jest klub kobiet UKS Jedynka a nie ma meskiej,mysle ze jest to zorganizowania :) nawet w Kolnie jest klub w 3 lidze.
Moze ktos ma wiecej mozliwosci by to zorganizowac, ja moge pomoc jak tylko potrafie.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka

oj z tym raczej będzie problem, bo wszystkie sale są poupychane, jak tylko się da, raczej nigdzie nie ma wolnych terminów, ale życzę powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka

w Łomży przydałoby się coś na wzór obecnych miejskich lig w piłce nożnej i koszykówce, myślę że byłoby dużo chętnych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Siatkówka

Jest liga TKKFu w siatkowce mieszanej :) mimo iz mam 24 lata przeszlo i gram w siatkowke ok 7lat,to chetnie bym sie podszkolil pod okiem jakiegos doswiadczonego trenera. Ale jak pauliska993 napisala...watpie by bylo to realne:]

ee ciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org