wtorek, 30 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam inwestora/wspólnika.

Witam.

Poszukuję inwestora albo wspólnika do działającego już biznesu. Potrzeba ok 50 tysięcy na dynamiczny rozwój, ale mniejsze kwoty również mile widziane ;] Gwarantowany pewny zysk w wysokości min 150% inwestycji! Na wspólnika czekają większe pieniądze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

Hehe powodzenia ;)

Ze wspólnikami to jest tak ..... na początku jeden ma pomysł,2-gi ma kase,a później...ten co miał pomysł ma kase,a 2-gi nie ma nic ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

Jelenia szukasz??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

hehehhehe na 4lomza szuka inwestora kon by sie usmial jak taki wspanialy biznes opowiedz cos o nim czy tajemnica poliszynela dopiero po wplacie gotowki czlowiek sie dowie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

Haha, jak będziesz zainteresowany i pokaże dowód, że posiadam określoną kwotę pieniędzy to ja przedstawię biznesplan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

Skoro taki su[er biznes to czemu do banku się nie udasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

taaaa i dla wspólnika wiecej kasy niż dla Ciebie, dobre dobre ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

@M@ster - Gdzie jest napisane, że więcej niż dla mnie?

@pool - To nie głupi pomysł, na prawdę nie pomyślałem o tym, aby udać się do banku... Dziękuję za radę...


Przemawia przez Was typowa polskość... Nie potraficie sami nic zrobić ze swoim życiem, więc utrudniacie je innym. Takie komentarze, nie wnoszące nic do dyskusji, pokazują Waszą ułomność... Zamiast pomóc rodakowi - a w przypadku niemożności tego uczynienia siedzieć cicho - zaśmiecacie tylko wątek "mądrościami życiowymi" ludzi, którym nic w życiu nie wyszło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

Opanujcie się, przecież autor napisał, że biznes już działa, więc jest ok;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

"@pool - To nie głupi pomysł, na prawdę nie pomyślałem o tym, aby udać się do banku... Dziękuję za radę..."

Nie no byznesmen pierwsza liga... prowadzi byznes i nie pamięta, że w banku są pieniądze... obiecane 150% to ci provident mniej policzy haha powodzenia... Przedstaw się jako wnuczek i jakąś babcię wkręć te przesięwzięcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

@ jacenty

Człowieku, skoro pojęcie "ironia" jest Ci obce, to dalsza dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu... Wybacz

@ Brzeczyszczykiewicz - dziękuję ;) Jedyny, który potrafi czytać ze zrozumieniem i nie dodawać swoich trzech groszy do dyskusji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

prowadze firme produkcyjna po splacie wspolniczki poszukuje partnera do biznesu suma wsadu 100tys na 35% udzialu 200tys na 50%[powaznych zainteresowanych prosze o kontakt tel.602466776]-na stanie firmy budynek produkcyjny maszyny, urzadzenia,bus mer.,technologia,odbiorcy,dostawcy,dzialka 10ar

dlaczego pan prezydent zapomial oskladowani odpadow ,skad sie wziely i za ile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

jak się można z p. Michałem skontaktować ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam inwestora/wspólnika.

A który to p. Michał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org