poniedzia艂ek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum og贸lne

 Nowy temat  |  Spis temat贸w  |  Przejd藕 do w膮tku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy w膮tek  |  Starszy w膮tek 
Pytanie do mam 馃槈

Witam
Zwracam sie przede wszystkim do mam siedz膮cych w domu z dzie膰mi. Wpad艂am na pomys艂 偶eby stworzy膰 takie miejsce w kt贸rym razem z dzie膰mi mog艂yby艣my sie spotyka膰, zeby dzieci mog艂y pobawi膰 sie wsp贸lnie ale rowniez i my mog艂y sp臋dzic czas nie tylko z naszymi pociechami 馃槉 Jestem mama rocznego ch艂opca i niestety moi znajomi nie maja dzieci wcale lub w podobnym wieku i szkoda mi mojego malca ze ca艂e dnie musi sp臋dza膰 wy艂膮cznie ze mna, bo wielokrotnie na spacerze czy zakupach gdy zobaczy艂 inne dziecko po prostu do niego podchodzi艂, ci膮gnie sw贸j do swego 馃槉 Pewnie podobnie jak ja czesc z was jest mama jednego dziecka i g艂贸wnie ze sob膮 sp臋dzacie czas, a my艣le ze dzieciakom dobrze zrobi艂oby poznanie r贸wnie艣nikow 鈽猴笍 Co nie znaczy ze mamy z kilkorgiem dzieci nie mia艂yby do艂膮czy膰 馃槈 Czy by艂yby jakie艣 ch臋tne? 馃槈

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Bardzo pi臋kna i po偶yteczna inicjatywa. W trakcie spotka艅 na pewno mo偶na wymieni膰 swe do艣wiadczenia i wiedze w temacie wychowania i piel臋gnacji swych latoro艣li

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

pomys艂 fajny :)

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Super pomys艂

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Fajny pomy艣l, rozwijaj膮cy no i przysz艂o艣ciowy :) :)
Bardzo pomys艂owy :)

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

艢wietna inicjatywa. Teraz jesieni膮 i zim膮 dobrze by by艂o znale藕膰 jakie艣 miejsce pod dachem. Natomiast wiosn膮 i latem dzieciom lepiej b臋dzie gdzie艣 na 艣wie偶ym powietrzu.
A czy s膮 ju偶 jakie艣 konkretne pomys艂y co do tego projektu? Ja jeszcze mam膮 nie jestem, ale moje kole偶anki maj膮 dzieci od roku do 3 lat

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Szkoda, 偶e w mojej okolicy nie ma takiego miejsca. 呕ona sp臋dza wi臋kszo艣膰 czasu w domu z synkiem...

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Pomys艂 jest 艣wietny. Kiedy艣 tez o tym my艣la艂am. w wi臋kszych miastach cieszy sie to du偶ym zainteresowaniem ale jak wida膰 w 艁om偶y zbyt wielu ch臋tnych nie ma a szkoda..

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Pytanie te偶 dotycz膮ce pracy. M贸j m膮偶 pracuje w firmie z balkonami http://balkon-zabudowa.pl czy nie uwa偶acie 偶e dla 63 letniej osoby to nie jest za cie偶ka praca?

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

To zale偶y co w tej firmie wykonuje, raczej je艣li szef szanuje to, 偶e jest w podesz艂ym wieku to raczej ci臋偶kiej pracy mu nie zleci. A jak m膮偶 czuje 偶e nie daje rady niech si臋 zwolni i znajdzie 艂atwiejsz膮.



______________
http://oklejaj.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-lodowke-152.html

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

Super pomys艂. A z punktu widzenia nieco bardziej logistycznego, jak to sobie wyobra偶asz?

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 
Re: Pytanie do mam 馃槈

O.Micha艂 zdecyduj sie czy jeste艣 kobiet膮 czy m臋偶czyzn膮 :) jeden post-偶ona siedzi w domu z synkiem\" drugi za moment w tym samym temacie\"m贸j 63 letni m膮偶 pracuje w firmie...\" no u艣mia艂a sie serio serio :)

Odpowiedz na t臋 wiadomo艣膰
 Wy艣wietlaj drzewo   Nowszy w膮tek  |  Starszy w膮tek 


 Logowanie u偶ytkownika
 Imi臋 (nazwa) u偶ytkownika:
 Has艂o:
 Pami臋taj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj si臋
 Nie pami臋tasz has艂a?
Podaj Tw贸j e-mail albo nazw臋 u偶ytkownika poni偶ej a nowe has艂o zostanie wys艂ane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, kt贸rych jedynym celem jest kopiowanie artyku艂贸w prasowych lub reklama - b臋d膮 kasowane

Og艂oszenia p艂atne


Formatowanie tekstu
Za tre艣膰 wpis贸w odpowiedzialno艣膰 ponosz膮 ich autorzy.
phorum.org