niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry kamerzysta

Mam pytanko czy zna ktos dobrego kamerzystę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Tak znam. To Adam Kamiński. Lepszego w Łomży nie znajdziesz. Podam Ci namiary na maila.

"NAJWIERNIEJSI FANATYCY ŁKS" !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Na Zdrojowej, Megafilmowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Również polecam Adama Kamińskiego ze Starej Łomży. Profesjonalna robota za przyzwoite pieniądze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

widzialem wiele filmow z wesel i sam zreszta na nich grywalem ale dla mnie profesjonalna robote wykonuje Syrenka z dworca PKS. Moze i czasami tzreba czekac dlugo na efekt ale z tego co widzialem to warto :PPP jakby co moge podac kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Megafilmowanie i syrenka mogą razem tańczyć twista-jeden długo filmuje nie wiadomo czym,drugi długo oddaje nie wiadomo co-przecież można poprawiać do skutku,a w końcu się poddać.Te dee jay alex,w którym wieku grałeś?Megafilmowanie zachęcam do zarejestrowania się w ...i w końcu proponowanie prawdziwych cen do umiejętności,sprzętów i kosztów uzyskania przychodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Polecam Artura Kalinowskiego z Łomży. Profesjonalne nagranie i montaż. Kamerzysta zna się na swojej robocie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Ja mialel rok temu na studniówce takiego co sprzedaje kasety/plyty CD na rynku i jezdzi oplem vectrą nie pamietam jak sie nazywa ale nie polecam go nikomu. Wział duzo pieniedzy a nic prawie nie zrobil płyta sie przecina niektórym z klasy wogle nie dzialala i nagranie beznadziejne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

A ja go polecam nagrywał mi wesele i wszystko było OK!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Zgadzam sie z tym że pan A G i pani S G nie sa profesjonalistami , ponieważ nie maja nawet dobrego sprzętu do nagrywania.Posługuje się kamerą która chyba jest z epoki kamienia łupanego.Z tego co słyszałam od znajomych ze pan A G jest ciezko chory i trzęsą mu się ręce to o czym tu mówić o nagrywaniu.Więc firma Mega powinna wziąść się w garść albo opuścic rynek który nie chcę takich drogich, nieprofesionalnych oraz niepełnosprawnych kamerzystów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

a co mozecie powiedziec o firmie ARTMUZ??? bo ja wlasnie jestem w trakcie poszukiwan i nie wiem ktorego wybrac:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Już wspomniałam wcześniej najlepszym, profesjonalnym kamerzystą w Łomży jest Pan Artur Kalinowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

wierze ze to jest najlepszy kamerzysta, ale nie ma juz wolnych terminow:(( a mi potrzebny na 5 lipca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

To późno się obejrzałaś dobrzy kamerzyści są rozchwytywania na rok przed terminem slubu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Witam
Szukam dobrego kamerzysty z łomży. Czy mogłabym prosić o namiary na Adama Kamińskiego którego polecasz.
Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Chciałabym również prosić o jakiś namiar na Artura Kalinowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

Zgadzam się Pan Kamiński jest dobrym kamerzystą. Sam chciałem Go wziąć na moje wesele ale niestety miał już zajęty termin. Tak więc wziąłem Prokadr z Białegostoku. Organizują i nagrywają koncerty więc są profesjonalistami. Od początku do końca to my decydujemy jak co ma wyglądać więc jest ok :) Pozdrawiam :) Kontakt jest na necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

ja mam wesele za rok i troche i chetnie tez otrzymam namiry na Pana Kalinowskiego ! z góry dziękuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

602814085 - tel. do Pana Kalinowskiego Artura. Kamerzysta godny polecenia ostatnio nagrywał mi wesele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

szukam kamerzysty na 17 września

snieżka185

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

http://www.kaminskistudio.pl/ KAMIŃSKI polecam osobiście rewelacja .. Efekt superowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

http://hdstudio.eu.interia.pl/index.html

Polecam Pana Pawła. Nagrywał mi wesele i jestem w 100% zadowolony, może nawet w 200% :p. Jako jeden z nielicznych posiada profesjonalną kamerę telewizyjną HDV. (nagrania są w rozdzielczości Full HD).

Przykładowe nagranie:

http://www.youtube.com/watch?v=7eKXyoGsgEY

http://www.youtube.com/watch?v=oj3LE71XMvQ&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

A no i u Pana Kamińskiego można nagrać już płytę w formacie Blu rey



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry kamerzysta

A ja ploecam pana Figla z Artmuza, filmował u mnie wesele i jestem bardzo zadowolona, bardzo profesjonalny, kontaktowy pan. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org