niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sonda


Czy jesteś za równym traktowaniem przez władze obywateli Polskich i Czeczeńskich?
Zasiłki dla obywateli Czeczeńskich są kilkakrotnie wyższe niż najuboższych obywateli Polskich.

* Uważam że Polacy powinni otrzymywać niższe zasiłki od uchodzców(czyli tak jak jest obecnie)
* Uważam że to jest niesprawiedliwe(dyskryminuje się najbiedniejszych Polaków)
Wczoraj na łamach tego forum zamieściłem link do tej sondy,został usunięty ,pytam się komu tak zależy na tym żeby ludzie nie mogli głosować??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Dlaczego Czeczeni mają byc traktowani na równi z Polakami?
Polacy to spadkobiercy naszych przodków - nasi przodkowie walczyli o niepodległość Polski, odbudowywali ją ze zniszczeń, dlatego wnukowie, prawnukowie tych co walczyli i ginęli mają jakieś tam prawo do pomocy. Nawet, jeśli ci Polacy to alkoholicy - mają jakieś prawo do życia w tym kraju.

Natomiast Czeczeni to klasyczny przykłąd pasożytów - nic dla Polski nie zrobili i nic nie zrobią, olewają nasze prawo i zwyczaje, nie zamierzają pracować - tylko się mnożą na potęgę. I co z tych małych czeczeniaków wyrośnie? Bandyci i gwałciciele - tak jak we Francji.

Żadnych zasiłków dla Czeczenów. Jak chcą pracować - niech pracują, jak nie są w stanie żyć w naszym kraju - niech wracają do siebie. U nich jest już bezpiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Cały czas usuwany jest link do tej sondy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Cały czas usuwany jest link do tej sondy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Skoro szanowny Administrator blokuję i usuwa niektóre wypowiedzi proponuję zainteresowanym dodawać komentarze na "moja sonda" nie podam linku bo i tak zostanie usunięty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

do działu polityka głąby...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Thomas kretynie - ten temat ma charakter ogólny a nie polityczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Zasiłek dla czeczena na dobę wynosi 35 zł... to jest około 1000 zł miesciecznie... A ja sie pytam ile dostaja polacy na cala rodzine ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

Czeczeńska 6 osobowa rodzina zgarnia ponad 3000zł miesięcznie (do tego, dary rzeczowe, dopłaty do czynszu, kursy, szkolenia, lekarz na każde żądanie). Polska rodzina dostaje 350 zł miesięcznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sonda

popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org