poniedziałek, 28 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łapówki Maciory za zmianę w opinii

Kiedy eksperci odmawiali zmiany głównej przyczyny katastrofy Antoni Macierewicz proponował, aby naprawili swój błąd i uznali opinię jego bliskiego współpracownika, pana Nowaczyka. Jeden z ekspertów podkomisji Chris Protheroe odebrał to jako propozycję korupcyjną - mówił Tomczyk.

\"Pana oferta zapłaty 5 tys. funtów (...) stanowi łapówkę. Jest to atak na moją uczciwość, który uważam za obraźliwy i jestem zdumiony, że jest pan złożyć taką ofertę na piśmie\" - napisał w mailu.

Oprócz tego wiosną 2020 roku ekspert Christer Magnusson narzekał także, że podkomisja nie zapłaci im faktur jeśli \"nie zgodzimy się na teorie podkomisji o materiałach wybuchowych i nie tylko\".https://wiadomosci.wp.pl/raport-z-dzialan-podkomisji-smolenskiej-mon-ujawnia-7085076542266016a


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łapówki Maciory za zmianę w opinii

5 000 funa za zmianę nie na tak? Oficjalny szpieg Moskwy - Antoni Maciorowicz tanio wyliczył sobie zeszmacenie człowieka. Chociaż komuniści za mniejsze kwoty szmacili ludzi. Przykład? Chiciażby czopki PiSdowskie dali się zeszmacić za jedyne PiSda i możliwość soktania hemoroidów Piotrowiczów z PZPR-pis.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org