niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak działa pisowska propaganda internetowa

przed paroma dniami w mieście zawrzało bo klub PIS na czele z radnym Grzymałą usiłował zrobić polityczną szopkę na forum rady miasta w ramach obrony autorytetu papieża. Pomysł spotkał się ze stanowczym sprzeciwem
lokalnej społecznej która upust swemu wkurzenia na próbę wykorzystania tematu papieża dom politycznej walki wyraziła na lokalnych forach. Portal 4 lomza.pl nawet przeprowadził ankietę w tej sprawie i pierwsze dni tej ankiety wyraznie pokazywały ,że 70% mieszkańców miasta jest przeciw temu haniebnemu pomysłowi. Po paru dniach pisowscy trole zorientowali się ,że grunt pod nogami się pali i wynik ankiety sztucznie ustawili w ten sposób.

Czy prezydent i radni Łomży powinni zajmować się ratowaniem wizerunku Jana Pawła II
Tak, to autorytet Polaków
---
337
Nie, politycy zostawcie Papieża w spokoju
---
90
Zajmijcie się sprawami miasta, po to was wybraliśmy
---
195
Nie wiem, nie obchodzi mnie to
---
14


jak widac wynik jest absolutnie inny niż ogólna opiniamieszkańców miasta jak i wszystkich rodaków prezentowanych w innych ankietach. Tak wieć szanowni łomżanie uwazajcie pisowskie kanalie mają się w tym miescie dobrze i zrobią wszystko aby trwać przy korycie.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak działa pisowska propaganda internetowa

Bierze się takich kołków jak towarzyszka bambusa, da się jemu PiSda I ten będzie pievdolil głupoty do skutku.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak działa pisowska propaganda internetowa

pragnę wyjasnić ,ze pisząc o radnych i inicjatorze panu Grzymale pomysłu obrony autorytetu papieża na forum rady miasta pisałem o ludziach których darze szacunkiem ale nie zgadzam się z ich decyzjami i pomysłami i tak jest w tym przypadku pomimo faktu ,że mają do tego prawo. Jednak w miescie , okolicy i kraju jest wielu pisowskich cwaniaków którzy społecznie lub w ramach grup opłacanych z partyjnej kasy moderują opinię czy takie ankiety jakiej tu pisze. To o nich piszę i wobec nich używam określenia \" szanowni łomżanie uwazajcie pisowskie kanalie mają się w tym miescie dobrze i zrobią wszystko aby trwać przy korycie.\" Tak więc nie mam tu na mysli ani tej grupy radnych ani pana Grzymałe za co przepraszam jeżeli poczuli się urażeni.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org