piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POwiesić dla przykładu za j..a...!

Boguś zakładał solidarność będąc członkiem PZPR sam wybierał sobie przewodniczącego i sam tą solidarnością rządził i ta jego solidarność zmusiła go do odejścia na emeryturę a tylko Bobowski mu się usamodzielnił i nie może Boguś mu tego podarować . Boguś był jednocześnie pracodawcą i aktywnym związkowcem należał do wszystkich możliwych organizacji społecznych i politycznych działających na scenie politycznej Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

A owszem i rośnie.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Proszę Was o opinię Akademickiego LO w Łomży.Chciałabym pójść do szkoły, gdzie jest profil policyjny, bardzo mi na tym zależy. Jak tam jest? Jakie są wymagania? Nauczyciele? Dziękuję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

malo wiesz o zyciu :) i wiem jak ta rekrtuacja wygladala :) wiec od tłuków nikogo nie wyzywaj dobra? bo nikt tu po nikim nie jedzie i nie obraza a forum jest po to by wyraazic swoje zdanie a jak go nie masz w tym temacie to wyp....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

do Tesco dzwoniłem niby rekrutacja trwa.Po zatrudniają z innych miast a u nas bezrobocie się nie zmieni.Jedynie co będzie na plus to mieszkańców przybędzie


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Kurczak i tak juz jest tloczno na miescie ;p ja tam 3x skladalam cv doswiadczenie w tej branzy tez mam i jak widac zero odezwu, ale z tego co slyszalam to juz wstepne jakies rozmowy byly do TESCO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

To niby jak normalna osoba powinna wyglądać?hehe

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

to już sympati na forum nie zdobędziesz

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Może ktoś jedzie jutro do Warszawy i może zabrać trzy osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

oj Darek Darek.. ;) Ty grubasku ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Mogę zabrać jedną osobę do Krynicy Górskiej. Wyjazd z łomży o północy 23/24.01.2013r. samochodem VW Tiguan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

To jest natura, od tysięcy lat zwierzęta giną w ten sposób...
ten łoś wbiegnie teraz pod samochód i ludzie przez niego zginą, znając przewrotność przyrody...
Kania, i poza tematem- wyśmiewasz ronda? ile ty masz lat? nie ma lepszy rozwiązań komunikacyjnych niż ronda, są tylko źle zrobione...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Następne gówno co Diavolo podrabiają, żenada ,że nawet nie chce im się menu swojego wymyślić .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

mux 2 i mi sie czasami przycina a jestem 500 metrów od odbiornika na szosie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Czasami wpływ na sygnał ma pogoda lub inne zakłócenia natury elektrycznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Ja nie jestem w temacie więc nie wypowiadam się o jego fachu muzyka:)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Kurczak to już lecisz z czerwoniaków?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiesić dla przykładu za j..a...!

Zacznij od logicznych rytmów disco polo ,,ona tańczy dla mnie ,, jak na początek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org