sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zoofil gwałcił amstaffa.

Witam
Poszukuje mechanika który zna się na samochodach marki Audi oraz na silnikach TDI
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

ja ze swoim spaceruję po trawnikach w oczekiwaniu na"rozwój wydarzeń"zaraz po tym sprzątam te gówn....potem pojawia się mały problem,gdzie to wyje...ać.wrzucam do pierwszego napotkanego pojemnika,choć nie jest on do tego przystosowany,ale odpowiednich brak.dobrym pomysłem jest zapewnić oprzyrządowanie(torebki,rękawice i pojemniki)ludzie w końcu się nauczą zeń korzystać.po hu..j mam płacić za posiadanie psa?sam po nim sprzątam,sam zapewniam se oprzyrządowanie,więc jakie jest przeznaczenie tej kasy?tylko wymogi stawiają,a wzamian za podatki : NIC.
a tych półgłówków niech lepiej nie puszczają na osiedle,bo i tak ciężko browara siorbnąć,jeszcze ich mnie potrzeba.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

Ukucnij nad kuchenką gazową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

mały, miałam już pomysł, żeby się s kosiarką ruchać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

No to fajnie masz, jak w tym pomieszczeniu co masz muszlę masz i zlew.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

akurat nie ma w nim nic co jest przesadzone . Pom prostu prawda w tym przypadku o tym podłym bikupie jest tak szokująca . Wejdź sobie na www.ifp.pl. To jest forum polskich policjantów tam ci panowie o tym biskupie i tym szmaceniu przez niego policjanta bardzo szczegółowo piszą i nawet zorganizaowali akcję pomocy jemu i jego rodzinie. Taka jest prawda o tych łobuzach ubranych w czarne sutanny często kazących się biskupem nazywac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

warsztat samochodowy AUTO-FACH na ul. Korczaka 3 (blisko straży). Facet wszystko Ci zdjagnozuje naprawi i nie naciągnie, godny polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

Przy stokrotce mogły by nie działać jest dobrze bez świateł bo chyba wszyscy wiedzą kto ma pierwszeństwo ;)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

artras, to inna bajka, ale zaraz po kiego '' czarnych sukienkowych''? Kozacy w damskich majtkach, jak jest taki mądry to nich da w **** Czeczenowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

https://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg
na wesoło

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zoofil gwałcił amstaffa.

Tupik zaś...

jest SIEROTĄ po Leninie i Stalinie.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org