sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

skuter śnieżny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Ja będę szukał w nowym roku do roznoszenia 40 000 katalogów miesięcznie czasami częściej, mogę zapłacić do 5gr/szt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

konsultantka6@o2.pl

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

To fakt że jakiś mądry dodał zdjęcia do artykułu na mylomza od strony zawadzkiej.Stąd może kolega myślał że jakieś tam ekrany będą na zawadzkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Do takich celów powinna być wykorzystana hala targowa - plus oczywiście stoiska na zewnątrz. W Łomzy nie ma np sklepu z pamiatkami :) A może zrobić konkurs na pamiątke z Łomzy?? Kazimierz ma swoje koguty, a może i Łomża mogłaby mież takie swoje piekarnicze logo:) ??? Cudnie byłoby - gdyby w hali targowej - jak na Rynku w Krakowie - były stoiska wyłacznie z drobiazgami rękodzieła :) - a wokół hali stoiska z malastwem, kwiaciarki .... i dorożka :) Wszak mieliśmy kiedyś nawet cały postój dorożek !!!! Jedna na pewno się znajdzie - i przejazd bulwarami łomzyńskimi dla gości ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

hahahahahahahaha!!!!!!!!:):):)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

a może chcesz kupić skuter od kogoś?

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Teraz tak że na facebook http://www.facebook.com/kosmos.gier

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Kup kuter wodny bo sądzę, że od połowy grudnia zima będzie ostra, więc jak przyjdą wiosną roztopy to Łomża będzie płynąć, a kuter jest na porę wiosenną-letnią-jesienną, więc będziesz miał nie dość, że szybki środek transportu to jeszcze grog, załogę i szanty do białego rana. YAAAAAR!!! Jak dobrze być piratem.

A tak całkiem serio, to zimą ceny skuterów są bardzo niskie zarówno w sieciówkach, salonach, jak i komisach. Ludzie chcą pozbyć się sprzętu z ubiegłego roku, a że nie ma sezonu to każdy grosz się dla nich liczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Rzeczywiście "zero" przemocy i brutalności. Dedikoso powiedz mi bo albo jestem głupi albo mi się przywidziało, ale dział bijatyki posiada na tej stronie, którą podałeś, gry w których są pluszowe misie, które się ze sobą przytulają? Czy gry propagujące przemoc (nazwa działu bijatyki- inaczej walki czy to po pijaku czy na trzeźwo, w grupie czy samemu z użyciem broni czy bez broni, zawsze będą bijatykami, w których JEST przemoc i eliminacja, eksterminacja bądź anihilacja przeciwnika tudzież wroga.) są odpowiednie dla dzieci i jak to określiłeś, pozbawione przemocy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

kto się pokusił o kradzież 2 gumowych dywaników samochodowych w dniu 01.grudnia na stacji Statoil przy stanowisku odkurzacza ,. Przyznam moja nieuwaga że zapomniałam ale byłam zaraz po tym i niestety pracownicy powiedzieli że stały i się rozpłynęły . Zasada nie Twoje nie kradnij . Ale to jest złodziejska Łomża .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Czy wie może ktoś, w jakich godzinach czynna jest kasa biletowa MPK, przy ul.Spokojnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Mizzzy, zgadzam się z Tobą i podpisuję pod tym co napisałaś. Kastracja to dobre rozwiązanie bo jak patrze gdy ludzie wyrzucajć psy po wioskach to, aż żal mnie za d**ę ściska, że nie mogę zlinczować takich degeneratów. 2 kwestia to, załóżmy jest wioska i suczka ma cieczkę, zlatują się często te porzucone psy chodzące po wiosce a po kilku miesiącach suka ma młode, co ma zrobić właściciel z takimi pieskami, gdy nie chce ich zabijać? Mamy tutaj trochę takie błędne koło, wszystko było by oka, gdyby pieski były po kastracji. Bo ogrodzenie suki w kojcu nic nie da, niektóre psiaki są tak sprytne, że obejdą takie zabezpieczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

hmm, dobra to i odpowiem na ten twoj drugi post;]
Jakos nie wierze ze bys szukal wlasciciela, ale nie znam cie. Podalem tez nie odpowiedni przyklad.
Nie rozumiesz po co sie jezdz samochodem DO ODKURZANIA? Co, to juz tylko same dywaniki sie odkurza? Moze ktos przyjechal odkurzyc samochod i NIE mial dywanikow? ;]
Ogolnie, to nie moja sprawa. Tylko jedna rzecz, przed obrazeniem kogos pomysl dokladniej, bo to mimo wszystko ty zachowales sie jak idiota....
Zapomniec czegos i obrazac wszystkich publicznie, na forum, bo ktos wzial to co lezalo przy smietniku ;] Szczyt glupoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

Kastracja powinna być obligatoryjna. Szczeniaki i koty można uśpić (warunek taki, że są jeszcze ślepe) Bardzo mi przykro, ale to jest lepsze niż zjadanie najsłabszych ogniw w schroniskowych kojcach. Tam psy umiejrają powoli, w męczarniach, głodne, brudne, niekochane, porzucone.

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy sądzicie że Tusk się różni? Zawsze pisałem że to k...y.

A jak można nazwać człowieka bujającego się drogą furą zabierającego cudzą własność bo to przecie bzdet . Chodzi mi o uczciwość a nie o pieniądze
Edvard 18 a dlaczego piszesz o panach z Wiejskiej , nie ma innych ulic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org