sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szykują stos na czarownice

A ty skąd wiesz jaka była prędkość? Pas ma znaczenie, liczba osób w aucie także. Przy mniejszych prędkościach też są ofiary. Wystarczą niekorzystne warunki na drodze i możesz wpaść w poślizg przy 80.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

nie wiem jaka byla predkosc ale przy 80 na liczniku i hamowaniu nie ginie 5 osob tyle wiem.Poslizg nie poslizg jakie to ma znaczenie Tak najwiecej ludzi ginie przez predkosc i roztargnienie I nie pisz o marnych drogach bo nieda sie wszedzie zrobic autostrady z wioski do wioski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

o ja... to straszne.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

coż skoro dachowales i wiesz
biorac udzial w przez 5 lat 3 razy w roku w auto szkola subaru i skoda powiem ci tyle ze jadac z przepisoa predkoscia auto mozna przewrocic ewentualnie na bok lub dach i to tyle ibez fajerwerkow najwyzej z siniakami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

Powiem, że to zdarzenie kiedy inny kierowca wjechał w mój samochód, wywarło duży wpływ na moją jazdę, bo nabrałem do niej ogromnego respektu. Wydarzenie błahe, bo była to tylko stłuczka, ale do tej pory nie lubię jak ktoś z tyłu jedzie za blisko mojego samochodu, denerwuję się co nieco. Sam też nie jeżdżę zderzak w zderzak.
Poza tym, to było na zatrzymaniu, więc wolę sobie nie wyobrażać co dzieje się z człowiekiem, gdy działają siły o wiele większe, np. duża prędkość. Tyle moich refleksji.
Współczuję rodzinom tych młodych ludzi, którzy mieli całe życie przed sobą.
Nie gdybam kto winien, a kto nie. Mądry Polak po szkodzie, lepiej jednak, żeby takie zdarzenia nie miały miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

to kto startuje z nami o 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

Dla zainteresowanych podaję statystyki wypadków drogowych http://dlakierowcow.policja.pl/portal/dk/807/47493/Wypadki_drogowe__raporty_roczne.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

ciekawe w jakim wieku ofiary bo troche jestem zaniepokojony



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szykują stos na czarownice

Ja tam zostaje w domu. Nawale się szampanem z kumplami i pójde po połnocy spać od razu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org