poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

a gdzie ma być ta blaszka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Proszę zadzwonić 696 365 349 lub 602 302 382.
My zadowoleni z filmu, znajomi też. Panowie konkretni i wiedzą co mają robić,
To nie reklama tylko ocena ich pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Okean, młody lasek koło Balik, tam wywoziłem i z tego miejsca przywoziłem piasek. Jeszcze raz powtórzę, otóż sprzątam po swoim psie, ale jeśli są za niego opłaty oraz przepisy unijne, do których powinniśmy już dawno się dostosować, a nie możemy przez dziwnie myślących radnych, to wybacz, ale nie rozumiemy się. Za śmieci płacisz, kanalizę płacisz i masz smietnik, rury. Ja oprócz tego płacę za psa, gdzie miasto zobowiązane jest do stworzenia odpowiednich warunków i co? A no to, ...wynika z tego, że psu klimatyczne płace, jakobym na wczasach urzędował. Teraz przykład, Kraków przynajmniej dzielnice niektóre... wybiegi wskazane trawniki dla piesków. U nich pieniądze zebrane z "podatku" od czworonoga idą w dużej części dla ekipy sprzątaczy. Chodzą panowie z zasysaczami i codziennie sprzątają. W olsztynie kubły wszędzie na odchody, u nas podatek niemały pobierają, a nam g...no w ręku dosłownie zostawili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

a może wie któraś z was gdzie można kupić czerwone atłasowe buty?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

więc dalej jesteśmy w punkcie wyjścia. Na co przeznaczane są pieniądze z podatku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Takie czerwone to na łąkowej kiedyś nosiły ale gdzieś chyba wyjechały te panienki.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

xxxx12--- nie życzę sobie jakichkolwiek!! fałszywych postów na temat mojego salonu. Teraz dopiero poznaję tutejszą mentalność ludzką gdzie wielokroć ostrzegano mnie przed nią. Długo nie trzeba było czekać. Najpierw straszenie a teraz prymitywne wpisy na temat mojego salonu. Jeśli będę chciała zrobić sobie reklamę to na pewno nie na owych forach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Aż miło popatrzyć.http://wiadomosci.onet.pl/wideo/obrazoburczy-spot-ruchu-palikota,101040,w.html

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

maila do TOZ-u Łomża też można wysłać? (na stronie jest podany)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Też polecam Adama Babiel, robił fotki na naszym ślubie - są super !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

kopczewski.com polecam!!!!! wejdź a sama zobaczysz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

@KubaK
Podziel się opinią na ten temat ;d
3ba się uczyć z dnia na dzień? I co robicie w tyg?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

przychodnia promedpol ma Wojska Polskiego http://promedpol.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

mała manufaktura :) także siebie polecam, w pełnym asortymencie, papier, płótno różny nadruk, jak trzeba i teściowe umieszczę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

gdzie znajde fajną, czarną i niedługa(taką przed kolano) sukienkę ? szukam fajnej kreacji na studniówke :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Pieniądze z podatków idą na opał i czynsz dla "ubogich". Na nauczycieli i oświetlenie dróg. Na zasiłki itp. Nie ogranicza się wydatków (ja nic o tym nie wiem), jeno podnosi podatki. A z kogo wyegzekwować najłatwiej? Jak zwykle - z uczciwych...
A co do mandatów za wyrzucanie torebek do koszy - nie wierzę. Robię tak 8 lat i NIGDY nie spotkałem się z jakimś zarzutem (może mam szczęście).
Nie wierzę też dlatego, że byłoby to wbrew zdrowemu rozsądkowi - po prostu ludzie nie sprzątaliby po psach.

No i apeluję- wieśniaki, sprzątajcie po swoich psach. Jest to miara Waszej kultury.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

okk no to w 4+ są fajnie tam kupiłam swoją ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

juz dzisiaj tam bylam ale chcialam sie zorientowac czy moze gdzies w jakis mniejszych sklepichach, moze przy osiedlach czy cos, tam moze cos znjde :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Człowieku jak w samym Tesco szukają 19 miejsc kierowniczych bez znajomości to ile już jest zaklepanych miejsc + miejsca pod kierownicze ; kasy itd.a to tylko jeden z sklepów w tej galerii (kiedyś pisali ile ma być miejsc razem) a w tych twoich nic nie wartych małych sklepikach pracują właściciele + osoba na kasie więc dużej straty nie będzie bo upadną te co przez tyle lat nie zapracowali na swoją rangę na naszym rynku handlowym więc mała strata bo jak widzę ludzie zakładają posty i się pytają co mają założyć (sklep) co nam brakuje a później upadają bo nie mieli pojęcia o tym co robili to do kogo mają mieć pretensję ? bo zamiast sklepu mogli otworzy zakład pracy ale poco ?! bo również znam przypadki co u nas w mieście ludzie prowadzą małe sklepiki kilka lat i dobrze się trzymają i będą trzymać bo zapracowali na to swoją wiedzą i podejściem do klienta oraz cenami bo w dużym centrach handlowych markowy stanik kosztuje 200 zł a w takim sklepiku 40 zł a jak wiadomo nie każdego stać tak samo jak ludzie chodzili na rynek tak nadal będą chodzić i kupować tak jak spodnie za 70 zł lub fajki ruskie bo taniej więc nie pitol tu mi o podstawówce bo sens mojego tematu był o czymś innym a jak nie skończyłeś podstawówki i czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia to ci podpowiem , najdzie miesiąc w którym otworzą to galerię i nagle znajdzie w niej 100 osób pracę a pod koniec miesiąca PUP wyślę informację do takiej strony jak 4lomza że bez robocie spadło w danym miesiącu o kilka procent i wielki sukces , a sklepiki będą upadać powoli i małym procencie nie zauważalnym w statystykach tak jak to ma miejsce po pracach sezonowych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Na zero to na pewno nie! obecnie na 7 dostępnych kas w marketach pracują 2 zwolnionych ludzi będzie dużo więcej,poza tym pieniążki będą transferowane hen henn daleko i będzie ich brakować w obiegu ( już widać tego efekty w kraju) Moć środków została wyprowadzona z kraju przez banki, itp.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

liceum plastyczne obejmuje normalny zakres 'liceum' czyli wszystkie przedmioty:polak,matma,biola,hist,wos itd.. a oprócz tego przedmioty kierunkowe: historia sztuki, malarstwo, rysunek, rzeźba, fotografia, projektowanie graficzne itd.
Nasz plan lekcji wspominam jako bardzo dużo zajęć, od rana do popołudnia.. mimo to takie 'zmęczenie' było samą przyjemnością.
Ja liceum wspominam jako najlepszy okres w moim zyciu-a było to jakieś X lat temu:)
plenery,wyjazdy integracyjne..ehh miło powspominać..:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Straż miejska podobno ma teraz gówienka zbierać to niech i tam posprzątać podjadą. Zadzwoń do nich.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Witam. Dlaczego na ulicy zawadzkiej jest znak informujący o zawróceniu (poziomy i pionowy) i światła , o dziwo bezkolizyjne czyli s-3 inforumujący także o zakazie zawracania. Co w takiej sytuacji można zrobić a czego nie ? Dla mnie dziwna sytuacja , może ktoś wie jak się zachować ?

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Czy ktoś wie jakie firmy mają w Łomży serwis kotłów gazowych?
Wybieram kocioł gazowy c o do domu. Chcę dobry i tani :) Ale przede wszystkim żeby miał blisko i łatwo dostępnego serwisanta. Bo jak nie daj boże zepsuje się w grudniu nie trzeba było czekać na naprawę do marca.
A może wiecie kto mógłby taki kocioł zamontować?

Bartek010@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Przecież na tym znaku s3 jest strzałka w lewo...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Dlaczego? Przecież to takie fajne pojazdy;) w ogóle MPK powinno wprowadzić na trasy bryczki;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIST niezależnych LEKARZY do Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców

Need For speed też im dobrze wyszło na tą platforme;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org