piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Stachu84 uwielbiam Cię za to co napisałeś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

oddam bilety z Warszawy do Zakopanego dla dwoch osob
wyjazd 21 powrot 27 listopada
533-252-083

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Bardzo proszę ....poratujcie. Potrzebuje jakichkolwiek informacji na temat pytań, zakresu wiedzy itp. w związku z egzaminem na aplikację kuratorską.
Kontakt na maila o.grzymala@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

oglądałem ,szczerze polecam... prawdziwy, wzruszający, na prawdę dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Podaj swoje gg albo wymien ceny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Witam, jak w temacie. Które solarium polecacie ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Jakie ciekawe gry polecicie na Androida? Mogą być dowolne rodzaje.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Stachu84 Jest tak dokładnie jak napisałeś,trzeba mieć jaja bo każdy chłop powinien je mieć a nie jak jakaś piz** potem pisać na forum żeby się odezwała.Jak będzie mądra to się nie odezwie bo już po tym twoim temacie widać, że ty ciepłe kluchy jesteś.Na tym kończę wypowiadanie się odnoście tego bezsensownego tematu.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Nie znam jęz. niemieckiego ani angielskiego,tylko grecki jak sobie poradzić na lotnisku w Monachium? Lecę z Warszawy do Aten z przesiadką w Monachium, nie ma teraz w okresie zimowym bezpośrednich lotów do Aten.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Stachu polac Ci;)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

tak bilety całkiem za free ,
dostałąm je od znajomych ale nie dostane wolnego na ten czas .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Witam

Chciałbym się skontaktować z pewną dziewczyną, która wczoraj była w kebabie na dworcu. Blondynka, wysoka, krótkie włosy, piersi D, ubrana w czarne leginsy, koszulę i czarne szpilki, podjechała swoją X6-ą. Zamawiała dwa kebaby, jeden normalny z sosem czosnkowym, drugi mieszany XL z prażoną cebulką, oba na wynos. Do picia wzięła wodę gazowaną. Pamiętam, że spojrzałaś wtedy na mnie swoimi niebieskimi oczyma. Zapomniałaś jednak zabrać ze sobą widelczyka, a ja stałem za Tobą jak wryty i tylko się przyglądałem, zamiast Ci przypomnieć o tym cholernym widelczyku. Jeśli możesz to się odezwij proszę, mam ten widelczyk dla ciebie. Pozdrawiam serdecznie nieznajomą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

z sąsiadem i nie tylko to ja moge i bez 'okazji' flaszkę wypić :) ale żeby prosić go by za palacza u mnie robił... a tak na poważnie, pomimo wielkiej sympati do sąsiada nie wyobrażam sobie by podczas mojej nieobecności ktoś obcy 'pałętał' się po moim domu. Miałem to 'szczęście', że w moim rodzinnym domu mieliśmy pięc na węgiel i wiem jak wygląda palenie zimą w piecu węglowym :):):) nie wysmiewam ludzi ktorzy z takiej formy korzystają bo to ich wybór, tak samo jak moim wyborem jest skorzystanie z luksusu posiadania bezobsługowej pc i nie rozumiem po co ten sarkazm... nigdzie nie jest napisane że wszyscy muszą mieć pc ... każdy wybiera to co według niego jest dla niego samego najodpowiedniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Ja jednak nadal obstaję przy swoim,nie kręcą mnie faceci w drogich brykach,obwieszeni ,,kajdanami''zawsze szukałam normalności z nutką szaleństwa i spontanu.Ciężko jest o fajnych facetów,a jeśli już to jeśli nie odwiedzam barów,w sklepie ,na ulicy ciężko poznać człowieka,bo niektórych ordynarne zaczepki,są bardzo odpychające,kiedy kobieta idzie w zwyczajnym szarym dniu.Cieszy mnie co pisze Cmyk,widać,że świat nosi jeszcze wyjątkowych,pozdrawiam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Mnie to nie dziwi,przecież forum służy do wielu fajnych spraw,pozdrawiam-życząc Byś odnalazł swoją duszę...trzeba odczytywać wszystkie sygnały,które intuicja podpowiada.Powodzenia!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

czy ktoś z Łomży lub okolic chodzi z wykrywaczem metali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

baranina

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

tam nie masz co aptrzac na widelczyk u nas sie rekami jada

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

a chcesz znalezc i gdzie


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Zgadza się służba zdrowia w Ostrołęce jest na wysokim poziomie .Zarówno lekarze , pielęgniarki jak i inne służby są przyjazne chorym ludziom wysoka kultura , informacja i zainteresowanie a to tylko 30 km. albo aż tyle.......W Ostrołęce do lekarza onkologa nie czeka się w kolejce miesiącami ,pojechałam i w tym samym dniu zostałam przyjęta , zrobiono mammografię .Pozdrawiam służbę zdrowia w Ostrołęce oby dalej nas też przyjmowali serdecznie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

ciagle kebaby i kebaby a ruszylibyscie te swoje smierdzace całe w odleżynach dupska i zrobili cos ze sobą pobiegali albo whatever bo jak tak dalej pójdzie to bedziecie stawac na wadze i widzieli swoj numer komórkowy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: OSM Piątnica wycofała segregację sanitarną.

Uważam tak samo jak zielona_biedronka.
Film-ok, muzyka świetna. Brawo Koliber.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org