poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

Autor: CXRSa1 (---.1and1.pl)
Data: 01-08-12 18:08

Wy myślicie że ... kilka esmesów i rozmowa załatwi wszystko. Jeśli facet jest w zwiazku i w głowie sobie układa plan myśli że do końca swego życia bedzię z ta własnie Kobietą i nagle kopniaka dostaje..... Hmmm... i co ma przemilczeć ten fakt i cóż ze ją kocha w tym momencie nie jest najważniejsze.

Odniosę się do tego co wyżej



Jeśli są takie kobiety to nie mają one sumiena żadnego. Nie można rzucić faceta, który kocha ją nad życie, a później oczekiwać przyjaźni czy czegoś. Rozstanie kończy wszystko raz na zawsze. Taka kobieta musi mieć świadomość tego, że odcina kupon kompletnie i nigdy więcej od faceta ktorego skrzywidzła nie otrzyma nic. Mało tego my jako socjolodzy zawsze widzimy też to, że od takiej kobiety odcina się całe środowisko. Takie kobiety nie są szanowane, a przysłowiona "fama" za tym co zrobily idzie szybko w miasto. I chodz będzie ona najpiękniejsza to każdy facet będzie się jej bał, bo jeśli zrobiła to raz to zrobi i jeszcze raz. Można tu mowić o syndromie kobiet modliszek. Jeśli jest się w związku to na dobre i na zle. Można mieć gorszy okres ale zawsze jest wyjście.


Jeśli facet planuje z kobietą wspolne zycie i ona o tym wie, pomaga jej buduja zwiazek a ona go zostawia / czy tez odwrotnie to tylko swiadczy otym ze taki facet z dobrego faceta zmienia sie w drania. On nigdy nie zaufa juz innej kobiecie. On jak powtórzylem wcześniej będzie Kochał ją do końca życia, nawet będąc z kimś innym kogo skrzywdzi.

Takich kobiet jak autorka tekstu jest duzo, ale zawsze trzeba dać sobie szanę na odbudowanie. Tu w temacie mamy wiele przykładow zwiazków i nikt tak nie odcina kupu brutalnie.

Mam nadzieję że da Ci ten chlopak autorko materialu szanse i wtedy zrozumiecie oboje co mogliscie stracic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

Pisze pracę naukową o postrzeganiu osób niepelnosprawnych przez mieszkańców miast, a konkretnie czy takie osoby sa zauważalne przez społeczenstwo i czy społeczeństwo danego miasta w jaki kolkweik inetresuja się losem takich osób. Dlatego chciała bym skontaktowac się z tym panem by uzyskac jego zogodę na mozliowśc wykorzytsania jego przykładu w pracy jak i uzyskac jego spojrzenie na ten punkt. w jaki sposób on uzysakuje pomoc od mieszkańców.
Od razu uprzedzam nie zamierzam temu panu zaszkodzić ani zrobic mu żadnej krzywdy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

strzałka:)

bywało się trochę tu i tam ;)
głownie to praca.
A Ty jak się miewasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

SZYBKO I TANIO NIE BĘDZIE DOBRZE
DOBRZE I SZYBKO NIE BĘDZIE TANIO
DOBRZE I TANIO NIE BĘDZIE SZYBKO

możesz wybrać 2 opcje

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

Ja mam internet od p.Zająca z ul.Kwiatowej

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

marudo wiesz jak jest z pogodą to jak z kobietą... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

Bardzo mi na nim zależy i zrobię wszystko by do mnie wrócił. On nie robił nigdy problemu by mi pomagać, robił wszystko bo czuł, ze robi to dla Nas. Tego nie dostrzegalam wczesniej, dopiero jak go nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

Witam czy może wiecie czy można składać już cv w sprawie pracy w tej nowej galerii ? i gdzie składać ? z góry dziękuję za odpowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towarzysz Mateusek Pinokio Morawiecki twierdzi, że wirusa w Polsce nie ma

Elina odwalasz kawał dobrej roboty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org