niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fałszują rzeczywistość jak za komuny

Króliczek ma umaszczenie rudo brązowe, jest to tzw ,, lew " . Dla osób zainteresowanych prześlę zdjęcia na maila .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Jak kochasz to walcz dzwon a najlepiej dowiedz sie gdzie mieszka i jedz z Nim porozmawiac na spokojnie.Czasem tak jest ze nie chcemy tak naprawde rozstania a jednak emocje biora góre i po fakcie czasem jest juz za pozno zeby cos zrobic....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Jak myślałam o rozstaniu to nie widziałam już nic co moglibyśmy razem osiągnać to był impuls. teraz wiem że to był wielki błąd. Ten kryzys trzeba było przetrzymać, może rozliźnić czas spędzany razem na kilka dni, ale teraz wiem co straciłam. Nie chcę szukać sobie innego faceta pokazywać jaka jestem. chcę być tylko z moim M. wiem teraz ze to co uwazalam za jego wady to tego mi brakuje, tego spierania sie, ale zawsze kiedy chcialam moglam sie do niego przytulic on mnie objal. Mala odezwe się do ciebie. Dziekuje ze jestescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

szukamgocierpliwie ze mną również możesz spokojnie porozmawiać. Ja po 7 latach rozstałam się z chłopakiem i teraz uważam, że to była moja najlepsza decyzja w życiu. Na początku żałowałam i miałam takie myśli jak ty ale uwierz mi, że skoro tak zdecydowałaś to coś było na rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

zalezy w ktorej części piątnicy mieszkasz, jesli piatnica poduchowna to tp lub orange dobrze dziala i godne uwagi, jesli wloscianska to wszytsko slabo dziala;/ gdyz wiekszosc mieszkancow jest podlaczona do sieci z kalinowa ;]]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Zdaje mi się jednak że nie takiego samego gdyż Twój to karzełka niderlandzkiego a one różnią się od ,, lwów " oraz mój jest o wiele młodszy . Gdybym kupiła go za własne pieniądze również oddałabym go za darmo , lecz zależy mi by zwróciła się chodź część kosztów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Było na rzeczy wiele, ale wiem teraz że nie przemyślałam tego. Że każdemu trzeba dać szansę naprawić to co się popsuło. On mi tej szansy dać nie chce, albo boi się. Monis wiem ze facetów jest wiele, ale tego mimo jego wad uwazam za wyjatkowego bylo w nim cos innego niz jest w pozostalych facetach. jak tylko zerwałam moje koleżanki chciały numer do niego bo mówiły że taki sam wolny chodzić nie będzie. Smiałam się z tegom a teraz żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

szukamgocierpliwie pamiętaj nic na siłę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Sokół dobrze kiedyś nawinął ,,Dlaczego kiedy sie staramy to one odchodza, dlaczego kiedy olewamy one dzieci rodza..."


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Wypsiz wymaluj historia mojego związku. Ja bałem się wrócić i tego nie zrobiłem. Nie żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fałszują rzeczywistość jak za komuny

Wszystkie samotne kobiety proszę o wiadomość na maila na pewno coś zaradzimy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org