środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

po co szukać innych miejsc,skoro jest okazja dyskutować z osobą z tego ów grona właśnie tu?na forum można wymieniać poglądy i przedstawiać swoje racje.dziwią mnie tylko lizodupy,majtający się jak chorągiewka i zaśmiecający forum zdaniami nie związanymi z tematem oraz nieudolnymi próbami dowartościowania się.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

A może wywalili, bo podpierał ściany albo odstraszał klientów? Dlaczego zakładacie, że to wina pracodawcy? Ja na swojego pracodawcę nie narzekam, więc przynajmniej jeden jest uczciwy:)

A może jest problem w uczciwości pracowników?

Nie bronię eldoru, ani żadnego innego pracodawcę, bo wielu jest nieuczciwych, ale zastanówcie się nad swoją postawą.

@andero: jeśli uważasz, że nie ma w Łomży uczciwych pracodawców to zostań pierwszym - wszyscy będą chcieli u Ciebie pracować i zostaniesz lokalnym bohaterem:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Bunio popieram
Starają się udowodnić, że są lepsi niż Ci z miasta, a zazwyczaj wychodzi na odwrót. Nie wiem co chce ktoś udowodnić takim zachowaniem. Stąd taki pogląd na ludzi ze wsi, że są tak postrzegani, bo sami taki obraz tworzycie. Więcej kultury i klasy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Czy orienetujecie się czy w naszej Łomży jest dziś strefa kibica??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Po ile zrzuta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

taka strefa to żart, lepiej już pojechać do większego miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

modartstudio :) chłopaki nagrywają właśnie z lustrzanek :) POLECAM !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Zapomniałam wspomnieć o cenie, za sierpień 2011 (po małych negocjacjach :) zapłaciliśmy JustMarried Video 2700zł!!! z tego, co się orientowałam obecnie za tą cenę Panowie proponują lepszą opcję, mam na myśli nagrywanie w HD i kopię filmu na blue-rey.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Zmiana orientacji na hetero, jest jak najbardziej możliwa. Oczywiście przy fachowej pomocy i odpowiedniej terapi, oraz chęci samego zainteresowanego. Wiem to z wypowiedzi geja na antenie, który przez to przeszedł. Ożenił się z kobietą i jest ojcem dwojga dzieci. Człowiek z tzw. pozycją i doktor czegoś-tam. Nie sądzę aby facet ściemniał i w duchu pozostał nadal gejem. Rzecz wiadoma iż jest to sprawa psychiki, i tak jak się pomaga pozbywać lęków, słyszalnych głosów, itp., tak być może , zmiana orientacji nie jest rzeczą niemożliwą. Problem tylko, czy ktoś tego chce. No i, na ile możliwa jest taka pomoc w Polsce. Słuchając wypowiedzi naszych idiotów-polityków, byliby oni raczej za finansowaniem z NFZ, przejścia z hetero na homo.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Jezeli mozna przejsc z homo na hetero, to czy hetero moze przejsc na homo? wątpie.... Z taka orientacja czlowiek sie rodzi i nikt i nic tego nie zmieni...po co zmieniac sie na sile i byc nie szczesliwym czlowiekiem...bo przeciez kazdy ma prawo dazyc do szczescia...ludzie homo nie sa niebezpieczni tak jak inni tu sadzą...pragno kochac i byc kochanym....nie wiem co jest w tym zlego...
Poznajcie najpierw takie osoby...i wtedy sie wypowiadajcie...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

ktoś w ostatnim czasie robił sobie taką studnię?może powiedzieć u kogo i po ile za metr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

a jakie można przedawkować ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

pomyśl o polu do minigolfa- to pomysł, który mam w głowie od lat, niestety zawsze brakowało kasy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

Mozesz dorobic sobie wytrych i otworzyc sklep.
Czyjs oczywiscie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Syndrom sztokholmski na przykładzie błońskiej-kidawy małgorzaty

wiem. U
mnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org