piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...ach!, ta niedobra Unia...

shiloh :):)

Masz duzo racji w tym co napisałas .

W całym tym sporze ktoś w swojej zajadłości przekroczył granice żartu .
Owszem dogryzaliśmy sobie, ale w ramach żartu , widocznie ktoś nie potrafi do końca żartów zrozumieć :) Tak jak napisałem w któryms poście :

Jak ja z was to jest ok.
ale wy ze mnie to juz pee :):)

I tu wcale nie chodzi o udostepnione zdjęcia , które zresztą nie sa moje.
Powiedz , jak byś sie czuła na miejscu tej osoby ?
Gdyby twoje zdjęcia ktoś w zajadłości udowodnienia swoich racji wkleił na forum ??
Dwa razy prosiłem go żeby dobrze sie zastanowił nad tym co chce zrobic . Widocznie zacietrzewienie wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem .

Winowajca kiedy sie zorientował że popełnił bląd najpierw zaczął świrować jarząbka o proteście i chęci udziału w nim później zaczął przepraszać a na końcu z podkulonym ogonem jak tchórz uciekł z forum .
Jakies wyjaśnie wypadało by przynajmniej napisac żeby zachować resztke godności .

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

No i opuściło nas nasze Zezowate Szczęście??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Mam mieszane uczucia co do tego typu akcji.Nameczy sie mlodziez, a tak naprawde, nikt tego nie kontroluje , nikt nad tym nie panuje. Kiedys dawalam , ale ostatnio bylam swiadkiem kto po to przychodzi.Bylam w szoku.My oddajemy jakas czastke naszej pracy , grono cwaniaczkow z tego korzysta.Akcjom niekontrolowanym mowie NIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

ceny poszlo ostroooooo w dol ludzie sa w stanie pracowac za 5zl na godzine to przykre ale taka jest prawda najlepsze czasy na wyzysk ludzi smutne ale prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

chore zeby trzeba bylo robic jakies kursy na kase fiskalna co to do h.ja jest niedlugo kurs bedzie trzeba robic na otwieranie i zamykanie drzwi chory kraj chore zasady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

O co chodzi!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

no raczej tu nikt za mną nie będzie płakał



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

zez:):)
Lubiłes zawsze grzebac w straych postach , pogrzeb i teraz :):)
Poszukaj tego w którym dwa razy cie ostrzegałem przed tym :):)

I wiesz co ja myśle na temat twoich głupich tłumaczeń ???


Wcale nie jest ci przykro z tego powodu.
Poprostu wstyd ci że dałes ciała i nie wyszło na twoje:):)
Słaby z ciebie śledczy zez :)
W tym fachu na papu bys nie zarobił:):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

h0j , miło mi że chociaż Ty mnie " miło " wspominasz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

A nad czym tu zez ubolewać ??
Chyba że , nad ludzką głupotą :):):)

Dwa razy cie ostrzegałem , za bardzo byłeś pewny swoji racji ,więc teraz masz to czego sam chciałes :):)


To wszystko z mojej strony tymczasem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Czekam teraz na " wyrazy ubolewania " , ze strony fan klubu marudy , towarzystwa wzajemnej adoracji .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

w OHP na Szosie Zambrowskiej też czasem organizują takie kursy, warto zajrzeć, zapytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Czy chodzi tobie o papier, czy obsługę kasy fiskalnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

jeszcze sa taxi na lotnisku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

baron666 mi np.o obsługę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Ja płaciłam 40 zł za m2. Jak pytałam w Łomży to kładą od 35 zł w górę. Trzeba też odrazu pytać czy w cenie kładą cokolik lub listwy. Najlepiej odrazu wszystko spisać i ustalić, bo później co do czego to można się zdziwić:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

CENA 92ZŁ W WWW.JUBILERPIECIAK.PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Która godzina?
Daj kontakt do siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Pan uważa że pana piętnuję? Ok. niech będzie. Niestety sam pan gubi się w swoich słowach, a może nie czyta pan uważnie co do niego piszę? Sama już n ie wiem.
W dalszym ciągu nie ma odpowiedzi na moje pytanie. wiec zadam raz jeszcze (byc może nie wie pan o które pytanie chodzi)

"czy warto dawać na tacę ..." ? I proszę nie mieszać w to Jezusa on i tak już za dużo wycierpiał biedak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

Szanowny przedmówco podpisujący się Mr_Andrzej

"Dlaczego mówisz co ja będę myślał ? "

bo specjalnie zmieniłeś znaczenie moich słów od co...

nie ważne czy coś jest pokrętne, czy nie, to nie ma znaczenia, aby tylko ten który to czytał wiedział o czym to jest, nie istotne są losy tam opisanych ludzi tylko mądrość jaka wypływa z takiego czy innego działania,
MR Andrzej&30375 zastanów się czy wszystko w tym kościele jest złe? a potem powiedz która religia jest gorsza, lepsza? nie ma takiej, same myślenie ateistyczne nie opisuje w sposób jednoznaczny i zrozumiały tego co nas otacza i co znaczymy we wszechświecie, powiesz że masz to gdzieś, ale z czasem bliżej końca będziesz myślał gdzie będę potem? co ze mną będzie? wiadomo że ciało zostanie tu ale gdzie ja będę? religia to forma opisania świata, nie każdemu się to podoba, ale ostatecznie chyba nie jest taka zła?


...czytaj ze zrozumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

wynająć taxi z W-wy to wyjdzie drożej niż z Łomży.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

znam i gram... mam swoj serwer... a o co chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...ach!, ta niedobra Unia...

ja tez albinos



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org