sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak się totalne za Tuska nagradzali.

Po prostu, była to jego pierwsza msza na nowym terenie i chciał się przywitać z owieczkami ,

niech tylko napisze gdzie to było ?
chyba nie ma się czego wstydzić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

ludzie nie dajcie się zwariować (zmanipulować)

A jaki to Ks. ?
Popatrzcie na jego słowo anie oznaczenia.


Nie szata zdobi człowieka ale szatańsko może zaszkodzić również wyznawanemu przez Was Bogu a co dopiero zwykłemu człowiekowi.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia...

... w której namaszczeni i sami przez siebie wybrani Kapłani jak jakieś kolektywnie działające cwaniaczki rękami prostych ludzi po zdradziecku potraktowali waszego i swojego Boga ...

Komu i czemu ten Boski Jezus był zagrożeniem że Go tak potraktowali - zaszczuli na Amen ???

O czym to świadczy ...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

Autor: Ks. Tomasz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15-02-12 09:43

Witam moi mili, jestem juz po pierwszym swoim kazaniu na tych ziemiach, chyba zostałem dobrze odebrany i przyjęty przez parafian. Wybaczcie moja nieznajomość komputera tam pod Tarnowem parafia na 500 duszyczek ty zas kilka tysięcy. Pozwolcie mi sie oswoić.
Zaraz katecheza w szkole 10. 35

Oooo to aż tak na głęboką wodę ?

Chyba w ławce z innymi tej katechezy będziesz wysłuchiwał :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

a czego chcesz się dowiedzieć ?

co interesuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

A ile pączków trzeba przynieść ze sobą?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

Z S BEDA ALE MNIEJSZE BO CHYBA NIE PROWADZISZ D G TO NIE WIESZ ILE SIE PLACI DLA ZUSU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

napiszcie do megan (czy też dziadka kalesony) to Was pod filary zaprosi, bedzie cieplej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

jaka reklama,chce wziasc towar i taka hurtownie zanalalam! czy ktos bral towar od nich? jaka cena za kg? a Ty czarna nie udzielaj sie nie pytana!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

Jerzy K. Kmicic = Ks. Tomasz

Ta sama płyta ... !

KLON ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

To już jak podjedziesz to wysiądź z tego samochodu i na oczy się ludziom pokaż :-). Proponuje przy tym murku który biegnie przez środek rynku. Najlepiej w jego połowie :-) na przeciwko Hali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak się totalne za Tuska nagradzali.

oK !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org