sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Za salę do porodu chyba się nie płaci, za to przyjęło się, ze jeśli rodzisz na tej sali to potem wybierasz salę jednoosobową na położnictwie, która jest płatna 50 zł/dobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Autor: kobiecyinstynkt (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05-12-11 13:41

A czemu usunięto ostatnią opinię, czyżby Adminem ktoś sterował, pewnie zaraz zniknie temat!

Życie to nie bajka.

ODPOWIADAM

Prawda w oczy kole kolesiów z Łomżyńskiego Towarzystwa wzajemnej adoracji Rzymskokatolickiej świeckiej judaszów i parafialnych diecezjalnych arcy kapłanów . Im większa i ostrzejsza ta prawda tym bardziej w oczy koli do tego stopnia że trzeba ją zdjąć w widoku publicznego aby ludzie dalej byli nieświadomi jaki tu religijny "Folwark zwierzęcy"*


* Książka i film pod tym samym tyłem " Folwark zwierzęcy " ukazała relacje zachodzące miedzi zakłamana władzą i otumanionym manipulacjami niszczonym przez świńska władzę społeczeństwem.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

U mnie na osiedlu jakis facet ma na parapecie antene. Czyli tez szpieguje :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Tak rozdał dużo nagród.

Największy jego sukces ,oby tak dalej na pewno zyska dużo głosów na przyszłą kadencję...

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27243

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Autor: markm (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05-12-11 14:01

Bo Mr_Andrzej pisze w kółko to samo, a to nie jest przedmiotem tej dyskusji.

OTO TEMAT DYSKUSJI - nie warto go spłycać plotąc banialuki.

"Re: Setki tysięcy na nagrody w ratuszu- no panie Mieczysławie wypada tylko pogratulo... wać"

ODPOWIADAM ZGODNIE Z TEMATEM DYSKUSJI

To są ludzie inteligentni ochrzczeni i wychowani we wspólnocie Rzymskokatolickiej jaką tworzą razem z mieszkańcami ( jak Katolicy z katolikami i nie tylko) naszego / ich* miasta na suwerennej Ziemi Łomżyńskiej.
Kryzys widać nie jest dla wszystkich (?) tak samo jak KOŚCIÓŁ w Łomży nie jest dla wszystkich (?) Łomżan dobrym Domem**.

Pytam co to za podły Dom** tworzony przez parafialnych urzędników samorządowych oraz komu i do czego ten zły - patologiczny Dom** ma służyć pozostając na Ziemi Łomżyńskiej organizacją społeczną taka jak jest opisana w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy " w którym społeczeństwo cierpiało niedostatek na którym tuczyli się świńscy liderzy - świnie.

* niepotrzebne skreślić, skreślone leczyć.
** Ostatnio arcykapłani - biskupi w Polsce lansują hasło " Kościół naszym Domem ".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

zapraszamy Ciebie Czesio także :) będziesz miał okazję zmienić zdanie, może wyrwiesz jakąś laleczkę i przestaniesz trolować a zajmiesz się czymś przyjemniejszym :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

W odniesieniu jak wyżej.
Tym którzy mają trudność z połapaniem się na temat prawicy i lewicy oraz świń i cielaków stojących za polskimi - Łomżyńskimi drzwiami dedykuję kabaretową interpretację ich nie świadomości.

Dedykuję ten wesoły film wszystkim tym którzy mają problem z ustaleniem faktycznej rzeczywistości do końca dla nich nie oczywistej i mającej poważny wpływ na ich normalne życie w pokój i spokoju załączam link aby się lepiej zreflektowali co tu w tym temacie jest grane.

http://www.youtube.com/watch?v=HKiIqp74ZhU

Może to dla wielu religijnych prawicowców i lewicowców gówno prawda ale taka jest prawda dotycząca tego ich śmierdzącego Łomżyńskiego gówna zakłamania nie dla wszystkich oczywistej Łomżyńskiej rzeczywistości.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Byłem na Wesołej,dzieki za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

zadaj pytanie sprzedawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Czy 9 grudnia będzie pochód dziweic z pochodniami? Ojej!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Czasami nawet do takiego sklepu trzeba iść jak czegoś zabraknie w domu i z tego co się oriętuję tylko jedna Pani pisała na tym forum, że chodzi z centrum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Na Reymonta w budynku po dawnym sklepie spożywczym Grand Market jest nowy plac zabaw. Obok szkoły nr7 również choć ten na Reymonta ciekawszy. Cen nie znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

za kościołem Miłosierdzia na wyszynskiego w Łomzy poszukaj tam sa tez groby radzieckich zolniezy i nie tylko , ogolnie byl tam zbiorowy cmentarz zolnierzy niemieckich i radzieckich .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Ja posiadam Sony Bravia z internetem i wszystko działa super, mam podłączony adapter Sony UWA-BR 100
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=373483&t=373483

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Przepraszam wyżej podałem zły adres
http://www.sony.pl/hub/telewizory-lcd/samouczki/udostepnianie/article/id/1237479587271

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Szkoda!


http://MixReq.com?ref=1247262
http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Była i podobno już nie ma?Prawda?


http://MixReq.com?ref=1247262
http://londonay.com/LM4949

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Pamietaj że kto poświadcza nieprawdę w sádzie poniesie konsekwencje nygusie, który, który to żresz, ubierasz się I żywisz rodzinę za moje I innych podatników kasę. Weście się za swojà robotę a nie bawicie się w policjantów bo wstyd być kontrolowanym przez Ciebie nawet na chodniku. Ciekawe ile przeznaczanej jest Kasy na tak zbędnã instytucję reperujãcã finanse miasta. Proponuję zakupić Ci służbowe sanki za mandat którego nie zapłaciłem I nie zapłacę a jeśli nawet to tytułem wpłaty: "dla Pana X.X na ciepłe skarpety I szalik zimowy" byś ulepił sobie kolegę I razem z nim patrolował miasto bałwanku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Czy nfz refunduje wstawienie zęba. Jakis czas temu mialam leczony ząb kanałowo i byl zle zrobiony ząb sie skruszył a wstawienie zeba prywatnie jest cholernie drogie wiec czy jest taka możliwosc zeby zrobic to na kase chorych jezeli tak to gdzie w łomży i ile sie czeka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Zapraszamy do 9ki, tel. 862120054, email pub9ka@wp.pl, pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Witam ! gdzie w Łomży można pospawac aluminum ? tylko tak fachowo potrzebuje .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

tylko prywatnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Kaminiacy przy rondzie koło ZUSu ale z nimi ciężko się dogadać...

Zwierciadło przy ZACISZU na Spokojnej tam polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Chodzi o fachowe spawanie ,a nie posmarkanie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Witam!!!

Widzę, że komuś na ambicję ten konkurs wszedł i ktoś tu swoją frustrację okazuje i zazdrość, że to nie wasza szkoła się promuje.
W związku z powyższymi postami mam pytanie:
W jakim celu organizuje się takie imprezy szkolne???
Odpowiedź jest prosta - w celu, przede wszystkim zainteresowania uczniów czymś innym niż picie alkoholu itd w czasie poza szkolnym (indywidualna sprawa każdego ucznia czy z tego skorzysta) oraz po to żeby właśnie wypromować szkołę nadać jej prestiżu i rozgłosu, że to właśnie w tej szkole dyrektorzy i nauczyciele robią coś dla społeczności.
Gdyby autor powyższego postu oraz ci "popieracze" znali podstawowe zasady marketingu to by wiedzieli, że reklama jest dźwignią nie tylko handlu, ale każdej dziedziny życia. Więc robi się wszystko, żeby nabrać rozgłosu.
Nawet jeśli organizatorzy tego konkursu przesuwając ten termin nie myśleli o rozgłosie i reklamie to sami ją napędzacie wysyłając posty, w których ich oczerniacie. Machina ruszyła i jest bezlitosna myślę, że dzięki powyższym postom rozgłos i prestiż konkursu wzrośnie co najmniej dwukrotnie(hahaha), a zapewne nie o to chodziło autorowi pierwszego posta w tym temacie. Więc kochany autorze sam wpadłeś w prostą pułapkę pubilc relations hahahaha. I wiesz co???... Dziękuje Ci za to, bo muszę wybrać szkołę dla mojego dziecka i to dzięki Tobie wybiorę właśnie GIMNAZJUM NR 9, bo to dzięki Tobie dowiedziałem się, że w tym Gimnazjum Ciało Pedagogiczne nie marnuje czasu na pisanie głupich postów i siedzeniu na forum i szukanie dziury w całym tylko skupia się na działaniu w celach wychowawczych. I TO JEST WŁAŚNIE DOBRA DROGA W WYCHOWANIU MŁODZIEŻY. (dać im jeszcze jedną szansę to nic złego).
Pozdrawiam Panią Dyrektor Gimnazjum nr 9, organizatorów konkursów i całe Ciało Pedagogiczne. Oby tak dalej!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

rakieta1 napisał(a):

> III klinika chorób dzieci w Białymstoku
>


Dokładnie, my też tam jeździliśmy z córką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

jankes światowcu odpowiedz chłopakom

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Zapomniałem musi posiadać paszport i nie mieć żadnych problemów z naszymi sąsiadami ze wschodu.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

a ja sie pytam gdzie byli rodzice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: po długiej dyskusji jednak na forum ustaliliśmy że najrozsądniejszym kandydatem jest Muzyk

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org