niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Start derewonki w wyborach

Chociaż nie głosowałeś na tego co ja to mogę ci monitor oddać za free kineskopowy działający

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Start derewonki w wyborach

adamosxx nie mieszajmy polityki do tego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Start derewonki w wyborach

fanka bocianka,najchętniej to ciebie bym uśpiła,bo widze że strasznie jesteś zestresowana,czyżby wychowaniem tym czymś????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Start derewonki w wyborach

albo tego czegoś???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Start derewonki w wyborach

Teraz widać kto człowiek a kto nie. Wyłazi szydło z worka.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Start derewonki w wyborach

Bywalo sie z podniebieniem w lepszym jadle,ale jak to mowia ,z braku laku dobry i kit'.
No nie jest jeszcze taki ostatni.Ale na troche co ze slychu poznalem wlasciciela to zastanawialbym sie gdzie sie zaopatruje w towar na te swoje ,specjaly'.
Kiedys naocznie widzialem gdy byl jeszcze sklep LeaderPrice na Wyszyniaka (wiadomo,chlam spozywczy jakich malo) jak byl ze swoim pracownikiem i kupowal 2 kartony szajsowego ketchupu.A idac do jego baru,jak mial jeszcze w tym miejszym stanie,to oczywiscie zapiekany polewane byly Miwexem wiec prosty wniosek.Wpierd.alalo sie nie wiedzac ze chlam.Tacy to ci nasi spozywczy biznesnesmeni.Zreszto,nie tylko on.Wielu nas raczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Start derewonki w wyborach

a co komu przeszkadza kto się kim interesuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org