sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fajnie nie?

Polecam przychodnie Remedium za poczta na Zawadzkiej.
Swietna jest p.dr Kulesza.
Tel do przychodnii 086 2184420,rejestruja od 7.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

A nie lepiej zrobić takie spotkanie w Centrum Katolickim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

Ło matko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To już i za suszoną pietruszkę i majeranek zamykają ???

Co się z tą Polską porobiło ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

To na pewno jest zamach na demokrację :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

Tak jest ale jeszcze żeby mi nie pokazywały tego palca to jeszcze by było ok:(


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

Witam.Dzisiaj na ulicy Strzelców Kurpiowskich,niedaleko wulkanizacji znaleziono pęk kluczy w czarnym,skórzanym futerale.Właściciela prosimy o pilny kontakt.Pozdrawiamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

nieraz jest zupelnie inaczej niz my to widzimy... żadna para nie pokazuje innym ze np.dzieje sie cos zlego w ich zwiazku bo to sprawa miedzy nimi ..
każdy z nas ma pewne oczekiwania i wiadomo na początku zawsze jest pieknie ładnie a dopiero po 3 miesiacach zauwazamy wady osoby z którą jestesmy ..podstawą każdego związku jest szczera rozmowa bez tego daleko nie zajdzie dana para..
a teraz swiat to niezly pierdolnik .. mlodziez wychowywana jest tym co puszczają w tv albo inetrnet a jak wiadomo internet to jeden wielki smietnik..
ale tez zalezy co ty masz na mysli załozycielko tematu .. to ze ktos jest w zwiazku to nie mozesz mu brionic pisac smsow czy na gg ze znajomymi ani sie znimi spotykac.. trzeba zaufania troche miec ..a nie zamykac w klatce..
na wlasnym przykladzie ci powiem jestem w zwiazku juz spory kawał czasu jednak zadne z nas nigdy nie mialo stawianych zadnych warunków kazde z nas ma swoich znajomych mamy tez wspolnych widujemy sie z nimi albo razem albo oddzielnie..
a jesli chodzi ci o to że on zdradza.. to widocznie nie dojrzał do bycia w związku .. bo moim zdaniem związek powinien byc dla odpowiedzialnych ludzi...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

czy docenia?? chyba nieliczni ale duzo tez zalezy od dziewczyny .. naprawde i to są slowa mojego brata...

jesli dziewczyna nie jest godna tego by z nia byc to facet szuka innej normalne prawda??

Dziewczyna powinna sie szanowac.. powinna szanowac swoje ciało ...
to wtedy inni tez ja beda szanowali



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

tak to prawda. Brat ma racje musza sie szanowac ale także musza wiedziec czego chca a le i sa dziewczyna własnie które nie wiedza czego chca i szukaja przygód a pozniej jest upsss... wpadłam ale z kim phi chore;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

Gdzie w Łomży znajdują się jakieś perfumerie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

Chciałem kupić 3-4 kg siemienia. Wiem, że jest w aptekach, ale tam nie opłaca się kupować większej ilości, bo wychodzi drogo ponad 20zł za kg. Wtedy już lepiej zamówić na allegro. Na rynku przy PKS siemienia też nie widziałem. Czy w Łomży poza aptekami można kupić nasiona lnu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

kot11111 nie zmieścił tego ogłoszenia na forum bo chce kogoś zatrudnić, on/ona cytuje tylko ogłoszenie zamieszczone przez kogoś innego. Jest to nawiązanie do tematu o pracy dla opiekunki (8h dziennie za 400zł). Darujcie sobie epitety pod jego adresem. To jest forum i kot11111 chciał podyskutować na tema tego ogłoszenia i poznać opinie innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fajnie nie?

692477413 gwardiak i ma konie ale nie wiem czy to o to chodzi:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org