poniedziałek, 21 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Posłanka Krynicka o proteście

porażka musisz stać i pilnować ogólnie naciągacz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

PANI ,,ZDENERWOWANA" MYSLĘ ZE USATYSFAKCJONUJE PANIA FAKT, ŻE KIEROWNICZKA FARTLANDII ZOSTAŁA ZWOLNIONA. DZIEWCZYNA ZOSTAŁA BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA Z DWOJGIEM MALUTKICH DZIECI. JAK MOŻNA TAK RUJNOWAC LUDZIOM ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK PANI PISZE, ZE ZA GAPOWE SIĘ PŁACI" TYLKO DLACZEGO KTOS NIEWINNY MA PŁACIĆ ZA PANI GAPOWE. I TO TAKIM KOSZTEM. PIENIADZE TAK SZYBKO UCIEKAJĄ NAM Z PORTFELA ZE CZASEM JUZ TRACI SIĘ RACHUBĘ CZY JE MIELISMY CZY NIE. JA OSOBIŚCIE JESTEM OBURZONA TYM CO PANI ZROBIŁA, ZWŁASZCZA, GDY WIDZE ŻE CIERPIA NA TYM JEJ DZIECI. A CO DO KOMENTOWANIA W SKLEPIE OBOK, TO............KIEROWNICZKA SŁYNIE RACZEJ Z GŁOŚNEGO I WESOŁEGO DADULSTWA, A NIE ZŁOSLIWOŚCI I OCZERNIANIA. JEST OSBOBĄ BARDZO UCZCIWĄ I RZETELNĄ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

Suknię odebrałam 2 czy 3 dni przed ślubem i wyglądała normalnie. Dopiero na sali w trakcie imprezy straciła kolor. Ktoś mi później mówił, że myślał, że to przez światło wydaje się, że suknia jest szara ale to nie było światło.
Ja też nie słyszałam wcześniej złych opinii dlatego kupiłam tam suknię. Gdybym coś słyszała to nie kupiłabym jej w tym salonie. Jak o tym napisałam na swoim profilu na fb to kilka znajomych się odezwało, że też słyszeli o jakichś problemach.
Nie piszę od kilku dostawców netu. Mam ynet i to moje komentarze a inne nie są moje. Ktoś ustawił taki sam nick.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

who are thomas sabo australia contemplating thomas sabo as thomas sabo charms thomassabo jewellery on the from your titanium jewelry tied to as gift presents aren't household members,cool earrings for men select your contemplating [url=http://w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

i co to ma byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

chyba w Mątwicy firma Gomet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

600 064 437 to nr do goscia który pisakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

A może krokodyl w makowcu ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

pewnie dostali nowe alkomaty i latali z nimi żeby je wypróbować czy działają hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

W CTO widzialem Boskie ,adidasy' za 24.99.
Jesli dla kogos zbyt wygorowana cena to jest
mozliwosc wziecia na dogodne raty.
Po prostu swietne,z 5 paskami z boku,czyli 2 gratis.
Aha i byly lecz rozeszly sie w zawrotnym tempie
sandaly zimowe.
Po prostu,mialy ocieplone ,misiem' paski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

Odbieram i sie rozlaczam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

chyba tylko na złomie 0.75 zł za kg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Posłanka Krynicka o proteście

Dobrze , dobrze , po to jest forum , by wymieniać się poglądami. Nie dajcie się ogłupić synkowi właściciela. Piszcie dalej swoje opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org