sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Moralność Narodowa...

Mój nick to GIENIA_SMOLIWĄSOWA
z Ballady o Januszku (:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

.


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

w kazdym sklepie komputerowym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

Matka lody ci kupi pewnie a wieczorem ojciec wpierdziel da. I po dniu dziecka bedzie

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

w Polo dzisiaj kupowałam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

A ja polecam p. Mariusza ze studia fryzur Estetica na ul Hipokratesa. Chłopak zna się na rzeczy umie doradzić, dobrać fryzurę by super sie układała. Z tego co zdąrzyłam zauważyć pracuje na dobrych środlach L Oreal Matrix . Fajny salon miła atmosfera Polecam 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

nie gratuluj nam tylko tez przychodź :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

Uśmiałem się nieźle na jednym forum policyjnym hehehe a mianowicie ktoś pytał nofxa czy jak już zda two i da kumplowi te testy który ma two w późniejszym terminie to czy to jest też nielegalne po czym nofx odpowiada oczywiście moi ludzie patrzą w szkółkach zdającym na ręce i jak tylko dojrzą że ktoś ma moje testy a ich ode mnie nie kupił (ciekawe jak po twarzy mogą rozpoznać czy kupił czy nie) to rekrutacja przerwana i sądownie wołam 50 tys i sprawe mam wygraną na 100% hehehe no dawno się tak nie uśmiałem przyznaję powinieneś kawały pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

nie wiecie czy można zdawać na kartę motorowerową w Zambrowie z okazji dnia dziecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

Czytam dalej i wyjść z podziwu nie mogę co ten Nofx wypisuje cytuje: "[01.04.2011] 09:07
NOFX
Jak ktoś ma poniżej 20 paru punktów z wiedzy ogólnej to o przejsciu MS może zapomnieć, chyba żeby wypadł w 100% idealnie lub miał plecy Każdy mówi że TWO nie ma znaczenia, ale jest w błędzie, siedze w tym temacie od lat i specjalnie zrobili, żeby z 1 punktem się przechodziło, odrazu psycholog widzi kto się uczył, a kto olewa sprawe i odrzuca. Poza tym, czasem jest tak że jak ktos ma ok 20 punktów z TWO to wogule do niego nie dzwonia w sprawie MS"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

bój sie Boga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

no to masz ciepełko !!!!!!!!!!!!!

już ciebie namierzyłem , Bierzmowania Dareczku nie będzie :):):)


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

"[21.04.2011] 10:17
NOFX
Następny nabór szykuje się na lipiec - sierpień

[21.04.2011] 12:59
wiosna1313
NOFX Skąd takie wiadomości? Przecież wszyscy się tego domyślają, jak taki poinformowany jesteś to powiedz czy na Olsztyn coś będzie hehe

[21.04.2011] 13:56
NOFX
Siedze w tym temacie od lat."

Chyba jego ludzie nie poinformowali go o naborze na maj hehehehe a podobno siedzi w tym od lat hehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

Heyka.
wie ktoś o co chodzi, widziałam w łomży kilka autek na sprzedaż z dzownymi naklejkami. co słabsze ten sam numer tel na nich był.to jakiś komis?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Moralność Narodowa...

Na starym rynkÓ naprzecif Hali Targofej

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org