środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z przykrością muszę was zasmucić.

"Jeszcze piłeś coś do szkół, mówisz że każdy szanujący sie jeździ uczyć się do Zambrowa-panie Maro nie bądź pan smieszny prędzej naliczyłbym Zambrowiaków i okoliczne wsie które jeżdża do Łomży sie uczyć niż na odwrót
o ile wogóle ktoś taki jest (może 0,5%/1%)"

Nigdy nic takiego nie powiedziałem, ani nie napisałem, więc nie dopisuj sobie. Wielu moich znajomych poszło do LO na Bernatowicza czy do II LO. Inna sprawa, że później żałowali, bo na bernatowicza nauczyciele faworyzują łomżyniaków to raz, a dwa są bardziej ambitni niż 90 % uczniów i bardziej ich interesują słupki zdawalności czy poziom zdanej matury w ich klasie niż rzeczywiste przekazywanie wiedzy. A II LO okazało się zwykłym liceum takim jak te zambrowskie.
MPK widziałem, jeździłem (bywam w Łomży) bardzo fajne autobusy, miłe dla oka i wygodne. Pozazdrościć. Serio, nie mówię tego z ironią. Tylko linie i przystanki mogłyby być bardziej zagęszczone.
3 szkoły wyższe, ech WSA i tego Janickiego(o to chyba chodzi?) nie nazwał bym szkołą wyższą, niestety.
Co do PWSiP, prestiżu nie zdobędzie się ladnymi, nowymi budynkami i instytutami (przykład: WSAP), ani łapanką przypadkowych maturzystów z przypadkowymi maturami. Od początku należy postawić na poziom nauczania.
Cóż do tych bloków. Pamiętaj, że BZA to cały powiat zambrowski, także Szumowo, takie nasze lokalne zagłębie bogaczy :P. Dla nich kupno mieszkania i samochodu dla dziecka, które idzie do liceum nie jest problemem. Poza tym, to samo móglbym powiedzieć o Łomży, bo naprawdę jest sporo aut z tablicami BL i BLM pod ZPP i fabryką okien w Laskowcu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z przykrością muszę was zasmucić.

Jak w temacie zgubilem wczoraj kluczyk do samochodu Volkswagen byl to moj ostatni kluczyk wiec mam problem
Zgubiono najprawdopodobniej w AMNESI dla znalazcy wysoka nagroda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z przykrością muszę was zasmucić.

Moj nr tel 509398980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z przykrością muszę was zasmucić.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z przykrością muszę was zasmucić.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z przykrością muszę was zasmucić.

Pewnie że fajnie :)
Na następnym będę napewno :)

Już czuję w sobie takie moce że balkonik pójdzie w odstawkę i przyczłapię o własnych siłach :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z przykrością muszę was zasmucić.

ooooooooo jaki super pomysł :D ja bym chętnie wpadła ale się wstyyyyyyydzeeeee ;P hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org